Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bosman napisał:

Masz podejście do oglądania F1, jak BMW Sauber do walki o mistrzostwo w 2008 roku i tak samo się to dla Ciebie skończy :):):)

 

Boli Cię że na 1 sezon odpuściłem? Raz że musiałem bo w Afganistanie nie miałem możliwości oglądania GP. Dwa że bez sensu oglądać od 15 wyścigu sezon? Oglądam f1 od kąd Montoya jeździł w BMW. Ty zapewne od kiedy pojawił się Kubica dlatego daruj sobie teksty typu jak się to dla mnie skończy.

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

 

Kilku kierowców odmówiło udziału w projekcie właśnie ze względu na to o czym napisał przewrotnie @so_what. Wygląda jak dokument, niby jest to dokument ale jednak kierowcy mówią wprost, że rzeczywistość jest inna niż ta przedstawiona przez Netflixa. 

Ja tylko poleciłem ten serial. Nie pisałem że to dokument czy jakis wyznacznik. Po prostu. Warto obejrzeć. Wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, makos89 napisał:

Boli Cię że na 1 sezon odpuściłem? Raz że musiałem bo w Afganistanie nie miałem możliwości oglądania GP. Dwa że bez sensu oglądać od 15 wyścigu sezon? Ogładam f1 od kąd Montoya jeździł w BMW. Ty zapewne od kiedy pojawił sie kubica dlatego daruj sobie teksty typu jak się to dla mnie skończy.

 

Wyścigi można sobie jakoś zorganizować, obejrzeć co było w sezonie do tej pory i dalej oglądać na bieżąco. Robisz jak uważasz i skoro coś uważasz za niemożliwe to widocznie dla Ciebie takie jest. 

 

Zwyczajnie piszemy, że skoro jesteś tak wielkim fanem F1 to własnie straciłeś jeden z najlepszych sezonów w historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, makos89 napisał:

Ja tylko poleciłem ten serial. Nie pisałem że to dokument czy jakis wyznacznik. Po prostu. Warto obejrzeć. Wszystko.

 

Myślę, że 99% udzielających się aktywnie w tym temacie serial widziało ;)

 

To coś jakby polecać Kota WRC ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

Wyścigi można sobie jakoś zorganizować, obejrzeć co było w sezonie do tej pory i dalej oglądać na bieżąco. Robisz jak uważasz i skoro coś uważasz za niemożliwe to widocznie dla Ciebie takie jest. 

 

Zwyczajnie piszemy, że skoro jesteś tak wielkim fanem F1 to własnie straciłeś jeden z najlepszych sezonów w historii. 

Podjąłem decyzje że odpuszczam na rok bo i tal nie mam czasu oglądać 15 wyścigów, skoro wyniki już znam...

 

Może dla Ciebie najlepszy. Dla mnie najlepszy był jak Kubica zajął w generalce 4 pozycję.

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, makos89 napisał:

Boli Cię że na 1 sezon odpuściłem? Raz że musiałem bo w Afganistanie nie miałem możliwości oglądania GP. Dwa że bez sensu oglądać od 15 wyścigu sezon? Oglądam f1 od kąd Montoya jeździł w BMW. Ty zapewne od kiedy pojawił się Kubica dlatego daruj sobie teksty typu jak się to dla mnie skończy.

Makos, zluzuj. Nic nikogo nie boli. Żartujemy sobie tylko, takie już jest to forum :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bosman napisał:

Makos, zluzuj. Nic nikogo nie boli. Żartujemy sobie tylko, takie już jest to forum :)

 

 

No pewnie że tak, @makos89 to nic osobistego,  zwyczajnie sobie trochę jaja robię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 09:51, chojny napisał:

Cóż... różnie może być ale w ten sposób Hamiltonowi jak i zespołowi faktycznie nie pomaga. Wygląda jakby Hamilton został sam jak palec. Przegrać mistrzostwo to jedno, zdarza się ale przegrać jako człowiek instytucja to jednak zupełnie inny rodzaj porażki. 

Valtteri pokazał dokładnie gdzie ma walkę szlachcica o majstra w tym sezonie - wywalić go nie wywalą ;) a co sobie może teraz poużywać to będzie jego :) 

szlachcianka w przyszłym sezonie nie będzie mieć łatwo z GR - ale nie będą mieć takich samych aut więc różnie może to być, będzie ciekawie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gomis napisał:

Gdzie kupowaliście bilety na F1? Tylko na oficjalnej stronie?

Ja na Węgry kupowałem przez link że strony toru. Wyglądało to trochę dziwnie i nawet sprawdzałem trochę czy to nie fejkowa strona, ale było OK i wyszło zdecydowanie najtaniej. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przymar napisał:

Ja na Węgry kupowałem przez link że strony toru. Wyglądało to trochę dziwnie i nawet sprawdzałem trochę czy to nie fejkowa strona, ale było OK i wyszło zdecydowanie najtaniej. 

Teraz do końca grudnia są ceny w promocji na gpticketshop.com.

Jeśli to nie tajemnica, to możesz dać namiary na stronkę z której kupowales? Bo w przyszłym tygodniu chcę kupić bilety.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Teraz do końca grudnia są ceny w promocji na gpticketshop.com.

Jeśli to nie tajemnica, to możesz dać namiary na stronkę z której kupowales? Bo w przyszłym tygodniu chcę kupić bilety.

Przez stronę Hungaroringu. Tam była promka na 20% bodajże. Aczkolwiek nie było wybierania miejsc tylko na sektor/kategorię.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk za kółko... tak to się robi, albo grubo albo wcale. 

 

 

Chiny są gotowe ufundować państwowe stypendium Guanyu Zhou, by zapewnić młodemu kierowcy miejsce w F1. Warunkiem jest jednak dwuletni kontrakt dla 22-latka. Wielkim wygranym tej transakcji będzie Alfa Romeo, a przegranym m.in. Robert Kubica.

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/969815/rzad-chin-rozbije-bank-dla-kierowcy-robert-kubica-bez-szans

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...