Jump to content

ManoLEE

Użytkownik
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

About ManoLEE

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 06/15/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Auto
  SUBARU Legacy
  '08/09 2.0 Boxer Turbo
  FSO Polonez
  '94 2.0 T/C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecież Yaris, Fiesta, I 20 też jest w sprzedaży więc nie rozumiem, można okroić Mistrzostwa Świata do aut seryjnych jeśli o to chodzi i 150 koni wystarczy do ścigania
 2. Lotos chciał dobrze, a wyszło jak zawsze zamiast cieszyć się z WRCa choć jednego którego można poczuć, zobaczyć to lepiej wątpić w umiejętności zawodnika i twierdzić, że wygrał tylko dzięki przychylności sędziów i sprzętu. Ja osobiście kary bym za to nie nakładał to było tak minimalne muśnięcie, że w skali takiego rajdu nie powinno być brane pod uwagę.
 3. Gdybanie można sobie zostawić Kajto wygrał Barbórkę i tyle, jak by Miko miał WRCa raz do roku rownie dobrze mógł by pojechać w maliny, nikt nie bronił nikomu pojechać topowym samochodem.
 4. Kierowcy mogą jeździć tylko nie w fabrykach, a w prywatnych zespołach tak jak to robił Robert. Citroen już się wypalił czas na nowa fabrykę może Skoda?
 5. z Cytryną było tak, że jak nie mieli konkretnego rywala to się szczycili co to nie oni, jak doszyły inne fabryki z konkretnym budżetem to się nagle zaczęły robić schody i zwijają żagle.
 6. Odchodzą bo nie umieli zrobić konkurencyjnego auta, a nawet Ogier nie dał rady osiągnąć mistrzostwa, więc dają nogę.
 7. Mieli byśmy ośki w WRC z silnikiem hybrydowym
 8. Szkoda z jednej strony Citroena, a z drugiej strony byli nastawieni w tym roku na mistrzostwo, nie udało się z Ogierem to co ma być bez niego. Toyota to bardzo dobry ruch jak to mówią umarł Król niech żyje Król, oby jeszcze jakaś fabryka doszła do rywalizacji.
 9. Kajto jest dobrym zawodnikiem, ale brakuje mu trochę tych fenomenalnych chwil które się pamięta i za co się podziwia, Kubica miał spektakularne chwile te uciekające krowy te koszone znaki, śmiejemy się troszkę z takich chwil, ale z drugiej strony pamiętamy. Hołka za dzieciaka pamiętam jak wywijał wokół rozstawianych barierek jak nakrywał ludzi śniegiem, czy turlanie w przepaść, to jest bardzo cienka granica która nie raz może kosztować życie, ale za to właśnie kochamy ten sport i takiej rywalizacji potrzebujemy, za parę lat nikt nie pamięta, że ktoś dojechał na pewnym trzecim miejscu.
 10. Ogier zrobi zapewne ruch do Toyoty i tego czego nie uda się zrobić z Citroenem uda się w Yarisie, dobry ruch. Będzie kolejny ciekawy sezon WRC .
 11. Rajd kończy się na mecie, co nie zmienia faktu, że niektórzy mogą trochę odetchnąć i mniej cisnąć .
 12. 500 to nie milion jeszcze drugie tyle trzeba by przejechać, to że masz limit na 500 nie znaczy że przejedziesz je bez wymiany silnika
 13. z Rosjanką i nie otwieranie maski raczej będzie problem tam zawsze jest co pokręcić
 14. To prawda padają nawet 2015 turbo benzyny mało tego byłem u kumpla w serwisie poważnego Niemieckiego koncernu i nowiutkie auto z turbodoładowaniem również padło (wymiana silnika) nie dojechało nawet do pierwszego serwisu więc z dzisiejsza motoryzacją jest kicha trzeba brać stare wolnossaki mało wyżyłowane najlepiej ze zwykłym wtryskiem MPI i cieszyć się z miliona kilometrów
 15. Po 2012 brał bym i bym się nie zastanawiał jeśli komuś padł silnik po 2012 niech się wypowie, jeśli komuś padł silnik po wymianie short blocka po 2012 roku też może napisać, usterka występowała w autach z 2008 do 2011. Nigdy nie ma 100% pewności, że silnik Tobie nie padnie nawet w benzynie, auto używane wiążę się z większym ryzykiem usterek i tyle.
×
×
 • Create New...