Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

100 k mniej niż M3. Mając kasę na samochód z taką ceną wyjściową raczej klienta stać również żeby dołożyć do M3, która raczej pod każdym względem przewyższa M2. To waży prawie tyle samo co M3, więc nawet argument za wyborem tego żeby mieć coś lekkiego legł w gruzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi jest w stanie racjonalnie wytlumaczyc dlaczego M2 ma kosztowac prawie 100K wiecej niz np: CLA 45

Mogę spróbować... Napęd na tył, skrzynia manualna. Dla niektórych to już jest coś. Weź pod uwagę, że CLA dobrze wyposażony to 250 tysięcy a BMW ma prawie kompletne wyposażenie. Chociaż i tak nadal chora cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktos mi jest w stanie racjonalnie wytlumaczyc dlaczego M2 ma kosztowac prawie 100K wiecej niz np: CLA 45

 

Mogę spróbować... Napęd na tył, skrzynia manualna. Dla niektórych to już jest coś. Weź pod uwagę, że CLA dobrze wyposażony to 250 tysięcy a BMW ma prawie kompletne wyposażenie. Chociaż i tak nadal chora cena ;)

Jak za auto za taka cenę to wyposażony jest dalej słabo.Ok jakies tak ksenon jest i nawigacja ale automatycznej kimś juz nie tak ze w praktyce i tak trzeba dorzucić z 20K a przy tej cenie terytorum np. Porsche Cayman i szczerze watpię zeby ta bmw dawała wiecej frajdy niż Cayman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo chorej ceny trochę ciasno jest w tym segmencie i każdy znajdzie coś dla siebie :-) Trzeba mieć na uwadze stereotypy.

 

Znam takich co w życiu do skody nie wsiądą i znam takich co w życiu do BMW nie wsiądą. Nie mówię o roli pasażera. Znam też takiego, który wolał używane 911 Turbo S zamiast nowego GT-Ra, bo to Nissan :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy reportaż w odcinkach od Forda o nowym RS'ie. Polecam zobaczyć...... generalnie zapowiada się diabelska maszyna :evil2:

Tryby jazdy wydają barrrdzo interesujące, szczególnie ten do driftu.... :evil2:

 

Dostali jednak polecenie, żeby zrezygnować ze strzałów z wydechu.... co mnie osobiście martwi...... tak jest np. w A45 AMG i robi to robotę między biegami... no ale to kwestia upodobań....

 

Tak czy siak jak jeszcze cena będzie bardzo konkurencyjna to sądzę, że nowy RS zyska duże grono zwolenników :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dostali jednak polecenie, żeby zrezygnować ze strzałów z wydechu.... co mnie osobiście martwi...... tak jest np. w A45 AMG i robi to robotę między biegami... no ale to kwestia upodobań....

 

Właśnie odwrotnie, dostali polecenie żeby je dodać, dokładnie 3:50 w filmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawosta od nowego roku M2 , RS3 , A45 wszystkie te samochody bedą u mnie tańsze w zakupie niz STI.Wygla na to ze smierć tego samochodu jest przesadzona :(

 

To rzeczywiście nie wróży za dobrze sprzedaży STI...... :mellow: To dość mocno zawęża grono potencjalnych odbiorców..... Liczę jednak, że fani marki nie pozwolą aby auto popadło w zapomnienie..... turdziGT.... kupuj, kupuj  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nawet nie podejmuje sie ratować.Niestety cała gama subaru dostanie po czterech literach i bedzie droższa podczas gdy wszyscy bedą tańsi co tylko dobitnie pokazuje gdzie sa technologicznie w tej chwili.

Nowy system akcyzy redukuje komponent mocy a większy nacisk kładzie na co2 , NOx i wagę czyli innymi słowy faworyzuje auta zaawansowane technicznie i ekologiczne.Niektore auta jak RS6 czy C65AMG bedą tańsze o małe auto dla zony :)

Nic tylko sie cieszyć.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie wyglądała przyszłość.... premiowane będą auta elektryczne, wodorowe.... hybryda to według mnie forma przejściowa.

Na dzień dzisiejszy technologia się rozwija i bogate firmy mają znacznie większe pole do popisu.... ale za ileś lat to już będzie standard ogólnodostępny.... kiedy paliwa kopalne się wyczerpią... 

 

Ciekawe czy kiedyś era silników dobiegnie końca i STi będzię tylko na prąd.... albo wcześniej w dobie downsizingu będziemy zamawiać Imprezę STI 1.0 T (420 PS) - jeśli taka firma jak subaru będzie chciała kontynuować legendę..... bądź co bądź FHI to nie jest gigant światowej sprzedaży i gro zysków dla marki generują Forki i inne OBK czy Levorgi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy system akcyzy redukuje komponent mocy a większy nacisk kładzie na co2 , NOx i wagę czyli innymi słowy faworyzuje auta zaawansowane technicznie i ekologiczne.Niektore auta jak RS6 czy C65AMG bedą tańsze o małe auto dla zony  :)

Nic tylko sie cieszyć.

 

Serio? Mają spaść ceny po nowym roku czy kiedy? Co się zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...