Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Akrap jest fajny (mówię z własnego doświadczenia), ale jego obecność i tak w żadnym stopniu nie usprawiedliwia tego, z jakich materiałów wykonany jest środek.

Autko samo w sobie naprawdę fajne, ale...bez jaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego namnożyli: T-Roc R, Tiguan R, Passat R, Arteon R, Golf R. Samych „aarrr” więcej w ofercie niż wszystkich modeli Subaru na naszym rynku ;) 

 

EDIT: o, przegapiłem Tuareg R
 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polak900 napisał:

no  subaru stać , 

A obstawiają dlatego że jest na to co raz większy popyt

To prawda kilka lat do tyłu na ulicach było inaczej GTI lub TypeR to były rarytasy a teraz? W VW na starcie ci oferują R, jestem na etapie szukania auta i w większości salonów często pojawia się pytanie o wersje Rs, S itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zyzol napisał:

Ale tego namnożyli: T-Roc R, Tiguan R, Passat R, Arteon R, Golf R. Samych „aarrr” więcej w ofercie niż wszystkich modeli Subaru na naszym rynku ;) 

 

EDIT: o, przegapiłem Tuareg R
 

powiedz to wszystkim którzy mówią zę się nie da, że przez limity CO2 i wstrętną unię prawdziwa motoryzacja umiera. A z innej beczki, mercedes wycofał ze sprzedaży tymczasowo niektóre hybrydy, i EQC. Okazuje się że sprzedał ich tyle że na ten rok limit co2 wypełnił, więc więcej nie musi, poczeka do następnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krist napisał:

powiedz to wszystkim którzy mówią zę się nie da, że przez limity CO2 i wstrętną unię prawdziwa motoryzacja umiera. A z innej beczki, mercedes wycofał ze sprzedaży tymczasowo niektóre hybrydy, i EQC. Okazuje się że sprzedał ich tyle że na ten rok limit co2 wypełnił, więc więcej nie musi, poczeka do następnego

 

zrodlo?

z tego co mi wiadomo, to na pewno nie osiagneli celu... maja za to na wyzej wspomniane modele tyle zamowien ze przekracza ich mozliwosci produkcyjne. stad brak mozliwosci zamowienia a250e badz esmarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pyzo napisał:

zrodlo?

z tego co mi wiadomo, to na pewno nie osiagneli celu... maja za to na wyzej wspomniane modele tyle zamowien ze przekracza ich mozliwosci produkcyjne. stad brak mozliwosci zamowienia a250e badz esmarta

jakiś portal o autach elektrycznych. Szukałem info o elektycznych vanach, rząd się w końcu określił, i firma może dostać częściową refundację na busa, ale to się kompletnie nie kalkuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, -=nikon=- napisał:

To prawda kilka lat do tyłu na ulicach było inaczej GTI lub TypeR to były rarytasy a teraz? W VW na starcie ci oferują R, jestem na etapie szukania auta i w większości salonów często pojawia się pytanie o wersje Rs, S itp. 

 

 

I dlatego STi pozostanie rarytasem, bo nie ma STi line i tym podobnych, czy opcji STI w każdym modelu jaki stoi w salonie. 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

 

I dlatego STi pozostanie rarytasem, bo nie ma STi line i tym podobnych, czy opcji STI w każdym modelu jaki stoi w salonie. 

 

 

Tu maż dużo racji. Ale szukając samochody dla żony odrzuciłem STI na starcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polak900 napisał:

Teraz dla żony to trzeba szukać automatu , Sti się nie nadaje bo jest manualu
Poza tym Sti w reszcie świata poza EU to nie jest rarytas

I tu się mylisz ma być manual i to jest jej warunek. 
Obecnie rozważne dwie opcje Suzuki Swift Sport (z sentymentu bo teraz ma poprzednią generacje) lub RS bo na jeździe próbnej jej się podobało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polak900 napisał:

Ok w takim razie szacun dla żony:)

Czemu STI odpadło ? ja używam  do jazdy codziennej :) buty i inne zakupy w bagażniku zmieści

Sti w zakupie najdroższy i to ma być auto dla niej :D a nie dla mnie. Docelowo i tak w rodzinie STI zagości na pewno. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polak900 napisał:

Ok w takim razie szacun dla żony:)

Czemu STI odpadło ? ja używam  do jazdy codziennej :) buty i inne zakupy w bagażniku zmieści

Miałem przez 2,5 roku i 50 tys ,super auto . Ale ale ale:

 

- za ciężkie

- za wolne

- zbyt paliwożerne w stosunku do osiągów

- koszty serwisu i części też mogły by być niższe

- silnik z przed 15 lat wciąż podatny na awarie

 

Już w wersji MY15 w górę to był lekko odgrzewany kotlet nie przystający do dzisiejszych czasów którego lały byle mocniejsze diesle nie mówiąc już o R,AMG,S itd itp.

Potencjał jest ,prowadzenie super ekstra ale jest wiele do zrobienia przed premiera nowego modelu.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zyzol napisał:

Ale tego namnożyli: T-Roc R, Tiguan R, Passat R, Arteon R, Golf R. Samych „aarrr” więcej w ofercie niż wszystkich modeli Subaru na naszym rynku ;) 

 

EDIT: o, przegapiłem Tuareg R
 

 

no VAG zrobił to po mistrzowsku, najpierw zawyżyli normy co2 poprzez oszukiwanie w testach

przez co konkurencja powycofywała sporo fajnych silników, a teraz wprowadzają całą gamę mocnych benzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez 2,5 roku i 50 tys ,super auto . Ale ale ale:
 
- za ciężkie
- za wolne
- zbyt paliwożerne w stosunku do osiągów
- koszty serwisu i części też mogły by być niższe
- silnik z przed 15 lat wciąż podatny na awarie
 
Już w wersji MY15 w górę to był lekko odgrzewany kotlet nie przystający do dzisiejszych czasów którego lały byle mocniejsze diesle nie mówiąc już o R,AMG,S itd itp.
Potencjał jest ,prowadzenie super ekstra ale jest wiele do zrobienia przed premiera nowego modelu.
 

Wolne na tor może i tak ale do jazdy na codzień jest ok
A w moim przypadku mam gdzieś czy mnie coś tam wyprzedzi jestem już prawie w wieku takim że nie mam co udowodniać
Poza tym wyprzedzać tym można prawie wszystkie auta , to głównie zależy od fantazji kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...