Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

kazde skrzyzowanie bokieeeeeeeeem

 

QbaqBA, dasz znać którymi mniej więcej ulicami się poruszasz? Bo potrzebuję dziś wyjść z dzieckiem i dojechać na drugi koniec miasta, a zdążyłem się już dość do córki przywiązać, ona do mnie chyba też i nie chcielibyśmy tego przerywać ;)

 

-- So wrz 10, 2011 12:34 pm --

 

co sądzicie o BMW 125i Coupe ??

Silnik Outbacka H6 w budzie wielkości Imprezy :)

jak jest jeszcze w fajnych pieniądzach, w cenie RS :lol:

 

tylko jak jeździć zimą ?? ..... bokami :roll:

 

Mont, fura kapitalna. Bokami możesz śmigać naprawdę fajnie. Mam tylko dwa "ale" :

1. ale wolałbym poszukać 135i, jak szaleć to szaleć :)

2. ale na zimę to sobie przygotuj inne wozidło, tym się załamiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdążyłem się już dość do córki przywiązać, ona do mnie chyba też i nie chcielibyśmy tego przerywać

dobre :mrgreen:

 

ale wolałbym poszukać 135i, jak szaleć to szaleć

rzecz w tym, że gdyby nie cenowa okazja nie szarpałbym się na BMW choć coupe seri 1 zawsze bardzo mi się podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli jest to konkretny model i jest nim 125i, to też będzie Pan zadowolony :) Tyle, że... w przypadku BMW, tak jak w przypadku Subaru, nie ma cenowych okazji :) Nie znam szczegółów, ale "cenową okazję" w BMW możesz brać tylko i wyłącznie w przypadku, jeśli znasz auto, lub po prostu ufasz sprzedawcy. Tam jest tak dużo rzeczy, które za chwilkę mogą się skończyć naprawami rzędu -naście tysięcy, że naprawdę polecam uważać.

Jeśli jednak samochód jest godny, to frajda z jazdy będzie niesamowita :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos sie bedzie smial , ale byla tu dyskusja kiedys odnosnie wymiany STI na Punto Evo Abarth.

Tak sie smiesznie sklada ze akurat mam takie z wypozyczalni co prawda nie abarth ale zrobilo na mie takie mile wrazenie ze postanowilem oblookac tego Abartha.I udalo sie przejchalem sie i powiem wam ze wcale sie koledze nie dziwie.

Swietny hot hatch :idea: skonczyly sie czasy kiedy auta turbo 4x4 rzadzily i dzielily na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punto Evo Abarth.

 

Swietny hot hatch :idea:

Co prawda daleki jestem od przyrównywania ww. do sti, ale też i twierdzę, że ten fiacior to bardzo udana konstrukcja... :wink:

Odnoszę czasami wrażenie, że u nas pokutuje opinia, iż prawdziwy hh to tylko S3 albo golf GT / R32 coś tam coś tam... a tu się okazuje, że niekoniecznie... Może mocowo są to różne przedziały, ale... nie o samą moc tu chodzi przecież :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda daleki jestem od przyrównywania ww. do sti, ale też i twierdzę, że ten fiacior to bardzo udana konstrukcja...

Odnoszę czasami wrażenie, że u nas pokutuje opinia, iż prawdziwy hh to tylko S3 albo golf GT / R32 coś tam coś tam... a tu się okazuje, że niekoniecznie... Może mocowo są to różne przedziały, ale... nie o samą moc tu chodzi przecież

 

dokladnie , i powiem ci szczerze ze nie byl bym zaskoczony jak bym objechal sam siebie na torze z niezaciasnymi zakretami.To nowe auto i czuje sie to na kazdym kroku.STI ok moze odjedzie ale tylko moca niczym innym a na pewno nie prowadzeniem bo to juz 7 letnie auto i czuje sie to na kazdym kroku.Do tego pozycja za kierowniaca i fotele ....... tu nawet nie ma co porownywac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie. Czy tylko mi się wydaję, że wszystkie firmy wprowadzają coś nowego, idą do przodu, a Subaru z STI stoi w miejscu?

 

nie nie wydaje ci sie jak dla mnie to sie cofnelo.Powinni kupic sobie takie punto i zobaczyc jak chodz by powinien wygladac srodek w sportowym samochodzie o wygladzie zewnetrznym nie wspominajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem Grande Punto Abarthem z jakims pakietem na 180koni. Jezdzi to to fajnie ale moda na te silniczki 1.4t kompletnie do mnie nie przemawia. Punto kosztuje w granicach 75tyś zł, duzo lepszym wyborem dla faceta z jajem bedzie Clio Sport z 2 litowym wolnossącym 200konnym motorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
http://www.leftlanenews.com/volkswagen-beetle-r.html

 

pewnie ktos napisze, ze to gejowski woz, a mi sie calkiem podoba (inaczej niz np. Scirocco :twisted::mrgreen: )

 

[ http://www.bezaan.com/wp-content/uploads/2011/11/2012-Volkswagen-Beetle-R-Front-Side-590x442.jpg ]

mnie też się podoba, przede wszystkim dlatego że wyróznia się na tle innych takich samych pojazdów, a to lubię.. poza tym ma w sobię odrobinę kultowego garbusa i nawet trochę porsche :) więc ma w sobie "to coś" co dla mnie ważne, a pewnie i nieźle jeździ (jak golf r?) Jedyny vw którego brałbym w ogóle kiedykolwiek pod uwagę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

No dobra kochani, dawno ten wątek nie był grany to go odświeże :D

Zrobiłem Focusem RS prawie 50kkm , wiem ze aut na F nie kupuje sie , ale chce ten urban legends zmienic :D

Zrobiłem bez mała 50kkm i powiem jedno , nie chce innego auta , chyba że wyjdzie kiedyś nowy F-RS. Teraz to spokojnie moge z reka na sercu powiedziec ze to fenomenalny wóz. :idea:

Od początku nie zepsuło sie absolutnie nic ! poza turbiną , ale to wina pewnej firmy która robiła remap, i był fatalny , boost cut , przerywanie , itp. :cry: o kontroli oleju nawet zapomniałem, poprostu nie zuzywa nic ! co prawda zmieniam co ok 5-6 tys. ale z butem w podłodze wogole nie dolewam.

Od ok 10 tys. mam troche zwiekszona moc na 385KM i 509 Nm , i ........ zuzycie paliwa strasznie spadło ! ok 3 l/100km in minus, seryjnie jest cholernie przelany , a jedzie teraz nieprawdopodobnie :)

Ostatnio podróż Kraków - Włochy - Kraków , przy czym jazda srednia 150-180 km/h za granica , co by mega mandatów nie złapac :twisted: w polsce flat out , a średnia z calej trasy 12,8 :idea:

Na rajd Niemiec , gaz do konca non stop ,gdzie mozna :wink: spalanie ok 15,8 l czyli naprawde rewelacja :idea:

Auto w tej chwili jest praktycznie seryjne , wiekszy jest tylko IC , i przelotowy wydech , + mapa , czyli tak naprawde niewiele , ale jest szybszy nowej od M3 420KM :lol: .

Zawieszenie total seria, nic nie wymienione , nawet geometria seryjna, tarcze seria :shock: , klocki P+T tylko zmieniłem , sprzegło seria , dwumasa seria , zero problemów, a auto naprawde nie ma lekko , w sensie parametrów, bo dostaje wszystko co najlepsze ode mnie , paliwo, oleje, dbałośc itp.

Byłem dwa razy na torze w Kielcach , raz chwilke co by sobie trenowac , drugi raz , z kolegami ...... cóz , daje rade mega na torze i naprawde nie boi sie czterołapów , wręcz odwrotnie :twisted: , moze co po niektórych wprowadzic w kompleksy ale cóz , taki life :twisted:

Jednym słowem , mega wóz za swoje pieniadze , chyba długo takiego kultowego auta na swiecie nie bedzie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie cuś? Nada się do tego wątku?

http://moto.pl/Testy/51,113557,10065172.html?i=3

 

wczoraj widziałem Scirocco R, gwizdało, piszczało, z wydechu waliło, dźwięk bardzo przyjemny. Jak nie VW :shock:

mój sąsiad w Katowicach ma taka eRkę, leb urywa ponad 350 kunia po modach, zbiera się super i nawet skręca dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...