Jump to content

Panbenonium

Nowy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About Panbenonium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiesz może co oznacza ENGINE 255 ? Pojemność ?
 2. Pomożecie ? JF1GD79616G521060
 3. A jeśli zaciskami, to czy z przewodami też tam występuje jakiś problem ?
 4. Podnoszę temat. Czy tarcze w blobie z US sa takie same jak w EU, a różnią sie jedynie zaciskami ?
 5. Czy wyłączenie programowe sond lambda przy pełnym przelocie ma jakieś negatywne strony ?
 6. Pomożecie ? JF1GD29654G507209
 7. Witam, pomoże jakiś dobry człowiek ? JF1GD29604G502273
 8. Jest jakaś legenda o tym. Mam Suzuki Swifta MKIV i Mitsu Pajero 3.0V6 i od kilku lat przewody mam te same, a Swiftem natrzaskałem 150 000 km. Pajerem 100 000.
 9. To WRX, co prawda zadbany, ale WRX.
 10. Napisz jeszcze po ile, to stwierdze czy sie opłaca czekać.
 11. Szanowni Panowie, STI odrzucam ze względu na cenę oraz ze względu, że tym autem będę sie poruszał na co dzień. To ma być po prostu szybszy sedan 4x4 dający trochę frajdy w życiu. M.in. dlatego też odpada jakiekolwiek FWD typu golf jakibyniebył.
 12. Panie, audi odpada bo to marka dla lgbt. Zdecydowałem sie na Subaru, właśnie ze względu na prostotę.
 13. Cześć Mam na oku kilka WRXów, w jednej właściciel zmierzył kompresję i wyszło po ok 7.5 - 8. W innych moich autach kompresja nigdy nie była niższa niż 11, boxera nigdy nie miałem dlatego mocno mnie to zdziwiło. 8 to nie jest za mało ?
 14. 390 stron pisania o tym co było dawniej, co by było jakby kierowcy to, a piesi tamto. Sytuacja jest prosta: w Polsce mandaty powinny być horrendalnie wysokie. Polacy to taki naród, że musi po prostu MUSI kombinować. Jak jest ogr do 50, musi jechać min 60. Jak jest nakaz w prawo, to musi zakombinować, żeby jechać prosto. Jak jest premia od szefa 500 zł to i tak dwa worki cementu musi podpier... . Jak przyjdzie zdjęcie z fotoradaru, to przepisze punkty na mame/teściową/sąsiadkę. Nic Polaka nie nauczy tak jak kara finansowa i każde wykroczenie powinno się zaczynać od połowy najniższej krajowej. Mam prawo jazdy od 15 lat, dostałem w tym czasie JEDEN mandat - miałem 52 kmph na 40tce w Bobolicach. Do dzisiaj go pamiętam. W trakcie swojej kariery kierowcy miałem na prawdę sportowe samochody, którymi jezdziłem normalnie wg przepisów i to ja zawsze byłem wyprzedzany, bo poloczkom wiecznie się spieszy. Czy ma seicento czy merca S klase, każdy musi jechać szybciej niż wszyscy. Oto cała tajemnica wypadków w Polsce.
×
×
 • Create New...