Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

ewemarkam, jeżeli nie ogarniasz pojazdu i nie wiesz co się dzieje dookoła, to serdecznie proszę abyś mnie nie naśladował. Co do tępienia, to próbuj to zrobić w internecie. Na pewno pomoże .Tylko spokój na chamstwo
Ogarniam, już nie twoja głowa w tym.
Ale widzę u Ciebie coś innego. To że boli Cię że ktoś raczył emerytowanemu doświadczonemu kierowcy zwrócił uwagę. Uderza to w twoje ego po prostu. Uważasz że zjadłeś wszystkie rozumy, i nikt nie może doświadczonej osobie zwrócić uwagi.
To co robisz chwaląc się czyli przyspieszasz jak ktoś Cię wyprzedza kwalifikuje się na mandat. Nie odwracaj kota ogonem, że wszyscy się mylą a tylko Ty masz rację bo robisz to "bezpiecznie". Nie mam zwyczaju naśladować złych przykładów.
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewemarkam !To co piszesz, świadczy o Tobie. Nie odróżniasz jazdy po krajówkach i po autostradach ? Nie boli mnie, że ktoś mnie wyprzedza. To jest normalne. Boli mnie, jak ktoś złomem za 2 000 PLN chce mi skasować moją ulubioną furę. Co do osobistych wycieczek, pominę milczeniem. Ile Ty masz lat ? Czy w tej dyskusji wspomniałem, że jestem inżynierem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewemarkam !To co piszesz, świadczy o Tobie. Nie odróżniasz jazdy po krajówkach i po autostradach ? Nie boli mnie, że ktoś mnie wyprzedza. To jest normalne. Boli mnie, jak ktoś złomem za 2 000 PLN chce mi skasować moją ulubioną furę. Co do osobistych wycieczek, pominę milczeniem. Ile Ty masz lat ? Czy w tej dyskusji wspomniałem, że jestem inżynierem ?
Nie ważne ile kto ma lat, Ty ciągle wspominasz że jesteś na emeryturze. Więc Ty podkreślasz swój wiek. Cofnij sobie parę postów wyżej. Bije do tego co pisałeś, że wyprzedzasz żeby pokazać kim Ty jesteś, że zjeżdżasz na prawy, przyspieszasz i wyprzedzasz tego który mrugał, gdy jechałeś lewym. Twoje podejście utwierdza mnie w tym że nie da się przekonać emerytów, że jednak mogą się mylić, mimo doświadczenia swojego. Nie przyjmują krytyki od osób trzecich.
Jeździj sobie jak chcesz, tylko nie zabij przy okazji nikogo. Parę filmów już wysłałem na policję, jakbyś taką akcję przy mnie odwalił też byś był gwiazdą filmu. I nie, nie jestem tu konfidentem, nie akceptuje po prostu złych zachowań.
Zamiast przyznać że źle zrobiłeś, chwalisz się tym jeszcze. Ja kończę, bo dalsza dyskusja jest bez sensu.
  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie po takim filmiku byłbym skazana 40 lat ciężkich robót. Niestety, Ty nigdy nie złamałeś ? Nie wyczuwasz drogi, nie czujeez się bezpiecznie ? Bo Bo takie chamy jak ja Cię pewnie prowokują. Współczuję. Nigdy nie będziesz dobrym kierowcą. Panika Cię zżera.

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie po takim filmiku byłbym skazana 40 lat ciężkich robót. Niestety, Ty nigdy nie złamałeś ? Nie wyczuwasz drogi, nie czujeez się bezpiecznie ? Bo Bo takie chamy jak ja Cię pewnie prowokują. Współczuję. Nigdy nie będziesz dobrym kierowcą. Panika Cię zżera.
Współczuję. Ale zdrowia życzę i pozdrawiam.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

@ewemarkam tu chyba ciężkie tabsy weszły chłopu za bardzo w bańkę :biglol:

@mz56 jeździj jak uważasz, tylko nie zabij nikogo :ok:

I teraz pomyśl, ktoś pewnie już przysiadł przed tym, wziął popcorn i wcina równo, jednocześnie śmiejąc się z tej dyskusji. :D Bo to niezła komedia jest. pokroju "Witaj święty Mikołaju"

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mz56 napisał:

Czy Ty, jako doświadczony ekspert, musisz traktować innych jako idiotów ?

Nie nie muszę i nie traktuję. Za to Ty nie potrafisz przyjąć na klatę krytycznych uwag, tych którzy ośmielili się mieć inne zdanie o leczeniu oszołomów. Zauważ, że prawo Art 24 pkt 6 "Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości". Nie wyróżnia rodzaju, czy statusu drogi, mówi tylko, że jest to zabronione. Taki manewr niezależnie od tego, czy rzecz dzieje się na autostradzie, czy na wiejskiej drodze, podnosi wyprzedzającemu ciśnienie. Efekt końcowy zależy wyłącznie od faktu, czy przeciwnik ma więcej rozumu, czy kucyków pod maską.  

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis jest. Macie rację. Chodzi mi tylko o to, że na normalnej wiejskiej drodze, to może być morderstwo. Co Wam grozi na autostradzie w przypadku jadących obok siebie, praktycznie z jednakową prędkością, dwóch pojazdów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mz56 napisał:

Przepis jest. Macie rację. Chodzi mi tylko o to, że na normalnej wiejskiej drodze, to może być morderstwo. Co Wam grozi na autostradzie w przypadku jadących obok siebie, praktycznie z jednakową prędkością, dwóch pojazdów ?

 

To, że jak znowu odpadnie koło z Twojego auta to będziesz

 

20 godzin temu, mz56 napisał:

upokorzony

 

 

a jak to koło z porysuje lakier w samochodzie moje Kobiet to zostaniesz drugi raz

 

20 godzin temu, mz56 napisał:

upokorzony

 

bo chodzi nerwowa a torebkę ma ciężką. Dla bezpieczeństwa swojego i dziecka nie będę wtrącał się :biglol:. Nawet jak wyjdziesz z Subaru :lol:.

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mz56 napisał:

Przez ponad czterdzieści lat nie miałem żadnego wypadku. Ojciec, zawodowy z wojska, z drugiej WŚ. Pomagać i ułatwiać !

 

To nie ma żadnego znaczenia. Twoje doświadczenie, brak wypadku, opinie na temat ćpunów, że ojciec z wojska, że pies rasowy i chleb dopieczony. Nadal nic nie rozumiesz i życzę jedynie nadal szczęścia na drodze i bezkolizyjnej jazdy. Są sytuacje na drodze których nikt nie przewidzi mimo doświadczenia, wieku itd. Człowiek jest tylko człowiekiem, może mieć gorszy dzień, złe samopoczucie, wylać sobie gorącą kawę na jaja, wpaść osa do kabiny i robi się problem z brakiem koncentracji. Szkoda mi czasu na tłumaczenie niby doświadczonemu kierowcy oczywistych rzeczy.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ewemarkam napisał:

I teraz pomyśl, ktoś pewnie już przysiadł przed tym, wziął popcorn i wcina równo, jednocześnie śmiejąc się z tej dyskusji. :D Bo to niezła komedia jest. pokroju "Witaj święty Mikołaju"

Siedzę bez popcornu, ale reszta się zgadza :-). Pierwszy troll Forum ocknął się przy sobocie po robocie a wy się dajecie wciągać w gadki „ja i moje STI, honor ulicy, Fast and Furious 11: Retired”

Zdaje się, że „emeryt na działkę w dwudziestoletnim samochodzie” to sam o sobie wrzucił, przypadkiem. 

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inżynier, kierowca, wojskowy.

Wow! Człowiek wielu zawodów, zupełnie jak taki łysy pan z internetów. :biglol: 

@Kiwi 4ester zaraz mema pewnie wrzuci, bo zapewne wie o kogo chodzi :biglol:

Edytowane przez thomson0073
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, hak64 napisał:

A nie zapomniałeś czasem, że gdy jest się wyprzedzanym przyspieszanie jest zabronione?

W kwestii formalnej to on na tym prawym pasie zaczyna wyprzedzać tego z lewego pasa. ;)

A żeby już zupełnie pozbyć się zarzutu przyspieszania przy wyprzedzaniu, po prostu należy wdepnąć gaz w momencie zmiany pasa na prawy. Taka drobna rada. :yahoo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hak64 napisał:

Zauważ, że prawo Art 24 pkt 6 "Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości".

Jakby ten przepis zastosować dosłownie to w weekend po przejechaniu bramek w Toruniu prawy pas autostrady jechałby 10 km/h do samego Gdańska. No bo skoro nie wolno zwiększyć prędkości a od samych bramek są wyprzedzani.... :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaca68 napisał:

W kwestii formalnej to on na tym prawym pasie zaczyna wyprzedzać tego z lewego pasa. ;)

A żeby już zupełnie pozbyć się zarzutu przyspieszania przy wyprzedzaniu, po prostu należy wdepnąć gaz w momencie zmiany pasa na prawy. Taka drobna rada. :yahoo:

 

Tylko, że cały zabieg jest fundamentalnie bez sensu, bo potem zwolnisz do swojej przelotowej 130-140tki i ten co leciał 200 cię za chwilę dogoni. I znów ta zabawa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...