Jump to content

ManoLEE

Użytkownik
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Dobry

About ManoLEE

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 06/15/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Auto
  SUBARU Legacy
  '08/09 2.0 Boxer Turbo
  FSO Polonez
  '94 2.0 T/C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nie mówię, że to koniec sezonu ale różnie może być...
 2. Czujnik należy wymienić jeśli jest uszkodzony, a nie odłączyć.
 3. Toyocie na tą chwilę ten sezon leży pierwsze miejsce fabryka, kierowcy pierwsze, drugie i czwarte miejsce. Pewnie brali by w ciemno taki wynik na koniec sezonu.
 4. A jak spalanie? Napisz też gdzie robiłeś mapę
 5. No raczej po zdjęciu samej miski za dużo to się nie zrobi, jeśli chula ja bym nie zaczepiał, dobry olej częściej zmieniać, dwusiarczek jeszcze można stosować i tyle, przy mądrej jeździe starczy na drugie tyle
 6. Jeszcze te auta są więc spokojnie, można je zobaczyć na żywo, osobiście wolał bym widzieć takiego WRC u kogoś w kolekcji i przepalany od czasu do czasu bądź na imprezach sportowych by pokazał szczyptę możliwości, a tak na co dzień trochę szkoda tłuc by ktoś mniej roztropny nie zauważył np. czerwonego światła i zaparkował na tyle...
 7. Ładny ten nowy Levorg, ciekawe jaka będzie cena
 8. Pełny bak paliwa to też niezła bomba, spokojnie zostanie opanowana elektryczna technologia w autach rajdowych kwestia czasu.
 9. Nowe short bloki są już poprawione, szukaj jak najnowszej serii, a co do serwisu auto jest już wiekowe więc szału może nie być.
 10. Masz z czymś problem? Widać boli Skodziaża parę słów krytyki, będziesz, tak śledził każdą moją wypowiedź teraz? Dobrze to dolewaj ten olej i ciesz się z Kury. Co wynosi Twój post do tematu? Chyba pomyliłeś fora...
 11. A co płacz da? Trzeba działać nie ma się 5lat rozwiązań jest parę można Diesla przerobić nawet na benzynę, grunt to znaleźć odpowiedni model po odpowiednim dzwonie.
 12. Byłeś w serwisie Subaru? Zajedź najpierw tam być może załapiesz się jeszcze na gest handlowy, jeśli nie raczej tanio nie będzie. Do wymiany będzie cały kompletny short block przynajmniej tak zaleca producent.
 13. ManoLEE

  Kubica w F1

  Nie, to Kubica powiedział jak ustawić bolid
 14. Uważam, że Toyota jest zachwycona z wyniku i kierowców bardzo mocny początek oby tak dalej.
 15. ManoLEE

  SUBARU DO ŚLUBU

  Moje Subaru również dzielnie wiozło do ślubu
×
×
 • Create New...