Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, viggen napisał:

mogliby bardziej nad prowadzeniem popracować, bo konkurencja wśród HH bardzo odjechała audi już, ciekawe czy w rs3 zostanie 5 garów i czy poprawią turbolaga. 

Nie zauważyłem zeby RS3 miało laga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 

57 minut temu, chojny napisał:

M3 w karawanie? ;)

 

 

FED59129-3B3D-4D90-9081-29C838AB1DE2.jpeg

 

No nie do wiary kurza twarz . W końcu BMW na które mial bym ochotę. W końcu jako kombi i w końcu AWD no to kurna bobra jej do ryja przykleili który dyskwalifikuje to auto :facepalm:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, QbaqBA napisał:

A bober nie jest tylko w M4? Nie wiem czemu, ale ubzdurało mi się ze M3 zostało oszczędzone...

no niestety, zwykłe 3 wygląda, M3 nie. Podejrzewam że chodziło o oszczędność przy konstruowaniu pasa przedniego, wersje M zawsze mają zmodyfikowany, z dodatkowymi chłodnicami, więc nie opłacało się konstruować 2 wersji pod bobra i normalnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, krist napisał:

no niestety, zwykłe 3 wygląda, M3 nie. Podejrzewam że chodziło o oszczędność przy konstruowaniu pasa przedniego, wersje M zawsze mają zmodyfikowany, z dodatkowymi chłodnicami, więc nie opłacało się konstruować 2 wersji pod bobra i normalnej

Taka sama historia jak z RS6. Zamiast robić dwa sety to wrzucili do RS6 przod z RS7. A szkoda bo przod A6 jest o wiele fajniejszy no ale M3 to juz jest po prostu katastrofa....

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adi napisał:

 

Myślę, że można się na niego natknąć jeszcze w paru miejscach ;) 


No i to są właśnie włochate myśli, które w tej sytuacji grillowej odbierają radość z samych nawet plotek na temat fabrycznego M3 touring :(

Edytowane przez QbaqBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, QbaqBA napisał:


No i to są właśnie włochate myśli, które w tej sytuacji grillowej odbierają radość z samych nawet plotek na temat fabrycznego M3 touring :(

Ja caly czas sie łudzę ze się jednak opamiętają i M3 wrzuca normalny grill a do mula wsadzili ten z M4 tak żeby więcej szumu zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to przód nowego s3 jest tragiczny,  "pseudo-lexusowy", a cały samochód wygląda jak tysiące innych.

Zobaczymy m3/m4 bez kamuflażu ale nawet Ten Bóbr nie może być gorszy :P

Ale mi się podoba Civic type R FK2 więc pewnie jestem dziwny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...