Jump to content

ManoLEE

Użytkownik 500
 • Posts

  559
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ManoLEE

 1. Wyścigi też są niesprawiedliwe pierwszy a ostatni nie mają tej samej długości drogi do pokonania już na starcie Niech wygra najlepszy, a zwycięzca jest na mecie, dobre tempo to nie wszystko.
 2. Sprzedaż z usterką nie przyniesie kokosów, a robota i tak się nie zwróci, do Ciebie decyzja czy chcesz jeszcze tym autem jeździć, czy wolisz sprzedać z grosze.
 3. ManoLEE

  E-Boxer

  Większy akumulator nie znaczy lepszy, lepiej założyć taki jak przewiduje producent, wtedy jest większa pewność, że alternator jest w stanie go naładować, przy większym niedoładowanym spada jego sprawność, a przy dłuższym użytkowaniu szybciej ulega uszkodzeniu.
 4. Włoska robota jednak rozbija system:
 5. Żadni kosmici, po prostu ludzie z talentem, bardzo dobrze wytrenowani, poświęcenie i przyporządkowanie wszystkiego pod ten sport. Auta również są stworzone od podstaw do rajdów, to nie kiedyś, że wahacz odkręcałeś od serii i pasował do rajdówki, same opony jak ewoluowały, zobaczymy co za rok pokażą nowe rajdówki.
 6. ManoLEE

  Kubica w F1

  Jak dla mnie każdy wyścig mógł być taki, końcówka włączamy nawodnienie toru i niech wygra najlepszy. Przynajmniej na koniec są jakieś emocje, a nie pewne dowiezienie wyniku. Czułem w kościach, że HAM jednak wygra ten wyścig i tak się stało, a kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.
 7. Kto bronił Włochom kupić parę Celic i zbudować jeszcze lepszą Rajdówke . Oczywiście żart, wszystko ma swój czas. Moje zainteresowanie rajdami zaczęło się właśnie od Hołkowej Celicy, a później weszło w krew Subaru. Pamiętam jeszcze czas dobrych cen GT4, można było choć trochę tym pojeździć...
 8. Rok 1993 przełamanie passy Lancii w Mistrzostwach konstruktorów, Toyota i Juha Kankkunen zdobywają obydwa tytuły.
 9. Jakie czasy takie samochody, w Subaru jeszcze ostatnie podrygi normalnych samochodów, jeszcze trochę będzie napęd na przód z silnikiem 1.0 plus elektryk który dołączy koła tylne w razie potrzeby...
 10. Trudno porównywać fabryczny zespół z najlepszymi Kierowcami w Polsce którzy praktycznie nie wysiadali z rajdówek w swoim czasie, do gościa który z sentymentu odbudował swoją rajdówkę i robi to od święta. Ogólnie można pochwalić go za to, że jako nieliczny odbudował Polską rajdówkę z lat 80 większość fabrycznych skończyła w hucie...
 11. Węgierski Polonez 2000 który startował w latach 80tych, obecnie został wyremontowany i znów można go zobaczyć w akcji: Zdjęcia z dawnych lat:
 12. Przy gaszeniu i odpalaniu zostaw otwarte drzwi jak dwumasa powinno być ją słychać (terkotanie). Drugi test wciskaj sprzęgło i słuchaj czy jest zmiana w pracy silnika. Trzeci, ktoś wciska sprzęgło na zgaszonym silniku, a w tym czasie popatrz na koło pasowe na wale korbowym, czy są widoczne luzy wzdłużne.
 13. Moim zdaniem lepiej wstawić 3.0 H6, przynajmniej zacznie jechać i będzie zgodne ze sztuką Subaru
 14. Zawsze jest możliwość importu, najwyżej będzie większym smakiem . Lanos to już przeszłość, ale pamiętam jak tylko wyszedł, jakie to brzydkie, jak by to nie było Subaru kto by to kupił .
 15. 2012 nawet w XV zdarzają się przypadki uszkodzonego pieca, 2013 jeszcze nie widziałem z usterką silnika, po 200 tys. chyba już w serwisie nie ma czego szukać jeśli chodzi o gest.
 16. Jedni lubią nowe, drudzy lubią stare . Ja cenię Subaru za to, że jest możliwość zakupu nowych, dzięki temu stare nie przybierają na wartości ostatnich i tytułów więcej takich nie będzie, wystarczy spojrzeć na EVO i rynek wtórny co się z tym dzieje.
 17. Jak nie był wymieniany shortblock, to nie warty zachodu.
 18. Wszystko fajne, ja bardzo chętnie bym takim jeździł .
 19. ManoLEE

  Kubica w F1

  Ham jak by miał taki wypadek to ciekawe czy w ogóle by dziś jeździł... Realnie trzeba patrzeć, może jeszcze ktoś się znajdzie chętny na Orlen i fotel, bądź inna dziedzina sportu motorowego W.. czas pokaże.
 20. Górna półka nacinanych nawiercanych, tak samo klocek, jeśli po montażu okaże się, że puchną to powinieneś przejść na większy zestaw tarcz z zaciskiem Brembo. Dużo zależy od stylu jazdy, jak lubisz po deptać to nie ma pół środków.
 21. Tak to jest, jak dzieci ścigają się w rajdach .
 22. Ogier pewnie chce już trochę wrzucić luz, ma już swoje lata czas trochę pożyć, ja go rozumiem odchodzi na szczycie, a zawsze może wrócić na rajd, sezon jak będzie chciał.
 23. Nowy Yaris z tymi skrzelami po bokach zaczyna powoli nawiązywać do starej B grupy: https://www.youtube.com/watch?v=fUKrwAAkeOA
 24. Ceny będą rosły do tego momentu, aż kupujący powiedzą dość, jeśli 22B można sprzedać za 700 tysięcy i jest na to kupiec może za 750 też się ktoś znajdzie . Ja osobiście podziwiam ludzi co za numerek z serii 0000001 potrafią wyłożyć miliony, mi osobiście nie przeszkadza 4367892 .
 25. Sytuacja z Tanakiem jest spowodowana głównie przez jego decyzje, jak się ma dobrego konia to się go nie zmienia. Ciśnienie związane z wygraną też nie pomaga i na tą chwile trzeba zadowolić się 5 miejscem, a Toyota ze swoimi kierowcami zajmuje 1,2,4,6 miejsce to chyba o czymś świadczy .
×
×
 • Create New...