Jump to content

ManoLEE

Użytkownik
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Wspaniały

About ManoLEE

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 06/15/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Auto
  SUBARU Legacy
  '08/09 Turbo Boxer
  FSO Polonez
  '94 2.0/TC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem podobnie też zamówiony tłumik okazał się za długi, obciąłem za puchą (stara była jeszcze ok) założyłem złączkę podobną jak na Twoim zdjęciu i zestaw działa jak należy, może reszta kiedyś się przyda .
 2. Ostatni Rok Polonezów 2000 w rajdach międzynarodowych, później już niestety tylko 1600.
 3. ManoLEE

  Kubica w F1

  Jak by miał zakaz w kontraktach, do wypadku by nie doszło.
 4. ManoLEE

  Kubica w F1

  Nie idziesz grać, a na narty też nie? No przecież jak można robić cokolwiek innego jak się gra o mistrzostwo, przecież w koło tyle niebezpieczeństw... Człowiek ścigający się w lesie po 200 może zginąć na przejeździe kolejowym w osobówce i to jest właśnie życie różne scenariusze pisze.
 5. ManoLEE

  Kubica w F1

  No dokładnie, nie grasz w piłkę na plaży bo jeszcze coś sobie zrobisz, wypadki się zdarzają nawet najlepszym i trudno zamknąć się na resztę Świata, bo gra się o mistrzostwo.
 6. ManoLEE

  Kubica w F1

  Widocznie Tobie wypadki się nie zdarzają... Widzę, że w edytowaniu swoich wiadomości też jesteś dobry
 7. ManoLEE

  Kubica w F1

  To jest jak ławka w lidze mistrzów Lewandowskiemu, po wypadku w którym o mało nie stracił nogi... Ludzie otwórzcie oczy.
 8. ManoLEE

  Kubica w F1

  Jest czynnym kierowcą F1, jeśli w Alfie ktoś wypada, wsiada Robert. Jeśli komuś to jest nic, no to wybacz.
 9. ManoLEE

  Kubica w F1

  Robert w ciąż pisze swoją historię i czy się to komuś podoba, czy też nie, ja cenie go za upór i wytrwałość w tym co robi. Rajdy były bardzo ciekawe z jego udziałem, mi też tego brakuje, ale to jego wybór na co się nastawia i co chce w życiu jeszcze osiągnąć. Kibicujmy mu, bo naprawdę tak barwnych osób nie mamy za wiele w tym sporcie.
 10. ManoLEE

  Kubica w F1

  Stracił, a ile każdy z nas stracił? Gadać każdy potrafi gorzej z robieniem. Ilu z nas wykorzystało wszystkie swoje szanse... Robert jest tylko człowiekiem na dodatek z ograniczeniami, oby był zadowolony z tego co robi.
 11. Każdy silnik da się podkręcić pytanie tylko jakim nakładem, są firmy które zajmują się modyfikacjami, przy remoncie silnika nawet wskazane jest poprawić fabrykę, porting głowic i kolektorów poprawi charakterystykę silnika, ostrzejsze wałki, większe zawory, większe wtryski, szybszy zapłon, jest tego sporo, wszystko zależy od Twojego portfela
 12. Olej najważniejsze by był 5W30 im częściej zmieniamy tym lepiej, stan oleju zawsze lepiej pod maks jak pod minimum. Dolanie litra na 10 tys. nie jest niepokojące, litr na tysiąc to znaczy, że już jest problem Zmiana na filtr stożkowy przyniosła jakieś odczucia na plus?
 13. Może lepszym rozwiązaniem było by poszukanie H6 na naszym kontynencie, wiadomo roboty jest sporo, ale przynajmniej wynagradza osiągami i kulturą pracy. Mniejsze prawdopodobieństwo usterki, przed włożeniem zrobić uszczelki pod głowicami i powinien być spokój. Wolnego ssaka też da się zmodyfikować przykład BRZ/ GT86 około 230 hp w serii.
 14. Ford w połączeniu z Cosworthem to był ciekawy zestaw, bardzo dobre silniki: Fiat to tak naprawdę słynna jednostka Lamprediego, która napędzała rajdowe maszyny:
 15. Rozmawiamy o historii rajdów, ale brakuje głównego zamieszanego 1997 Rajd Polski: Nie wiem jak na Was, ale na mnie robiło to wrażenie i wtedy właśnie postanowiłem, że kiedyś kupie sobie Subaru z silnikiem 2.0 Turbo.
×
×
 • Create New...