Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, mrusz napisał:

Zobaczymy m3/m4 bez kamuflażu ale nawet Ten Bóbr nie może być gorszy :P

Ale mi się podoba Civic type R FK2 więc pewnie jestem dziwny ;)

Chyba tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dottoree napisał:

No niestety ten z OPFem ma, i to sporego... Moich 2 kolegów ma takie auta i trochę marudza, pomaga użycie łopatek...

OK moze ja z OPF niestety albo na szczęście nie jeździłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kukson napisał:

Oglądałem kilka testów nowych Audic jak RSQ8 czy SQ8 i tam narzekają na oprogramowanie skrzyni, że przymula więc może to przypadłość większości Audi spod znaku S i RS.

To prawda ja jezdzilem ostatno RS3 bez OPF z programem na 500 KM i zmienionym oprogramowaniem skrzyni i nie bylo specjalnego laga ale krzywa momentu jest zdecydowanie inna niz np: w moim RS4 czy choc by RS6. Max Nm jest wyzej ale i tez R5 kreci sie wyzej wiec cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kukson napisał:

Oglądałem kilka testów nowych Audic jak RSQ8 czy SQ8 i tam narzekają na oprogramowanie skrzyni, że przymula więc może to przypadłość większości Audi spod znaku S i RS.

Przymulanie to chyba standard w erze GPF. W trybach standardowych skrzynie utrzymują absurdalnie niskie obroty, więc ruszenie tego z miejsca trochę zajmuje. W trybach sportowych jest pewnie lepiej, ale normy emisyjne też zostawiają swoje piętno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ci on! :yahoo:

 

Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby :mrgreen:

 

Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybrydowych sztuk, dostępnych w Polsce 

 

 

 

20200828_150629.jpg

  • Super! 14
  • Dzięki! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, eddie_gt4 napisał:

Mój ci on! :yahoo:

 

Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby :mrgreen:

 

Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybrydowych sztuk, dostępnych w Polsce 

 

 

Gratulacje Eddie, były jakieś konkurencyjne opcje brane pod uwagę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdziGT napisał:

 

Powinni sprzedawać w tym kamuflażu ;) Kombi - bóbr faktycznie wygląda lepiej od pozostałych. Jest bardziej masywne, więc te dwie trumny mniej kłują w oczy. Wersja blacked out, bez wspomagaczy jazdy (umieszczenie radaru to kuriozum:facepalm:) może być ok.

 

 

DE844390-F7D9-4B17-849B-77738CE2BFF6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, -=nikon=- napisał:

@eddie_gt4 gratuluje zakupu. U nas zmiana priorytetów i z HH szukamy auta większego by wózek się zmieścił wraz z psem i resztą gratów. 

 

Dzięki!

 

P.S. Nowa Octavia RS? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 15:12, eddie_gt4 napisał:

Mój ci on! :yahoo:

 

Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby :mrgreen:

 

Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybrydowych sztuk, dostępnych w Polsce 

 

 

 

20200828_150629.jpg

 

Masz jakieś potwierdzone info o ostatnich dostępnych sztukach benzynowego sporta? Dzisiaj w Gdańskim salonie usłyszałem, że nie ma ich już wcale, a nawet sportów 2020 już nie ma... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Guzik3 napisał:

Masz jakieś potwierdzone info o ostatnich dostępnych sztukach benzynowego sporta? Dzisiaj w Gdańskim salonie usłyszałem, że nie ma ich już wcale, a nawet sportów 2020 już nie ma... 

 

Bardzo mozliwe, ze benzynowych aut juz nigdzie w PL nie zostalo... kiedy odbieralem swego Swifta, sprzedawca powiedzial, ze czekaja oni na dostawe hybrydowych Sportow pod koniec wrzesnia, a nastepna dostawa jest planowana dopiero na wiosne

 

na otomoto jest kilka hybrydowych SSS ;)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...