Jump to content

ManoLEE

Użytkownik
 • Posts

  518
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ManoLEE

 • Birthday 06/15/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Auto
  SUBARU Legacy
  '08/09 Turbo Boxer
  FSO Polonez
  '94 2.0/TC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ManoLEE's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

120

Reputation

 1. Osobiście nie miałem tego silnika, ale na forum już parę stolików z niego zrobiono.
 2. Diesle jak i benzyny są awaryjne, te słabsze są mniej narażone na usterki te mocniejsze bardziej i to H6 czy Turbo, pytanie jaki egzemplarz nam się trafi, zadbany z serwisem, z jakim przebiegiem. Ja kupując diesla patrzyłem co w tej cenie mogę kupić i naprawdę auto dawało wiele, rok, przebieg, wyposażenie. Zawsze jest ryzyko przy zakupie używanego auta równie dobrze mógł pływać, być spawany z trzech, płonąc niczym fajerwerk, ale od tego mamy specjalistów w danych dziedzinach by to zweryfikować. Owszem trudno ocenić w jakim stanie są panewki jeśli silnik nie stuka, a ciśnienie oleju jest w normie, nawet w wykwalifikowanym serwisie, ja podchodziłem do tematu tak, skoro blok silnika ze wszystkimi podzespołami został wymieniony w 2015 (rok wcześniej od zakupu) w ASO na nowy to musi pochodzić i tak jest do dnia dzisiejszego. Nie żałuję swojego wyboru turbo benzynę w tej kwocie miał bym z 5 lat jak nie więcej starsze i o 100tys. km więcej, o rocznym short blocku mogłem zapomnieć.
 3. Jak dużo Forda na tym aucie, może sypnął więcej grosza, wyglądem zbytnio bym się nie przejmował, zderzaki pewnie ulegną jeszcze zmianie, no chyba, że Ford chce jak największego podobieństwa do produkcyjnego modelu.
 4. Moim zdaniem Rajd Safari powinien być na stałe wpisany w kalendarz, przecież są to mistrzostwa Świata, a nie Europy by konkurować w większości na jednym kontynencie, jestem za Japonią, USA, Australią. Jeśli jest trudniejszy rajd to zyskuje na tym widowisko. Rajdy samochodowe powinny być ciężkie, bo inaczej tracą na swojej wartości i randze.
 5. ManoLEE

  Kubica w F1

  Może wolą przeznaczyć środki na nowy bolid, poświęcić jeden sezon by dalej wieść prym, pożyjemy zobaczymy.
 6. Jak dobrze widzę na 10 w generalce jedzie Chwist (wnuk Zasady), oby tak dalej.
 7. Zasada może nas jeszcze miło zaskoczyć, on jechał te rajdy jak były prawdziwymi rajdami o przetrwanie, dzisiejsze nazywa próbami szybkościowymi. Safari jednak okazuje się bezlitosne dla aut które jadą zbyt szybko, a mniej ostrożnie, wynik jest na koniecu rajdu.
 8. Widać, że Patriota, napis Poland towarzyszy mu przy każdym stracie.
 9. Safari ogólnie zbierze żniwo tych co myślą, że wystarczy jechać na limicie, ostrożni dojadą.
 10. Piekna jazda Marczyka: https://www.youtube.com/watch?v=YCKkiSafvZg
 11. ManoLEE

  Kubica w F1

  Lepiej cieszyć się z czyichś wygranych, jak z przegranych, jeśli ktoś jest dobry niech znajdzie się lepszy, dzięki temu rozwija się dyscyplina danego sportu.
 12. Gdzie była Lancia, a gdzie jest dziś... Jednak trzeba umieć tak zepsuć możliwości.
 13. Nie lepiej rozkręcić stary silnik i zobaczyć co poszło nie tak? 2.0 bez turbo, to raczej nie będzie zbyt szybkie, a jak tam klęknie uszczelka, czy panewka to dopiero się rozgoryczysz i zawiedziesz.
 14. Pewnie pod sprzedaż, zostajesz przy Subaru, czy na razie starczy? Kto powiedział, że w Subaru będzie tanio?
 15. Ta chłodnica z diesla to jednak rzeźba, chyba lepiej dopłacić i włożyć do konkretnego modelu.
×
×
 • Create New...