Jump to content

Panbenonium

Użytkownik
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Wspaniały

About Panbenonium

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Inowrocław & Mazury
 • Auto
  WRX Sokoleoko wieczny czek endżajn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niedługo rynek konserwantów będzie jak rynek olejowy - nasrane gównolitów z otoczką magii i propagandy, działających sumarycznie dokładnie jak bitex czy bitgum.
 2. Temat przypomina tematy o sukcesach reprezentacji Polski.
 3. Oni chyba są stosunkowo blisko.
 4. Podpowie ktoś, czy IC musi pochodzić z GH, czy może być z 2015+ ? Co musi mieć, żeby go w miare bezproblemowo zamontować ?
 5. No właśnie w polandeszu póki co nic nie znalazłem.
 6. https://www.ebay.co.uk/itm/Subaru-STI-Top-Mounted-Intercooler-08-14/254614343758?hash=item3b4832904e%3Ag%3ADMUAAOSwyKhe1RWb&LH_ItemCondition=3000 Podpasuje do EJ255 w WRX ?
 7. Panbenonium

  Panewka?

  Przesada. Ja za części w sumie z najwyższej półki WSZYSTKIE łącznie z robocizną dałem 25 000 zł. Wg mnie cena grubo przesadzona jak za panewkową robotę połączoną z wałem.
 8. Nic z tych rzeczy. Wiązka ok, komputer ok, wszystko sprawdzone oscyloskopem. Czytałen na nasioc, że ktoś miał kiedys taki przypadek i miał mikropęknięcie na kolektorze, teraz już nie pamiętam którym, to chyba pozostaje pójść tym tropem.
 9. Namierzyłem makgajwera, wygląda mu to na wiązkę, gdzieś jest przebicie. Mówi, że najbezpieczniej będzie położyć nową do każdego wtrysku i każdej cewki. Zobaczymy co to da.
 10. Panie, żebym dorwał kogoś z oscyloskopem, to bym dawno to zrobił Pytanie: czy to może mieć jakiś związek z kodem P2433 (Secondary air pump) ?
 11. Ja juz nie mam kciuków, trzymałem od lutego.
 12. Wątpię, cały silnik jest w zasadzie nowy.
 13. Cześć Kolejny temat z serii. Silnik trzyma kompresje, głowice po remoncie, cewki powymieniane, świece nowe, zostaje wiązka i komputer. Czy jest jakis sposób jak to w domowych warunkach sprawdzić, czy do cewki w ogóle dochodzi sygnał ? Bo w sumie to jedyne co zostało.
×
×
 • Create New...