Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Np. cztero- albo chociaż trzystrefowej klimatyzacji? Skóry która nie przypomina w dotyku ceraty z Renault? Utraty wartości zbliżonej do europejskich odpowiedników, a nie 2/3 po roku. Osiągów zbliżonych do europejskich odpowiedników?

Ad1. Od Subaru gorzej nie będzie, przynajmniej nawiewy będzie miał z tyłu :P

Ad2. Nie cierpię skóry w samochodzie, bez znaczenia czy to "skóra" z Renault czy wymasowana i wypieszczona skóra cielęca z Rolls Royce'a. Całe szczęście tutaj jest fotel częściowo nie ze skóry, poza tym zawsze można założyć "januszowe" koraliki na fotele ;)

Ad3. W sumie to mi to wisi jaką ma utratę wartości :)

Ad4. A co europejskiego w tej cenie ma lepsze osiągi (do tego z lawetą ;) )?

tylko skręca nieco... inaczej ;-)

Dupy na ringu nie urywa ale jak na rodzinny dupowóz do ciągania lawety to chyba styknie :P Choć do rallysprintu chyba średnio się będzie nadawał ;)

 

292. Honda Civic Type-R (EP3) unknown 8:47.00

293. Porsche 911 Carrera (964) unknown 8:48.50

294. VW Golf R32 (Mk V) unknown 8:49.00

295. Renault Clio V6 (Mk I) unknown 8:49.00

296. Jeep Grand Cherokee SRT-8 Sabine Schmitz 8:49.00

297. BMW M3 Sport Evolutione (E30) unknown 8:50.00

298. Porsche Cayenne GTS Walter Rohrl 8:50.02

299. Alfa Romeo 156 GTA unknown 8:51.00

300. Mercedes-Benz C 43 AMG unknown 8:51.00

301. Mercedes-Benz CLK 430 unknown 8:52.00

302. VW Golf GTI (Mk V) unknown 8:53.00

303. VW Golf GTI (Mk IV) unknown 8:54.00

304. Porsche Boxster unknown 8:54.00

 

 

 

A skoro to wątek o HH to tutaj porównanie Megane vs CTR

 

http://www.pistonheads.com/features/ph-features/honda-civic-type-r-vs-megane-rs-275-cup-s/34582

 

Jak dla mnie najbardziej denerwująca rzecz w megance to brak miejsca na kubki :) Lub raczej sensownego miejsca. To które jest, zrobili w takim miejscu że nadaje się tylko do trzymania monet i pilota do garażu.

Chyba że się zrezygnuje z nawigacji to wtedy jest jedno więcej miejsce zamiast joystick'a.

 

6aac9c668689a432781c61d3c74977b3.jpg

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, ja w aż do przesady rodzinnym Peugeocie 5008 nie mam żadnych sensownych (poza jednym wgłębieniem między podłokietnikami, które do niczego się nie nadaje, a jak już coś tam wsadzisz, to się przewraca) uchwytów na kubki, a w Imprezie GC wspaniały, wysuwany, w ergonomicznym miejscu uchwyt nawet na kubek XXL :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matros1 mój szef ma Granda SRT8, jeżdżę nim czasami. Fura jest mega ale zanim się do końca zdecydujesz weź na jakiś test, pozycja za kierownicą wymagała dla mnie trochę walki  z ustawieniami ( a jak mikrus 182 cm jestem)  a tak to nie ma innej opcji niż "Będzie Pan zadowolony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupłnie nic. Plotek jest kilka:

1. Że 2 ltr i napęd 4x4 z mercedesa A45

2. Nowy silnik 1.8 ltr (ten sam który ma być w Alpine) + FWD + 4Control

3. 1.6 z Clio RS wzmocniony + FWD + 4Control

 

Mówi się też o dwóch skrzyniach, automacie dwusprzęgłowym i manualu. Przy czym wersja z automatem jest bardziej prawdopodobna. 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod mi się podoba,Tyl jest ok ale musi zostac pojedynczy wydech centralny z poprzednika a te pseudo dziury po bokach zniknąć.Do tego jakas meska lotka jak w a45 i byloby fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do designu nowego civic'a typeR to daleko tej megance ale nie jest zle

Oby! Sorry ale CTR wyglada jak zabawka z sexshopu... Taki sleeper byłby super.
dla mnie też przeginka z tą CTR - wygląda jakby miała startować w Tokyo DRIFT w klasie Outlow a tymczasem z tego co piszecie na hamowni niewiele powyżej Forka XT ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupłnie nic. Plotek jest kilka:

1. Że 2 ltr i napęd 4x4 z mercedesa A45

2. Nowy silnik 1.8 ltr (ten sam który ma być w Alpine) + FWD + 4Control

3. 1.6 z Clio RS wzmocniony + FWD + 4Control

 

Mówi się też o dwóch skrzyniach, automacie dwusprzęgłowym i manualu. Przy czym wersja z automatem jest bardziej prawdopodobna. 

 

A kiedy trafi do sprzedaży? Czy sadzicie, że utrzyma cene obecnej RS?

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli że w Australii chcą aby ford zablokował drift mode w RSsie bo jest niebezpieczny za to katastrofa bezpieczeństwa ruchu czyli autopilot jest jak najbardziej OK.

Pominę fakt że Australia sprzedaje najlepsze seryjne driftowozy na świecie czyli 600 konne RWD jak Holden czy Falcon.Przy tych autach to RS jest potężna owieczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli że w Australii chcą aby ford zablokował drift mode w RSsie bo jest niebezpieczny za to katastrofa bezpieczeństwa ruchu czyli autopilot jest jak najbardziej OK.

Pominę fakt że Australia sprzedaje najlepsze seryjne driftowozy na świecie czyli 600 konne RWD jak Holden czy Falcon.Przy tych autach to RS jest potężna owieczka :)

A jednocześnie jak zostaniesz przyłapany na drifcie czy nawet szybkim starcie ze świateł auto ląduje na parkingu policyjnym a Ty w więzieniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamowni niewiele powyżej Forka XT

to może najpierw shamuj forka XT a pozniej glupoty wypisuj ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/87903-pomiar-na-hamowni-mocy-20-xt/

 

 

Oby! Sorry ale CTR wyglada jak zabawka z sexshopu

na zywo jest przepiekny - ale o gustach sie nie dyskutuje :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na hamowni niewiele powyżej Forka XT

to może najpierw shamuj forka XT a pozniej glupoty wypisuj ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/87903-pomiar-na-hamowni-mocy-20-xt/

 

Oby! Sorry ale CTR wyglada jak zabawka z sexshopu

na zywo jest przepiekny - ale o gustach sie nie dyskutuje :)
w galerii Focus w Bydgoszczu stoi czerwono bordowa - byłem przejazdem - mozna na spokojnie oblukać i pomacać. Ten samochód nie ma nic wspólnego z określeniem "przepiękny". Z żadnej strony.

 

Co do mocy vs look - z tymi dyfuzorami, wlotami i spojlerami CTR powinno zawstydzać już nie tylko całą klasę HH ale również wszelkie produkcje AMG czy M GmbH.

 

Tymczasem sporo spokojniekszy z wyglądu Megane RS zapewne nie raz zawstydziłby CTR i jest przy tym SPORO tańszy.

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód nie ma nic wspólnego z określeniem "przepiękny"

ty tak uważasz i to szanuje, ja uważam calkowicie inaczej- jest śliczny. Zresztą z gustem jest jak z d**a każdy ma swoją

 

 

Tymczasem sporo spokojniekszy z wyglądu Megane RS zapewne nie raz zawstydziłby CTR

bardzo wątpie.  Poczytaj ,po ogladaj na YT porównania HH - jest tego pełno. Jezeli chodzi o przednionapędowe HH CTR wymiata

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...