Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie są ale kolega wyżej kupił w salonie nową Fiestę ST w przeliczeniu za jakieś 60 tysi z tego co pamietam więc chyba nie ma tak źle ;)

Niestety cena 60k to cena w pl ja musiałem zapłacić prawie 3 razy tyle ale nie żałuję bo to doskonałe wydane pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jakie są ale kolega wyżej kupił w salonie nową Fiestę ST w przeliczeniu za jakieś 60 tysi z tego co pamietam więc chyba nie ma tak źle ;)

Niestety cena 60k to cena w pl ja musiałem zapłacić prawie 3 razy tyle ale nie żałuję bo to doskonałe wydane pieniądze ;)
A nie możesz kupić w Polsce i tam prywatnie jeździć ? Meldunek w Polsce chyba można ogarnąć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomniałeś mi sytuację z czasów, gdy mieszkałem w Finlandii. Przepisy potrafią być dziwne - ja tam jeździłem swoim Outbackiem na polskiej rejestracji (choć tak, jak już było tu wspomniane - po pół roku już powinienem przerejestrować, wymienić prawo jazdy, itd.), ale i mogłem kierować samochodami zarejestrowanymi w Finlandii, natomiast Fin chcąc jechać moim, musiał mieć mnie za towarzysza. Wniosek taki, że ja nie w swoim kraju miałem, według mojego prostego myślenia, większe prawa w prowadzeniu pojazdów, niż mieszkaniec rdzenny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zabezpieczają się w ten sposób żeby ludzie kupowali auta w Norwegii i w ten sposób płacili podatki.Z drugiej strony jak by auta kosztowały tu tyle co w EU to by było tu po prostu za dobrze.Minos jest taki że Auta typu STI są tu masakrycznie drogie a zwyczajnie mimo że jest to fajne auto to nie jest warte takich pieniędzy.Za ta samo kwotę można mieć Macan lub za niewiele więcej nowe M3.To chyba mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawosta od nowego roku M2 , RS3 , A45 wszystkie te samochody bedą u mnie tańsze w zakupie niz STI.Wygla na to ze smierć tego samochodu jest przesadzona :(

Uważasz tak na podstawie Norweskiego rynku? Mieszkamy w zupełnie innym kraju w którym sprzedają pewnie połowę Subaru w Europie i pewnie 75% europejskich STI. W okolicy gdzie posiadanie fwd czy rwd to strzał w kolano. Oczywiście na ulicach jest obecnie więcej wszystkich RS'ów i innych R, AMG itd i to pomimo, że STI jest najtańsze. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy taki właściciel nie STI ma w garażu jeszcze jakieś Subaru. Bo jak zaczyna padać a ty nie mieszkasz przy głównej drodze to bez Forka, Outbacka, Legac, Justynki czy Vivio to możesz co najwyżej na biegówkach podskoczyć na przystanek autobusowy. Niszowość Subaru w mojej okolicy mogę przedstawić tak. Jeśli wybierasz się do lokalnego centrum handlowego na zakupy zimą i postanowisz nie parkować koło Subaru to jest wielce prawdopodobne, że na cztero poziomowym parkingu nie znajdziesz odpowiedniego miejsca. Tak to wygląda w miejscu gdzie motoryzacja spotyka sie z zimą i górami. Subaru jest po prostu poza zasięgiem. Oczywiście jest coraz więcej innych aut niż np 10 czy 15 lat temu, ale i obecnie każda marka ma kilka aut z napędem na 4 koła. No i trzeba przyznać, że takie Audi zrobiło MEGA robotę marketingową. Każdy chce mieć Audi. Nie ważne, że przekłada tablice na Justynke jak spadnie śnieg Audi i tak jest najlepsze

Edytowane przez KASIAiMIŚ
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie absolutnie zadzam.Skandynawia to tez ogromy rynek dla Subaru bo sa bardzo popularne mowa oczywiscie o zwyklych modelach.Problem sie zacznie jak ekolodzy zabiora sie za wyliczanie podatkow od Co2  , NOx i tym podobnych i tu zacznie sie problem bo Subaru ma silniki ktore nie sa do konca tak ekologiczne,Wystarczy zobaczyc na CO2 Levorga z nowiutenkim 1.6 DTI.Lezy z 20 gram wyzej niz konkurencja o podobnej mocy.To duzo.O STI nie mowie bo ona ma C02 nie wiele mniejsze niz 4L Mercedes AMG a wiec jezli EU tez zacznie stosowac ten system to beda mieli problem bo auta stana sie jeszcze drozsze niz sa obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha tez użyłem tego argumentu jak kupowałem żonie fiestę ;)

Chciała małe zwrotne auto do miasta. Jak zapytałem czy może być dwudrzwiowe megane to powiedziała że OK. No to ma :P

 

Wmówcie żonie STi ;)

Matros, pogratuluj żonie nabytku :)

Starałem się ale nie przeszło. Nic straconego, niedługo leasing na OBK'a się kończy i trzeba będzie robić koszty ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątek o HH to się pochwalę co od teraz będzie parkowało w garażu obok OBK.

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1448991110.549114.jpg

 

Jaram się jak cygan sreberkiem po cukierku :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak to się sprawdza w codziennej jeździe? Na torze to wiem jak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro wątek o HH to się pochwalę co od teraz będzie parkowało w garażu obok OBK.

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1448991110.549114.jpg

 

Jaram się jak cygan sreberkiem po cukierku :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak to się sprawdza w codziennej jeździe? Na torze to wiem jak :-)

 

Przyjaciel ma od ponad roku Megane, dużo tym autem jeździłem, świetne auto, coś szczególnego cię interesuje czy ogólnie?

 

On nim jeździ po mieście, trasy robi krótkie ale w tym roku jechał na kołach na Nurburgring bez najmniejszego problemu. Kubły świetne, dla niektórych na co dzień mogą być ciutkę za twarde. Dla mnie fenomenalne auto, najlepiej w żółtym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątek o HH to się pochwalę co od teraz będzie parkowało w garażu obok OBK.

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1448991110.549114.jpg

 

Jaram się jak cygan sreberkiem po cukierku :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Gratulacje :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...