Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, radekk napisał:

Cena jak za wielką niemiecką trójkę. Średnio to widzę, chyba że faktycznie w standardzie już przyzwoicie wyposażone i jakościowo nie to co dotychczasowy Seat.

Ciekawe... Skoda z 2.0 TFSI 272KM wszyscy sie podniecają jaki to wspaniały wóz i „value for money”. Cena dosyć podobna? Octavia czy Superb w porównaniu z tą Cuprą wyglądają... no, wyglądają ;) Wiem, wiem, Superb ma największy bagażnik w klasie i można go podkręcić bezpiecznie do 400KM za 1200 zł ;)

190k niezłe wyposażone auto, plus 30k za dodatkowe bajery w tym hamulce brembo. Jak dla mnie ciekawe auto. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie podniecam, ale jak już to przeznaczenie takiego HH a Superba jednak trochę inne. Tym drugim można jechać na wakacje 4 osobową rodziną, ogarnąć remont w domu, tym już niekoniecznie. A druga sprawa jednak Seat stał sporo niżej niż Skoda, może te ostatnie trochę się poprawiły, ale mimo wszystko. Pozycji ta marka tez nie ma jakiejś wyrobionej, jeszcze niedawno były plotki o potencjalnym jej koncu. Więc trochę kiepsko widzę rynkowy sukces i powalczenie o klientów S3, M135i, A35, kiedy cena ma być podobna, bo w bazie nawet wychodzi więcej.

w ogóle to jest faktycznie jako HH, bo na tych zdjęciach jakoś tak wysoko siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH to Leon. To crossover, taki XV. Jak napisałem w innym wątku, moim zdaniem totalnie kanibalizuje Cuprę Atekę, która jest w obecnej gamie autem bez sensu.

Oni starają się pozycjonować tę markę jako premium (ale rabatów premium dawać nie chcą:P), a czy taki manewr się uda, to zobaczymy.

 

Edit: Konkurencja z BMW czyli X2 M35i startuje od 233 tys., Mercedes GLA 35 od 220

Edytowane przez Zyzol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radekk napisał:

Ok, teraz widzę że to bardziej crossover, czy jak to tam się klasyfikuje, w sensie że konkurencja to X2, GLA.

 

Tak patrze na wymiary, niby 1511 mm wysokości, ale jakiś taki sporo niższy się wydaje:P

 

seat.thumb.jpg.4539756fc9f0430655943098b3539fc6.jpg

Na tym zdjęciu od tyłu wygląda jak "sprasowany".

Ciekawe, ile tych aut uda im się sprzedać. Wizulanie dla mnie super. Osiągi też Ok. Cena wydaje się rozsądnie skalkulowana. Zobaczymy,

Edytowane przez Tsunetomo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radekk napisał:

pewnie bity:)

coś ze stroną mają, bo wszystkie fotki nadwozia tak wygądają

seat2.thumb.jpg.0eecdaf38d682882f1968cf42e7edd20.jpg

 

jak na stronie takie rzeczy, to aż się boję co będzie jak go będą produkowali:P

No jakby go walcowali :) Bardziej jak GT wygląda niż SUV.

Swoją drogą trochę obciach proponować auto za 190k i nie potrafić ogarnąć strony www. Faktycznie, może to budzić poważne obawy co do produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobne (poza dodaniem DCT), aczkolwiek całkiem fajne zmiany, imho - lżejsze koła, większe przednie heble oraz więcej i "niżej położonego" momentu, lepsze multimedia

 

https://www.pistonheads.com/news/ph-driven/2021-hyundai-i30-n-dct--prototype-drive/43080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...