Jump to content
adaś

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

Godzinę temu, Ericsson napisał:

@Dj Brabus Wywołuję Cię, jak tam sytuacja z kolektorem? Jak znalazł się już nabywca to ja zamawiam nowego! :D 

Jo, kolektor sprzedany, tłumik końcowy również.

• Like 1

W dniu 7.06.2019 o 11:47, thomson0073 napisał:

To była wóda ze specjalnym oznaczeniem. :D

20190607_114635.thumb.jpg.fadfbfde35fd03ca4c304865f953d205.jpg

W dniu 7.06.2019 o 20:07, Tomasz_555 napisał:

My również dziękujemy, że mogliśmy wspierać w tych "trudnych" chwilach. ;) Pojechaliśmy też odwiedzić okoliczne zakręty. 

Miny z flaszkami bezcenne. :biglol: Swoją drogą tyle tego dostaliśmy, że wszystko musiałem całą drogę trzymać nogami na podłodze żeby się nie potrzaskało i nie dzwoniło na zakrętach. ;) 

Ja też podpinam się pod podziękowania za "prezenty" :Dtyle tego dostaliśmy , że zastanawiałem się czy w razie jakiegoś katastrofalnego wypadku nasze rodziny dostaną jakieś odszkodowanie! :Dbo na bank by się okazało ze jechaliśmy napruci :ph34r:zawieszki na wódeczce są pierwsza klasa ,przekładam je na co raz to nowe butelki , dzięki i pozdrawiamy 

• Thanks 1

W dniu 6.06.2019 o 14:44, LosioDriver napisał:

Można. Staram sie właśnie wycisnąć nieco informacji jaki jest dokładny przebieg imprezy :)

Cześć. Masz info jakby to wyglądało?

51 minut temu, radek311989 napisał:

Cześć. Masz info jakby to wyglądało?

Tak, nie za dużo ale zawsze. O 15 (23.06) się rozpoczyna, ale tak "łagodnie" - rozpalanie grilla, przygotowywanie jedzenia, winko, leżaczki, pogaduchy :) Miejmy nadzieję, że pogoda będzie ładna.

Trochę po 17 przyjeżdża ekipa i łodzie z Wodnej Masy Krytycznej. Zawsze można wpaść wcześniej i pooglądać pływające przedziwne łodzie lub nawet dołączyć (https://www.facebook.com/events/865430297148267/).
Będzie grał Elektroniczny Azyl na naszej "scenie" na zewnątrz - jakoś do 23.
Potem impreza przenosi się do budynku :)

Będą dzieci - więc jak coś można zabrać swoje :D

Adres: Na Zjeździe 8.
Tutaj poglądowa "mapka". Na czerwono zaznaczyłem gdzie będą leżaczki i scena. Plac w niedziele jest pusty i z tyłu i przodu.

mapka.thumb.jpg.e48a0ac3c618ead8d85d5e69ca5222ab.jpg

@aplam13

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@radek311989

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

• Like 1

Ja niestety nie dam rady tym razem. Wczasuje się od 20.6 ale bawcie sie dobrze.

Ja aktualnie borykam się z problemami z rozrusznikiem (prawdopodobnie bendiks) więc staram się raczej ograniczać zbędne przejażdżki, ale jeżeli uda mi się to ogarnąć w tym tygodniu, to raczej się pojawię.

Niestety (albo stety) urlopuję się w tym czasie, ale duchem obecny i czekający na foty :)

Zobaczymy jak z nami będzie bo wracamy z plejad. Żona może już tęsknić :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Ja aktualnie borykam się z problemami z rozrusznikiem (prawdopodobnie bendiks) więc staram się raczej ograniczać zbędne przejażdżki, ale jeżeli uda mi się to ogarnąć w tym tygodniu, to raczej się pojawię.

Jakbyś miał grubszą sprawę z rozrusznikiem to do regeneracji polecam firmę Bendiks. Oddałem tam alternator i teraz jest miód malina. Zaraz po otwarciu maski rzuca się w oczy, bo najczystsze :lol:, ale do tego mam roczną gwarancję :thumbup:

Jak to Ja wychodzę z założenia że musi być minimum jedna Impreza żeby była impreza!

12 godzin temu, radek311989 napisał:

Jakbyś miał grubszą sprawę z rozrusznikiem to do regeneracji polecam firmę Bendiks. Oddałem tam alternator i teraz jest miód malina. Zaraz po otwarciu maski rzuca się w oczy, bo najczystsze :lol:, ale do tego mam roczną gwarancję :thumbup:

Dzięki za radę, ale nie bardzo mi pasuje w tym (lub przyszłym) tygodniu pozbywanie się samochodu na kilka dni bo pewnie tyle to potrwa więc wymienię na nowy (jeżeli się okaże że to rzeczywiście to), a stary będzie czekał na lepsze dla niego czasy

Ktoś tu się bawi w celebrytę - selfiki z Zacharem! :thumbup:

Dobrze kojarzę @radek311989, czy ludzi mylę? 

64224557_3226561764024554_1334079750523584512_n.jpg

• Haha 1

Ktoś tu się bawi w celebrytę - selfiki z Zacharem! 

Dobrze kojarzę [mention=35738]radek311989[/mention], czy ludzi mylę? 
64224557_3226561764024554_1334079750523584512_n.thumb.jpg.6bbf08e916de93720788c82c2d5edb26.jpg
No właśnie na Facebooku pisałem, że mógł dać znać :D Zrobilibyśmy ładne tło do filmu :D
  • Like 1
  • Haha 1

Ja mam urodziny dzień wcześniej i nie przewiduję być dyspozycyjny w niedzielę :D W ogóle niedziele to nieszczęśliwy termin, czas dla rodzinki ważniejszy :)

W sobotę mam wędrówkę na rysy, więc jeśli lenistwo mnie nie dopadnie, pojawię się wraz z dziewczyną.

Przede wszystkim dziękuję za zaproszenie ;)

Pozdrawiam na zaś

11 godzin temu, MasteROOT napisał:

Dzięki za radę, ale nie bardzo mi pasuje w tym (lub przyszłym) tygodniu pozbywanie się samochodu na kilka dni bo pewnie tyle to potrwa więc wymienię na nowy (jeżeli się okaże że to rzeczywiście to), a stary będzie czekał na lepsze dla niego czasy

Ja na szybkości znalazłem alternator zastępczy - co z przesyłką kosztował 65zł (byleby działało), a mój w tym czasie miał pełną regenerację. Teraz przynajmniej w razie w mam na zapas, gdyby się miało coś sypnąć :)

7 godzin temu, palmall napisał:

Czas dla rodzinki ważniejszy :)

@LosioDriver wspomniał, że z rodzinką można przyjechać. Myślę zabrać swoje dzieciaki.

2 minuty temu, radek311989 napisał:

W niedzielę proponuje zjechać się o 18:00. 

Powinienem być ;) Dzisiaj wymieniłem rozrusznik na nowy i działa wyśmienicie (okazało się, że poprzedni nie do końca był dopasowany do modelu, więc coś musiało być grzebane wcześniej :angry:).

• Like 1

Zobaczymy jak pójdzie powrót ze zlotu, ale postaramy się być. 

U mnie pod znakiem zapytania. Podupadłem na zdrowiu. 

Ja niestety z powodu pracy nie dam rady ,ale staram się na kolejny :)

Chciałbym, tą drogą,  serdecznie podziękować Bartkowi @aplam13 za pomoc przy szybkiej reanimacji mojego Autobunia. Co ja piszę pomoc? Dziękuję za przywrócenie do życia! Moim zadaniem było tylko dowieźć jedyną dostępną, oczywiscie używaną, sprężynę przedniego zawieszenia z Warszawy...(to, tak a'propos pytań o dostępność części).

Bartek! Jeszcze raz dziękuję!

• Like 3
  • Thanks 1