Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, chojny napisał:


 

Pytasz kto twierdzi wiec ci odpowiadam. Zdanie numer dwa oznacza ze masz ludzie z Mercedesa za kłamców. 

Twierdzę, że każdy orze jak może. Profesjonalny sport to nie jest miejsce dla miłych i pokornych. Walczą o swoje, a że wygląda to pokracznie to inna sprawa. Tylko, powtarzam, po co Max pchał tam ręce? Dał tylko paliwo dla obrony wydawałoby się oczywistej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, przymar napisał:

Twierdzę, że każdy orze jak może. Profesjonalny sport to nie jest miejsce dla miłych i pokornych. Walczą o swoje, a że wygląda to pokracznie to inna sprawa. Tylko, powtarzam, po co Max pchał tam ręce? Dał tylko paliwo dla obrony wydawałoby się oczywistej sprawy.


 

Pokracznie… zwykli hipokryci i tyle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chojny napisał:


 

Pokracznie… zwykli hipokryci i tyle. 

 

Serio, piszesz jakbyś się motorsportem od wczoraj interesował. Nie takie numery były, są i będą. Za duża kasa do zyskania/stracenia. Że szlachetną rywalizacją to dawno nie ma nic wspólnego.

 

Kara jak najbardziej zasłużona jeśli wtopili. Nie chciałbym być teraz w skórze gościa który zawalił lub niedopilnował tematu. Szkoda, że FIA tak pięści się z tematem Rossela w WRC3 skoro tam też przepisy są jasne i klarowne. Tu się dało ogarnąć temat w 24 godziny.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przymar napisał:

Nie chciałbym być teraz w skórze gościa który zawalił lub niedopilnował tematu.

Takie samo "niedopilnowanie" jak dieselgate. Wszyscy wiedzieli i godzili się na to że wzgledu na niewątpliwe korzyści w osiągach.

 

Jak to sam piszesz "nie interesujesz się motorsportem od wczoraj". Takie rzeczy nie są przypadkiem.

Edytowane przez Jumpman
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Takie samo "niedopilnowanie" jak dieselgate. Wszyscy wiedzieli i godzili się na to że wzgledu na niewątpliwe korzyści w osiągach.

Trudno mi się wypowiedzieć o BK, ale akurat taki element to chyba sprawdzają zawsze. Ryzyko nieadekwatne co pokazał dzisiejszy sprint i tempo HAM. Prawdopodobieństwo wtopy wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Ale co to za hejt i mowa nienawiści na końcu?

Ja tam słyszałem ostrą szpilę w kontekście pewnego macanka. A tak na serio - ktoś wie od którego roku są takie przepisy? Teraz każdy przez jakiś czas będzie się pilnował, ale padło tu przypomnienie o macaniach Vettela, których ja osobiście nie pamiętam. Jeżeli robiłby to mimo zakazu to raczej jakiś "życzliwy" zgłosiłby to sędziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przymar napisał:

Ja tam słyszałem ostrą szpilę w kontekście pewnego macanka. A tak na serio - ktoś wie od którego roku są takie przepisy? Teraz każdy przez jakiś czas będzie się pilnował, ale padło tu przypomnienie o macaniach Vettela, których ja osobiście nie pamiętam. Jeżeli robiłby to mimo zakazu to raczej jakiś "życzliwy" zgłosiłby to sędziom. 


 

Mam na myśli zdanie wcześniejsze, mogło umknąć jak się wybiórczo słucha ;) 

 

 

 

 

1EBD4EEB-5685-4A9E-91E9-995EA7342597.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...