Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś zamieszałem, no to jaki napęd AWD ma nowy RS ?

 

podobny jak Nissan Juke ;)

 

jeszcze chyba RR Evoque ma podobny do Focusa RS system

 

dwa sprzęgła na tylnej osi po jednym dla każdej półosi, choć po cichu liczyłem na trzecie "sterujące" osią przednia

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH ma być FWD i podnosić tylne koło w zakręcie ;)

/quote]

+1 ale idac tym tropem lista prawdziwych HH jest coraz krotsza i pewnie czeka ja taki sam los jaki spotkal auta z listy homologation special.

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chłopaki mam lepsze źródła ;)

Na forum NASIOC czyli na amerykańskim forum Subaru, jest koleś, który jest inżynierem Forda i duuużo rzeczy wyśpiewał, co i jak dokładnie. Od strony 220, szukajcie użytkownika Scooby921. Kopalnia wiedzy. Porównuje również nowego RSa z STI.

http://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?s=9da64b454002241e78176c277138dd7a&t=2649285&highlight=focus+rs&page=220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie starzeje , kiedyś taką kombinacje koloru skory i drewna uznał bym za wybór dla starego dziada ale jakoś w połączeniu z tymi kablami wyglada mega zajefajnie !

post-1135-0-83119100-1445279764_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie starzeje , kiedyś taką kombinacje koloru skory i drewna uznał bym za wybór dla starego dziada ale jakoś w połączeniu z tymi kablami wyglada mega zajefajnie !

 

Tylko że to strasznie plastikowe* jest a wystający na patyku monitor pasuje jak pięść do oka  :mellow:

 

*ale podjadę jeszcze sprawdzić jak jest w AMG bo w normalnym C jest plastik/fantastik. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po roku ta C-Klassa z tym fortepianowym lakierem (srodkowy tunel) wyglada masakrycznie taki on porysowany. C-Klassa teraz wyglada jak auto w Chinach zrobione. Jedynie BMW reszta to auta dla azjatow z tymi kozackimi swiatelkami i choinkami.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ani piatka ani tym bardziej trojka nie zachwyca materialami jak wsiadziesz do A6 czy nowego A4


Piano listwy sa fajne ale niepraktyczne.Rysuja sie w kazdym aucie.


Elmo troche jest dziwne to ze co dopiero wypusclili nowego Type R a juz testuja nastepce.Z punktuy widzenia klienta troche lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Elmo troche jest dziwne to ze co dopiero wypusclili nowego Type R a juz testuja nastepce.Z punktuy widzenia klienta troche lipa.

 

Ale tak to juz dziala w tym biznesie :) BMW wypuszcza np. nowe X4, a nastepca juz jest testowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elmo troche jest dziwne to ze co dopiero wypusclili nowego Type R a juz testuja nastepce.Z punktuy widzenia klienta troche lipa.

Ale tak to juz dziala w tym biznesie :) BMW wypuszcza np. nowe X4, a nastepca juz jest testowany...

Dokladnie.

Merc rowniez ma juz test mules dla Eklasy 2021

Podobnie Ford - 2017 wejdzie nowa Foka a juz leca projekty na 2022/2023

 

 

Getapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest Typer R ktory mi sie podoba

 

http://www.carscoops.com/2015/10/future-cars-2017-honda-civic-type-r-is.html

 

Cos mi sie wydaje ze mozliwe ze Honda tez pojdzie w AWD......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest Typer R ktory mi sie podoba

 

http://www.carscoops.com/2015/10/future-cars-2017-honda-civic-type-r-is.html

 

Cos mi sie wydaje ze mozliwe ze Honda tez pojdzie w AWD......

 

cytat z powyzszego artykulu: (...) any major bump in power would likely force a re-think of drivetrain, and that isn’t happening anytime soon.

 

poza tym, czy Honda obecnie dysponuje "kompkatowa" platforma, ktora pozwolilaby zastosowac AWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I to jest Typer R ktory mi sie podoba

 

http://www.carscoops.com/2015/10/future-cars-2017-honda-civic-type-r-is.html

 

Cos mi sie wydaje ze mozliwe ze Honda tez pojdzie w AWD......

 

 

cytat z powyzszego artykulu: (...) any major bump in power would likely force a re-think of drivetrain, and that isn’t happening anytime soon.

 

poza tym, czy Honda obecnie dysponuje "kompkatowa" platforma, ktora pozwolilaby zastosowac AWD?

Fakt niedoczytalem szkoda bo chyba każdy poza Renault poszedł juz w AWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...