Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Infra napisał:

a ja nigdzie nie pisałem, że zejdę poniżej 5... ani że będzie 5.0... jak będzie 5.8 to się będę cieszył :)

Hehe, spoko, jak w markecie, 5.99, nikt nie powie że 6 :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Infra napisał:

dokładnie... zresztą po 11 to wiesz... czy 5,8 czy 6,1 to mi grzecznie wisi i dynda :D

Jak przesiadłem się z Lagaca 2.0 165km do 2.5 FXT to nie mogłem się nacieszyć tą różnicą w przyspieszeniu/elastyczności, także w pełni Ciebie rozumiem.

Niedawno nabyte STi już takiego wrażenia na mnie nie zrobiło. Może dlatego, że docieram aktualnie i bardzo delikatnie obchodzę się z pedałem przyspieszenia;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LosioDriver napisał:

 

O wygląda jak "oryginalne" Subaru z US.

Te same co był w US w Subaru w Europie był chyba w Leksusie.

Gdzieś miałem spisane modele jak kupowałem sobie takie lusterko.

 

Wpinałeś się do gotowej wiązki od lusterka? Złącze pasowało?

Nie pasowało więc wpiąłem się przed wtyczką, żeby mieć możliwość podłączenia oryginalnego jak się trafi. Szczerze to nie wiedziałem że jest wyprowadzona instalacja do lusterka i byłem przygotowany na dorobienie wiązki, na schematach nie widziałem jej w moim roczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasowało więc wpiąłem się przed wtyczką, żeby mieć możliwość podłączenia oryginalnego jak się trafi. Szczerze to nie wiedziałem że jest wyprowadzona instalacja do lusterka i byłem przygotowany na dorobienie wiązki, na schematach nie widziałem jej w moim roczniku.
We wszystkich była wiązka. Polecam szukać w USA - tam takie lusterka chodzą za grosze. Ja kupiłem chyba za 10USD.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie ale zrobiła sytuacja z tymi 5 sekundami :D @Infra myślałem ze Tobie chodzi o 5.0s dlatego napiałem, że wątpie, że moje STI w tyle zrobi mimo paru km i nm więcej. W te 5 pare, bliżej 6 jestem skłonny uwierzyć. Mimo wszystko zaskoczyłeś mnie tym, że sti gh jest cięższe od twojego forka.  BTW dla mnie w czasach szybkich automatów szybkie auto to takie z co setke zapina w 4 z groszem,jak byłem małolatem to 6 do setki to był mało.  :D Seryjny golf r w dsg robi to już ciut poniżej 5.

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...