Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

skoro o RS3 mowa, oto test Fifth Gear:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VIPQ-hNQ3bI

 

 

Jak oglądnołem ten test, to jedno mi sie rzuca w oczy, on naprawdę wizulanie jest średni, a wręcz bardzo słaby :roll: , przede wszystkim brakuje mu napompowanych błotników, wygląda jak zwykłe A3 sportback , poza jakimiś gadzetami. Strasznie mi tego brakuje, w RS4, W RS6 , było to pięknie zrobione, tu tego nie ma i wielka szkoda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie :roll: co wiecej zastanawiam sie kto wogle kupuje subaru , przy tych cenach........

 

Ludzie bardzo majetni, podchodzacy do motoryzacji bardziej przedmiotowo i efekciarsko niż emocjonalnie i zdrowo-rozsadkowo :idea: :roll:

Przecież słowa "emocjonalnie" i "zdroworozsądkowo" (bez myslnika :P) się wykluczają ;) no i nie wiem, czy chciałeś powiedzieć, że Subaru kupują fajni goście, czy nie? :mrgreen:

 

 

Mikad czy ja wiem... :?: :roll:

Tak do konca to sie chyba nie wykluczja bo można, przecież robic emocjonujace zakupy przy zachowaniu zdrowego rozsadku (piszemy osobno :mrgreen: ), ba nawet powinno w czasach bezideowej konsumpcji :wink:

A czy obecnie sprzedawane samochody Subaru kupuja fajni czy niefajni goście to już nie mi oceniać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie :roll: co wiecej zastanawiam sie kto wogle kupuje subaru , przy tych cenach........

Fanatycy...?

Tacy jak np. ja... :twisted: :wink:

Nie kupiłbym RS3 tylko dla fajniejszych plasticzków w środku i tzw. touch of luxury... Wolę STi bez dwóch zdań, choć zdaję sobie sprawę, że nie jestem do końca obiektywny... ale z drugiej strony mam to w poważaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądnołem ten test, to jedno mi sie rzuca w oczy, on naprawdę wizulanie jest średni, a wręcz bardzo słaby , przede wszystkim brakuje mu napompowanych błotników, wygląda jak zwykłe A3 sportback , poza jakimiś gadzetami. Strasznie mi tego brakuje, w RS4, W RS6 , było to pięknie zrobione, tu tego nie ma i wielka szkoda

 

zgadzam sie z boku troszke za zwyczajnie wyglada

 

-- 1 maja 2011, o 20:53 --

 

Nie kupiłbym RS3 tylko dla fajniejszych plasticzków w środku i tzw. touch of luxury... Wolę STi bez dwóch zdań, choć zdaję sobie sprawę, że nie jestem do końca obiektywny... ale z drugiej strony mam to w poważaniu...

 

ja tez nie z cale trojki kupil bym EVO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z boku troszke za zwyczajnie wyglada

 

Z boku to pikuś :D , mnie szczególnie tego brakuje jak sie patrzy z przodu i z tyłu, nie widać agresywności , i to mi najbardziej nieodpowiada :oops:

Auto za tyle kasy, powinno jednak być choć trochę bardziej rozpoznawalne, choćby dla troche bardziej wtajemniczonych, a tu nic :(

RS4, RS6 , było to delikatnie, aczkolwiek mocno podkreślone, bez wieś tuningu , poprostu ze smakiem, dla mnie mistrzostwo świata, a tu naprawde kicha , coś w styli GOLF GTI , ale to przecież AUDI i powinno być lepiej jednak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z boku troszke za zwyczajnie wyglada

 

Z boku to pikuś :D , mnie szczególnie tego brakuje jak sie patrzy z przodu i z tyłu, nie widać agresywności , i to mi najbardziej nieodpowiada :oops:

Auto za tyle kasy, powinno jednak być choć trochę bardziej rozpoznawalne, choćby dla troche bardziej wtajemniczonych, a tu nic :(

RS4, RS6 , było to delikatnie, aczkolwiek mocno podkreślone, bez wieś tuningu , poprostu ze smakiem, dla mnie mistrzostwo świata, a tu naprawde kicha , coś w styli GOLF GTI , ale to przecież AUDI i powinno być lepiej jednak :roll:

carfit

zgadzam się, ale być może potencjalnym klientom wcale na tym nie zależy, żeby emanować mocą na drodze... dyskretne oznaczenie w zupełności zaspokaja ich potrzeby estetyczne... :mrgreen::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z boku troszke za zwyczajnie wyglada

 

Z boku to pikuś :D , mnie szczególnie tego brakuje jak sie patrzy z przodu i z tyłu, nie widać agresywności , i to mi najbardziej nieodpowiada :oops:

Auto za tyle kasy, powinno jednak być choć trochę bardziej rozpoznawalne, choćby dla troche bardziej wtajemniczonych, a tu nic :(

RS4, RS6 , było to delikatnie, aczkolwiek mocno podkreślone, bez wieś tuningu , poprostu ze smakiem, dla mnie mistrzostwo świata, a tu naprawde kicha , coś w styli GOLF GTI , ale to przecież AUDI i powinno być lepiej jednak :roll:

carfit

zgadzam się, ale być może potencjalnym klientom wcale na tym nie zależy, żeby emanować mocą na drodze... dyskretne oznaczenie w zupełności zaspokaja ich potrzeby estetyczne... :mrgreen::P :wink:

 

 

Być moze tak :idea: i masz rację, dlatego wypowiadam sie z siebie, mi to zwyczajnie nie pasuje do sportowego auta. Dla mnie i tak mistrzostwem świata w dziedzinie wulgarności i to za rozsądne kasę jest FOCUS RS :D

 

I daltego dalej strasznie mi sie podobają takie wulgarne auta, jak EVO 5,6 , STI wszelakiej maści oprócz lanosa ( lanos sedan jest git ) FOCUS RS, RS4, RS6, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bByć moze tak :idea: i masz rację, dlatego wypowiadam sie z siebie, mi to zwyczajnie nie pasuje do sportowego auta. Dla mnie i tak mistrzostwem świata w dziedzinie wulgarności i to za rozsądne kasę jest FOCUS RS :D

Dokładnie... a szczytem wieśniactwa jest skrzydło w STi sedanie... :twisted::P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bByć moze tak :idea: i masz rację, dlatego wypowiadam sie z siebie, mi to zwyczajnie nie pasuje do sportowego auta. Dla mnie i tak mistrzostwem świata w dziedzinie wulgarności i to za rozsądne kasę jest FOCUS RS :D

Dokładnie... a szczytem wieśniactwa jest skrzydło w STi sedanie... :twisted::P:mrgreen:

 

I właśnie dlatego STI jest dla mnie piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bByć moze tak :idea: i masz rację, dlatego wypowiadam sie z siebie, mi to zwyczajnie nie pasuje do sportowego auta. Dla mnie i tak mistrzostwem świata w dziedzinie wulgarności i to za rozsądne kasę jest FOCUS RS :D

Dokładnie... a szczytem wieśniactwa jest skrzydło w STi sedanie... :twisted::P:mrgreen:

 

I właśnie dlatego STI jest dla mnie piękne :D

No Edwin...

stąd już tylko prosta droga to stwierdzenia, że jednak wybrałbyś STi zamiast RS3... :mrgreen::P:twisted:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bByć moze tak :idea: i masz rację, dlatego wypowiadam sie z siebie, mi to zwyczajnie nie pasuje do sportowego auta. Dla mnie i tak mistrzostwem świata w dziedzinie wulgarności i to za rozsądne kasę jest FOCUS RS :D

Dokładnie... a szczytem wieśniactwa jest skrzydło w STi sedanie... :twisted::P:mrgreen:

 

I właśnie dlatego STI jest dla mnie piękne :D

No Edwin...

stąd już tylko prosta droga to stwierdzenia, że jednak wybrałbyś STi zamiast RS3... :mrgreen::P:twisted:

:wink:

 

szczerze :?: jak miałbym wybierać pomiedzy tym RS3 a STI sedan MY011 , wybrałbym STI ale pod pewnymi warunkami.

Musiałbym mieć NAVI dziłającą :wink: , blutufa :twisted: , dobre fabryczne audio, siedzenia recaro , żeby był w środku dość dobrze wygłuszony, żeby można było jeździć bezpiecznie powyżej 200 na autostradach , i reszty mi do szczęścia nie potrzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze :?: jak miałbym wybierać pomiedzy tym RS3 a STI sedan MY011 , wybrałbym STI ale pod pewnymi warunkami.

Musiałbym mieć NAVI dziłającą :wink: , blutufa :twisted: , dobre fabryczne audio, siedzenia recaro , żeby był w środku dość dobrze wygłuszony, żeby można było jeździć bezpiecznie powyżej 200 na autostradach , i reszty mi do szczęścia nie potrzeba :D

Navi opierniczysz byle Tom Tomem 100x lepiej niż fabrycznym zestawem, blutufa i radio jednym markowym odtwarzaczem, a recaro weźmiesz w opcji (a jak nie można, to sobie poradzisz :mrgreen: )... Czy już jesteś happy? :P:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym mieć NAVI dziłającą , blutufa , dobre fabryczne audio, siedzenia recaro , żeby był w środku dość dobrze wygłuszony,

Starzejesz się chłopie :cry: .......... :mrgreen:

 

Nawiązując do tematu.

Na Rajdzie Krausse, jadąc za Carfita Focusem obserwowalismy reakcje przechodniów i kibiców. Nie było osoby, która by nie odwróciła głowy za jego wiejskim wózkiem :mrgreen: :shock: Z Carlosem robilismy już zakłady, czy znajdzie się osoba, która nie spojrzy na Forda. Ludzie prawie przewracali się wlepiejąc gały w Focusika. Jak wjechalismy to mniejszej wioski, miejscowi żule (tzn. koneserzy win :!: ) bili brawa majestatycznie przemieszczającemu się Edwinowi. :roll: :shock:

 

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

 

Nie mogliśmy tego pojąć. Zastanawialiśmy się nawet, czy uwagę przykuwa Focus RS, czy przystojny kierowca - Edwin. Za biedną Imprezą, z pięknym dźwiękiem wydobywającym się z wydechu nikt nie chciał się obejrzeć. :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy uwagę przykuwa Focus RS, czy przystony kierowca - Edwin

 

no chyba , odpowiedż jest oczywista :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jechał w swoim kubełku KFC i tym robił taką furorę

Dawno nie było imprezy u Michaela i kubełek uległ niestety biodegradacji... :evil:

 

-- 1 maja 2011, o 22:55 --

 

Alex

może barwą?

Taki oczoje....y jak marker do zaznaczania tekstu. :mrgreen:

P.S. Nie ten "pomarańczowy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomnijcie mi, bo zapomniałem - w jakim kolorze jest foka? :wink:

Najmniej rzucającym się w oczy. Stonowanym...Nie wiem , jak lepiej opisać :mrgreen:

 

kolor , jest iście pastelowy, jak u bułgarskiego kwiatuszka przy A4 , ........... spódniczka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...