Jump to content

Mont

Użytkownik
 • Content Count

  1127
 • Joined

 • Last visited

About Mont

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rybnik
 • Auto
  zielony "Leśnik" i WRX GH

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozliczenie bezgotówkowe z Ubezpieczycielem? Co jest do zrobienia? Jakby co, zapraszam do mnie. http://www.euromot.com.pl
 2. Gdzie kupię naklejki "subaru" na zaciski ?
 3. Mont

  Wadlwe lusterka

  Ja wyciągnąłem bezpiecznik ale zapalniczka nie działa .
 4. Cześć. Lusterko elektryczne otwiera mi się 180" po odpaleniu auta. Prawdopodobnie jest uszkodzona jakaś blokada. Nie mogę nigdzie znaleźć używki. Czy pomoże wymiana samego wkładu na taki z modelu przed liftem ? (bez kierunkowsakazu).
 5. Mont

  Wadlwe lusterka

  Jak? Wymieniłeś sam mechanizm?
 6. Chciałbym wymienić tapicerkę drzwi. Czy istnieje możliwość jej "rozbrojenia"? Tak by zostawić stary podłokietnik ze skóry i obszycie podszybia, a wymienić sam plastykowy boczek?
 7. Mont

  LPG w Subaru

  za takie "epiety" mogą Cię zbanować Wiem, wiem Robercie.. chętnie bym Tobie powierzył moja ślicznotkę ale mam za daleko no i czasu brak
 8. Mont

  LPG w Subaru

  Ma sens dopłacać do wtrysków brązowych keihin gdy opcjonalnie proponowane są Dragon BF / Gold ? Auto WRX GH 265KM , sterownik STAG (plus ale nie ustaliłem jeszcze jaki ) reduktor KME twin, przewody parker lub faro wielozawór rozwiercony Ktoś coś ? A doświadczenie z innymi wtryskami LPGTECH ?
 9. Mam ten sam problem od tygodnia :/ Był na urlopie :/
 10. Ktoś wie co się dzieje z Paulusem? Czas mnie goni i nie mogę się z nim skontaktować. W firme też nikt nie odbiera :'(
 11. Mont

  LPG w Subaru

  Jako ma taką renomę, że już podszywają się pod niego Butla montowana w miejscu koła zapasowego w Imprezie GH '09 jaką ma pojemność? Prawdopodobnie wystaje ponad podłogę, czym wypełnić przestrzeń między podlogą a wyściiołką by uzyskać płaską powierzchnię?
 12. W wilgoci auta. Kiedys w Astrze też tak miałem i wystarczyła wymiana filtra przeciwpyłkowego. Powód może być powazniejszy jak przedostawanie się deszczu do kabiny.
 13. Które roczniki mają wyeliminowane luzy wału napędowego? Czy poprawiono problemy z kołem dwumasowym ? Lepiej kupić po poprawkach ( 2011?) czy po wymianie shortbloka ? Ile kosztuje czyszczenie wtrysków i czy coś daje ? Czytałem o problemach gdy zabrudzone wtryski dawkowały złą ilość paliwa.
×
×
 • Create New...