Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, chojny napisał:

Warto pamiętać że zespołowe ustawianie wyników jest niestety nierozerwalnie połączone ze światem motosportu. Rozumiem natomiast pojedyncze wydarzenia, mające na celu pomoc koledze z zespołu, kiedy drugi jedzie o pietruszkę ale nie permanentne ustawienie hierarchii, czy skazywanie jednego z kierowców na numer 2, bez szans na wynik na koniec sezonu. 

 

 

 

 

Chyba nie pamiętasz jak RB gnoił Marka Webera by wygrał pupil Marko-Vettel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fulcrum napisał:

Chyba nie pamiętasz jak RB gnoił Marka Webera by wygrał pupil Marko-Vettel


 

Czy Ty zrozumiałeś co ja napisałem, czy Ty nie rozumiesz co ja napisałem? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:


 

Czy Ty zrozumiałeś co ja napisałem, czy Ty nie rozumiesz co ja napisałem? 
 

 

napisałem, że nie tylko Mercedes ustawia kierowców, i w RB też nie było miło i delikatnie. taki jest ten sport! nikt tam się nie bawi dla zabawy. kasa, kasa, kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fulcrum napisał:

napisałem, że nie tylko Mercedes ustawia kierowców, i w RB też nie było miło i delikatnie. taki jest ten sport! nikt tam się nie bawi dla zabawy. kasa, kasa, kasa...


 

A czy ja napisałem ze tylko Mercedes ze się do mnie rzucasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bosman napisał:

BOT jest ewidentnie takim panem sobota.
W kwalifikacjach często wygrywa z HAM, ale w wyścigu prawie nigdy mu nie dorównuje.
Puszczenie VER lewą, czystą stroną toru i tak wczesne hamowanie, to albo kompromitacja albo celowe działanie, żeby nie pomóc LH.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Marketing, cyferki i tak w kółko, tylko szef zespołu i jego kolega z marketingu wiedzą ile koni w niedzielę potrzebuje szlachcic a ile zimny Skandynaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Money is king jak to mówil Hamilton. Obejrzyjcie sobie "jazda o życie" na netflix o F1. Wszystkie stajnie od wewnątrz. Jest jasne i wiadome że w zespołach jest kierowca 1 i 2, a do tego dochodzi team orders. Polecam również książke Marka Webbera opisującego faworyzowanie Vettela za czasów RB. Niestety, to nie tylko f1 dotyczy. Najwieksze spiecia pamiętam w sezonie 2020 byly w Haas, Gunter nazywał Kevina i Romana idiotami. Mowil że ma 2 najwiekszych idiotów w całym F1 bo rywalizują ciągle ze soba zamiast myśleć o zespole. Daniel odchodzący z RB za sprawa Maxa?Btw, Kubica też to przechodzil gdy jeździł z Haidfeldem. F1 oglądam juz ok 20 lat, nie zasprawą Kubicy a Pablo Montoya bo to był mój idol ale w tym roku postanowilem się odciąć na 1 sezon od F1 i zrobić sobie przerwę. Chyba na dobre mi to wyszło...

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, makos89 napisał:

F1 oglądam juz ok 20 lat, nie zasprawą Kubicy a Pablo Montoya bo to był mój idol ale w tym roku postanowilem się odciąć na 1 sezon od F1 i zrobić sobie przerwę. Chyba na dobre mi to wyszło...

 

 

Błąd, jeden z najlepszych sezonów ostatnich lat. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

 

 

Błąd, jeden z najlepszych sezonów ostatnich lat. ;)

 

 

Od 20 lat każdy następny, miałbyć tym najlepszym. Generalnie wyszło to z tego że wyjechałem z kraju na pewien czas i nie było jak oglądać. Wchodzenie w sezon od września uznałem za bezsens, oraz doszło znudzenie dominacją Hamiltona. Oczywiście śledze wyniki i szczerze nie moge sie doczekać już testów w 2022 :D

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, makos89 napisał:

Od 20 lat każdy następny, miałbyć tym najlepszym. Generalnie wyszło to z tego że wyjechałem z kraju na pewien czas i nie było jak oglądać. Wchodzenie w sezon od września uznałem za bezsens, oraz doszło znudzenie dominacją Hamiltona. Oczywiście śledze wyniki i szczerze nie moge sie doczekać już testów w 2022 :D

 

No widzisz, Ty się znudziłeś i odpuściłeś dokładnie sezon, w którym ta dominacja może zostać przełamana. Nie warto rezygnować krok od szczytu. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chojny napisał:

 

No widzisz, Ty się znudziłeś i odpuściłeś dokładnie sezon, w którym ta dominacja może zostać przełamana. Nie warto rezygnować krok od szczytu. ;)

Przewidziałeś to w marcu? Bo ja nie. Poczekajmy, to jeszcze nie koniec. Lewisa tak samo jak Maxa nie zadowoli P2 :)

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makos89 napisał:

Przewidziałeś to w marcu? Bo ja nie. Poczekajmy, to jeszcze nie koniec. Lewisa tak samo jak Maxa nie zadowoli P2 :)

Ale właśnie tej dominacji nie ma, nawet jak wygra LH to praktycznie do końca nie jest pewne kto zdobędzie mistrzostwo. Wreszcie jest jakaś walka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ten sezon jest naprawdę fajny.

Od początku jest piękna walka MB z RBR i HAM z VER.

Ostatni raz gdy była jakaś rzeczywista walka miedzy dwoma zespołami, a nie dominacja jednego, to kiedy to było? w 2008?

 

Można sobie też nie lubić LH czy VER, ale obaj nie raz w tym sezonie pokazali arcymistrzostwo.

 

Życie pokazuje, że nowe radykalnie zmienione przepisy najczęściej generują jakiegoś dominatora, a nie wyrównaną walkę (np. 2009, 2014, 2017). Także cieszmy się walką w tym sezonie, bo na przyszły zapewne ktoś znowu wymyśli coś lepszego niż inni i zdominuje sezon. Obym się mylił.

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bosman napisał:

Nie no, ten sezon jest naprawdę fajny.

Od początku jest piękna walka MB z RBR i HAM z VER.

Ostatni raz gdy była jakaś rzeczywista walka miedzy dwoma zespołami, a nie dominacja jednego, to kiedy to było? w 2008?

 

Można sobie też nie lubić LH czy VER, ale obaj nie raz w tym sezonie pokazali arcymistrzostwo.

 

Życie pokazuje, że nowe radykalnie zmienione przepisy najczęściej generują jakiegoś dominatora, a nie wyrównaną walkę (np. 2009, 2014, 2017). Także cieszmy się walką w tym sezonie, bo na przyszły zapewne ktoś znowu wymyśli coś lepszego niż inni i zdominuje sezon. Obym się mylił.

 

 

 

A do tego kilka wyścigów z zaskakującymi zakończeniami i wiele radości dla zawodników ze środka stawki. 

 

To naprawdę super sezon. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, radekk napisał:

Ale właśnie tej dominacji nie ma, nawet jak wygra LH to praktycznie do końca nie jest pewne kto zdobędzie mistrzostwo. Wreszcie jest jakaś walka.

Wiem że nie ma. Mówie o tym że HAM już nie raz pokazał jakim jest kozakiem i ma twardą psychike i wcale się nie zdziwie jak wygra ostatnie 3 wyścigi, to nie VET który ma psyche jak gąbka. HAM zawsze walczy do końca, udowodnil to już 6x. Mam nadzieje jednak że MAX utrze nosa Mercesesowi i RB zgarnie MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makos89 napisał:

Wiem że nie ma. Mówie o tym że HAM już nie raz pokazał jakim jest kozakiem i ma twardą psychike i wcale się nie zdziwie jak wygra ostatnie 3 wyścigi, to nie VET który ma psyche jak gąbka. HAM zawsze walczy do końca, udowodnil to już 6x. Mam nadzieje jednak że MAX utrze nosa Mercesesowi i RB zgarnie MŚ.

 

 

Nom, dokładnie liczymy że jeszcze zdoła wykrzesać z auta to czego nikt inny by nie wykrzesał i emocje będą trwały do ostatniego wyścigu... a Ty tego nie oglądasz.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chojny napisał:

 

 

Nom, dokładnie liczymy że jeszcze zdoła wykrzesać z auta to czego nikt inny by nie wykrzesał i emocje będą trwały do ostatniego wyścigu... a Ty tego nie oglądasz.... :(

Chce mieć czysty umysł przed nowym sezonem :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chojny napisał:

 

Tak, tak... szykuj się na kolejne 7 lat nudy. :evil2:

Zobaczymy. Może mnie ominął dobry sezon ale nie chciałem w niego wchodzić w jego drugiej połowie. Skupilem sie trochę na wtcr i lmp. Dobra odskocznia, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, makos89 napisał:

Tego nie powiedziałem. Chyba że ty uważasz że netflix wyreżyserował wyścigi i pozycje kierowców :biglol:

 

 

Kilku kierowców odmówiło udziału w projekcie właśnie ze względu na to o czym napisał przewrotnie @so_what. Wygląda jak dokument, niby jest to dokument ale jednak kierowcy mówią wprost, że rzeczywistość jest inna niż ta przedstawiona przez Netflixa. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...