Jump to content

Panbenonium

Nowy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobry

About Panbenonium

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dasz zdjecie ? Moze byc MMS 662 063 766
 2. Alufelgi 18 cali od WRX GH będą pasować do WRX GD ?
 3. To w jakim zakresie ET i szerokości się poruszać, żeby było bezpiecznie dla 17tek i 18tek ?
 4. Cześć 18x8J ET35, w WRX Hawkeye podejdą czy odpuścić ?
 5. Zamontowałem kute dlatego, że autem będę jeździł pewnie z 3-5 lat a nowemu właścicielowi może się zachcieć mieć i z 500 koni. Będzie mogł sobie podnieść moc bez otwierania silnika. Może nawet mi się takie coś zamarzy, kto tam wie. Poza tym tulejowałem blok, a kute tłoki Mahle maja pierścienie dobrze współgrające z materiałem tulei, co też jest plusem. Kute tłoki w porównaniu do seryjnych, to nie jest wielki koszt, ale jeśli ktoś nie planuje jakichś wiekszych mocy, to oczywiście do samego wydechu, remapu i osiągnięcia tych 280 koni z tego co czytałem, HBR wystarczą.
 6. Sam stałem przed dylematem, czy zakuwać i w końcu stwierdziłem, że warto. Mimo, że spodziewam sie piston slapa z uwagi na bezpieczniejsze pasowanie, i biorąc pod uwagę, że kute tłoki wystarczą na circa 70 000 km (czyli ok 7 lat mojej jazdy), to jak dla mnie to akceptowalna cena za to, że mogę sobie bezpiecznie zrobić 300 km/400nm niż siedzieć jak na szpilkach, czy aby te seryjne tloki wytrzymają remap.
 7. A coś więcej, na co zwrócić uwagę ... Doradzono mi, żebym uważał na odpowietrzanie układu chłodzącego, bo zdarzają się wpadki z przegrzaniem od razu po remoncie z racji złego odpowietrzania.
 8. Cześć W przyszłym tygodniu prawdopodobnie silnik będzie składany. Macie jakieś dobre rady dla świeżaka, żeby nie strzelić samobója ? :D
 9. No przecież zapytałem co masz za części, co się do remontu mogą przydać
 10. To dlaczego sie na pw nie pochwaliłeś ... Po ile milionów to chcesz.
 11. Ok, czyli mam rozumieć, że sam IC można p&p założyć, a nad kierownicą powietrza popracować, tak ? Jakieś patenty na smok oleju ? XBike nie ma, Moroso podobno powoduje spienianie sie oleju.
 12. IC z STI GH pasuje, czy trzeba coś dorabiać/przerabiać ?
 13. Cześć, szybkie pytanie: Intercooler TMIC jaki najlepiej szukać Turbosprężarka dająca od dołu, dobrze by było jakby to tych 400 wyrabiała, czego szukać ?
 14. Przed chwilą dzwoniłem, 600 zł za otwór. Sorry, inny autoszlif miałem na myśli. Te co podałeś na parowcowej za całość 1800 zł, ale wału nie tykają, to bym musiał wysław blok gdzie indziej na osiowanie wału. Nie "impreza" jak dla mnie.
 15. Skwaro, a gdzie robiłeś to tulejowanie ?
×
×
 • Create New...