Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2019 o 11:47, thomson0073 napisał:

To była wóda ze specjalnym oznaczeniem. :D

 

20190607_114635.thumb.jpg.fadfbfde35fd03ca4c304865f953d205.jpg

 

W dniu 7.06.2019 o 20:07, Tomasz_555 napisał:

My również dziękujemy, że mogliśmy wspierać w tych "trudnych" chwilach. ;) Pojechaliśmy też odwiedzić okoliczne zakręty. 

Miny z flaszkami bezcenne. :biglol: Swoją drogą tyle tego dostaliśmy, że wszystko musiałem całą drogę trzymać nogami na podłodze żeby się nie potrzaskało i nie dzwoniło na zakrętach. ;) 

Ja też podpinam się pod podziękowania za "prezenty" :Dtyle tego dostaliśmy , że zastanawiałem się czy w razie jakiegoś katastrofalnego wypadku nasze rodziny dostaną jakieś odszkodowanie! :Dbo na bank by się okazało ze jechaliśmy napruci :ph34r:zawieszki na wódeczce są pierwsza klasa ,przekładam je na co raz to nowe butelki , dzięki i pozdrawiamy 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, radek311989 napisał:

Cześć. Masz info jakby to wyglądało?

 

Tak, nie za dużo ale zawsze. O 15 (23.06) się rozpoczyna, ale tak "łagodnie" - rozpalanie grilla, przygotowywanie jedzenia, winko, leżaczki, pogaduchy :) Miejmy nadzieję, że pogoda będzie ładna.

Trochę po 17 przyjeżdża ekipa i łodzie z Wodnej Masy Krytycznej. Zawsze można wpaść wcześniej i pooglądać pływające przedziwne łodzie lub nawet dołączyć (https://www.facebook.com/events/865430297148267/).
Będzie grał Elektroniczny Azyl na naszej "scenie" na zewnątrz - jakoś do 23.
Potem impreza przenosi się do budynku :)

 

Będą dzieci - więc jak coś można zabrać swoje :D


Adres: Na Zjeździe 8.
Tutaj poglądowa "mapka". Na czerwono zaznaczyłem gdzie będą leżaczki i scena. Plac w niedziele jest pusty i z tyłu i przodu.

mapka.thumb.jpg.e48a0ac3c618ead8d85d5e69ca5222ab.jpg
 

@aplam13

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@radek311989

@Sebastian32

@tarus

 

@Tokio34

@trzymek

@Tutek

 

@thomson0073

@Waldek Woźny

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Ja aktualnie borykam się z problemami z rozrusznikiem (prawdopodobnie bendiks) więc staram się raczej ograniczać zbędne przejażdżki, ale jeżeli uda mi się to ogarnąć w tym tygodniu, to raczej się pojawię.

Jakbyś miał grubszą sprawę z rozrusznikiem to do regeneracji polecam firmę Bendiks. Oddałem tam alternator i teraz jest miód malina. Zaraz po otwarciu maski rzuca się w oczy, bo najczystsze :lol:, ale do tego mam roczną gwarancję :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, radek311989 napisał:

Jakbyś miał grubszą sprawę z rozrusznikiem to do regeneracji polecam firmę Bendiks. Oddałem tam alternator i teraz jest miód malina. Zaraz po otwarciu maski rzuca się w oczy, bo najczystsze :lol:, ale do tego mam roczną gwarancję :thumbup:

 

Dzięki za radę, ale nie bardzo mi pasuje w tym (lub przyszłym) tygodniu pozbywanie się samochodu na kilka dni bo pewnie tyle to potrwa więc wymienię na nowy (jeżeli się okaże że to rzeczywiście to), a stary będzie czekał na lepsze dla niego czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mam wędrówkę na rysy, więc jeśli lenistwo mnie nie dopadnie, pojawię się wraz z dziewczyną.

Przede wszystkim dziękuję za zaproszenie ;)

Pozdrawiam na zaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MasteROOT napisał:

 

Dzięki za radę, ale nie bardzo mi pasuje w tym (lub przyszłym) tygodniu pozbywanie się samochodu na kilka dni bo pewnie tyle to potrwa więc wymienię na nowy (jeżeli się okaże że to rzeczywiście to), a stary będzie czekał na lepsze dla niego czasy

Ja na szybkości znalazłem alternator zastępczy - co z przesyłką kosztował 65zł (byleby działało), a mój w tym czasie miał pełną regenerację. Teraz przynajmniej w razie w mam na zapas, gdyby się miało coś sypnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radek311989 napisał:

W niedzielę proponuje zjechać się o 18:00. 

 

Powinienem być ;) Dzisiaj wymieniłem rozrusznik na nowy i działa wyśmienicie (okazało się, że poprzedni nie do końca był dopasowany do modelu, więc coś musiało być grzebane wcześniej :angry:).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, tą drogą,  serdecznie podziękować Bartkowi @aplam13 za pomoc przy szybkiej reanimacji mojego Autobunia. Co ja piszę pomoc? Dziękuję za przywrócenie do życia! Moim zadaniem było tylko dowieźć jedyną dostępną, oczywiscie używaną, sprężynę przedniego zawieszenia z Warszawy...(to, tak a'propos pytań o dostępność części).

Bartek! Jeszcze raz dziękuję!

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...