Jump to content

Mont

Użytkownik
 • Posts

  1149
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mont

 1. Mont

  LPG w Subaru

  Nie mam dostępu do manuala, a muszę na pon.zamówić świece. Podpowiedźcie mi, proszę , co kupić pod LPG do WRX 2.5T 265KM 09r. NGK LASER IRIDIUM SILFR6A 7913 będą odpowiednie?
 2. A kojarzysz bordową Imprezę GH miażdżoną pod kołami odrzutowca ?
 3. Chłodnica jest grubsza od OEM. Czy górne uchwyty ze starej, do montażu na pasie przednim, nie są za krótkie?
 4. Mont

  LPG w Subaru

  Zalewa ktoś turbo z lpg olejem Liqui Molly MOLYGEN 5W-50 ? API SJ, API CF, ACEA A3/B3 Wyszukiwarka nic nie znalazła. Niestety, w wątku olejowym też nie znalazłem odpowiedzi.
 5. W dziale Impreza masz świeży wątek n/t
 6. Dzięki ale wciąż się waham czy się pchać w chińczyka.
 7. No właśnie między TW (ok.650), a Mitsuboshi jest przepaść. Jakieś 1tys.zł różnicy. Pytanie czy różnica w jakości uzasadnia taką dopłatę. Jeśli auta nie sprzedam, zostanie na rodzinne wyjazdy i wolałbym uniknąć rozszczelnienia na trasie.
 8. Chyba przycisk "info"
 9. 1. Ktoś ma zdemontowaną chłodnicę OE do Imprezy Turbo po 2008r by zwymiarować? 2. Wymiana chłodnicy wymaga demontażu kondensatora klimy?
 10. Gdybym handlował takim towarem, to ustaliłbym do jakiego auta jest dedykowany. Wystarczy poszukać w okolicy kogoś z wymontowaną chłodnicą ORI, nawet uszkodzoną i zwymiarować/porównać.
 11. Na alle znalazłem chłodnice Turboworksa bez specyfikacji, a sprzedający powołują się na konieczność sprawdzenia wymiarów. Kupował ktoś z Was te chłodnice do Imprezy GH z turbo? Do silników n/a są chyba inne chłodnice? TW jak to produkcja?
 12. Wymiana węży jest niezbędna czy raczej "na wszelki wypadek"? Silikonowe w cywilu to chyba zbędny wydatek?
 13. Cos ok 150'C z tego co pamiętam
 14. Ja rozklejałem reflektor po wygrzaniu w piekarniku. Do ponownego sklejenia użyłem Sikalastomer -710 . Robiłem to dwukrotnie bo za pierwszym razem dałem za mało kleju. Teraz trzyma szczelnie.
 15. Mam problem z odszukaniem numeru uszczelek szyby tylnej w Imprezie GH 2009 sedan. Gdzie znajdę po nr VIN?
 16. Ktoś jedzie przez Piotrków Trybunalski na Górny Śląsk? Szukam transportu dla uzbrojonych drzwi. Odbiór w Piotrkowie możliwy w godz.9-17.
 17. Sti ma chyba inne piasty, 5x114. Radzę poszukać na przód czterotłoczka ze starszego WRX.
 18. W jakim celu? Nigdy w życiu nie wymieniałem nakrętek w żadnym Subaru, a jeżdżę marką kilkanaście lat
 19. Zależy od zużycia, w instrukcji Imprezy są wyraźne wytyczne o zamianie opon po przekątnej. Przypuszczam, że nie inaczej jest z XV
 20. Mont

  WRX GD vs GH

  Mam WRX GH 265KM, a kiedyś jeździłem GD ale STI i to jest przepaść. Do codziennego użytkowania GH jest bardzo "ucywilizowany", komfortowy. Jest cichszy od mojego Forestra SG. Wymiana stabilizatorów na grubsze uspokoiły bujanie nadwozia, dodatkowo górne rozpórki, czterotłoczek i sportowy wydech (nie przelot) poprawiły bardzo to auto.
 21. Rozliczenie bezgotówkowe z Ubezpieczycielem? Co jest do zrobienia? Jakby co, zapraszam do mnie. http://www.euromot.com.pl
 22. Mont

  Wadlwe lusterka

  Ja wyciągnąłem bezpiecznik ale zapalniczka nie działa .
 23. Cześć. Lusterko elektryczne otwiera mi się 180" po odpaleniu auta. Prawdopodobnie jest uszkodzona jakaś blokada. Nie mogę nigdzie znaleźć używki. Czy pomoże wymiana samego wkładu na taki z modelu przed liftem ? (bez kierunkowsakazu).
 24. Mont

  Wadlwe lusterka

  Jak? Wymieniłeś sam mechanizm?
×
×
 • Create New...