Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi


No nie wiem czy Merc... Gdyby HAM zjechał na zmianę wtedy kiedy mu sugerowano, to byłoby zapewne lepiej. Ale wolał przeciągać i przesadził. Wydaje mi się, że jakby próbował walczyć do końca bez zmiany, to skończyłoby się jeszcze gorzej (vide Ocon). I jeszcze te jego wynurzenia na radiu...

SAI super, TSU szacun za początek, LECa trochę szkoda, bo wydaje mi się że P3 byłoby zasłużone.

Taktyka… myślę o decyzjach podejmowanych przez zespół jako całość , kierowca + box. Wynurzenia LH ? Normalna gadka z zespołem, nie krzyczał „shut up” jak Norris Ale faktem jest, że się nie dogadali. No i tak jak piszesz, TSU długo i dobrze się bronił przed LH, inaczej LH by szybciej doszedł czołówkę.
Niby fajnie się oglądało, bo mokro i może będzie ciekawie, a w sumie wyszło nudno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tutek napisał:

I cudem dowieźli 10 miejsce. Ciekawe gdzie skończyłby Lewis gdyby nie zjechał do boksów. 


 

Lewis jest mistrzem dbania o opony wiec mógł mieć odrobine więcej mięsa. Tylko Merc wie jak było po sprawdzeniu opon, które mu zdjęli i czy by dojechał na t do mety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Verstappen odmówił udziału w Drive to Survive: „Zmyślają rywalizacje, których nie ma”

https://powrotroberta.pl/2021/10/verstappen-odmowil-udzialu-w-drive-to-survive-zmyslaja-rywalizacje-ktorych-nie-ma.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

To w kontekście Dieselgate? :huh:

Tak tak, był nawet wątek gdzie VW wpadł na pomysł, aby spaliny z diesela wpuszczać do pomieszczenia w którym miał przebywać człowiek i mieli badać wpływ spalin na zdrowie. Zgadnij do czego porównali to pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jumpman napisał:

Tak tak, był nawet wątek gdzie VW wpadł na pomysł, aby spaliny z diesela wpuszczać do pomieszczenia w którym miał przebywać człowiek i mieli badać wpływ spalin na zdrowie. Zgadnij do czego porównali to pomieszczenie.

 

Wole nie drążyć tematu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2021 o 16:37, tomislaw538158391 napisał:

jak ktos oglada na zywo to niech sie pilnuje :ph34r:

 

f1.jpeg

 

No co. W końcu to święto wyścigowe. Należy się odpowiednio ubrać. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...