Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, bikeman1 napisał:

 

No fajnie, równo stoi

Tak właśnie chciałem wycelować żeby w miarę równo stał i udało się. Muszę jeszcze światła zajechać ustawić, mogłem sobie zaznaczyć na drzwiach garażu poziom świateł, niestety w pośpiechu zapomniałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Artman84 napisał:

Tak właśnie chciałem wycelować żeby w miarę równo stał i udało się. Muszę jeszcze światła zajechać ustawić, mogłem sobie zaznaczyć na drzwiach garażu poziom świateł, niestety w pośpiechu zapomniałem... 

A jak przy obciążeniu sprawa wygląda? Coś do bagażnika, coś na hak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

A jak przy obciążeniu sprawa wygląda? Coś do bagażnika, coś na hak...?

Pewnie coś sądzie, ale na codzień z bagażnikiem pod sufit czy przyczepa nie jeżdżę.... Na zdjęciach stoi tylko z pełnym bakiem...za 2 tygodnie zapakuję go pod sufit na wakacje (o ile nam nie zafundują znów zamkniętych granic), to zobaczę jak to będzie wyglądać ... 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artman84 napisał:

Pewnie coś sądzie, ale na codzień z bagażnikiem pod sufit czy przyczepa nie jeżdżę.... Na zdjęciach stoi tylko z pełnym bakiem...za 2 tygodnie zapakuję go pod sufit na wakacje (o ile nam nie zafundują znów zamkniętych granic), to zobaczę jak to będzie wyglądać ... 

Ja u siebie dałem z tego co pamiętam 19mm, bo kupiłem jeden dystans 40mm i gościu mi go przeciął na pół, odeszła grubość piły i mam 19mm

W moim przypadku wyszło prima bello:) 

 

Pol zbiornika PB oraz cały LPG i tak to wygląda 

 

 

20190528_145839.jpg

 

20190530_135403.jpg

 

20190530_152645.jpg

Edytowane przez bikeman1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Infra napisał:

mam inne zdanie :)

Ależ proszę bardzo, ja swojego wystroiłem na PB95 i na takim paliwie silnik pracuje poprawnie, zalanie PB98 mu mocy nie doda bez korekty mapy. Ale ja się już wyleczyłem z takich akcji w aucie, którego używam jako daily. Miałem jedno auto wystrojone na VPR100 i każdy wyjazd za miasto to było planowanie gdzie jest Shell z tym paliwem, a wyjazd np. do Włoch graniczył z cudem. Teraz mam mapę pod PB95 i mogę tankować w dowolnej dziurze bo wiem że takie paliwo dostanę wszędzie. A forkiem jeżdżę w różne dziwne miejsca i nie mam zamiaru się martwić czy akurat PB98 tam będzie. Zysk w KM z mapy na PB98 nie jest tego warty w tym aucie. Gdyby było tylko do zabawy to inna sprawa, ale nie jest więc mapa na PB98 jest dla mnie bez sensu. Jak będzie mi się kiedyś chciało to może zrobię drugą mapę PB98 z możliwością przełączania, ale na razie mi się nie chce :)

  • Super! 2
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Yaros napisał:

Może były już takie w MY04? albo było to zależne od wyposażenia.

Może, ja mam MY 04, trójramienna kierownica z manetką tempomatu, te nowsze pokrętła nawiewów, no i ramka zegarów z srebrnymi ringami. Brakuje mi jedynie regulacji czasówki wycieraczek przednich na manetce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mattipk napisał:

Moja mamuśka w sg przedlifcie MY05 już ma takie ze srebrną ramką, też mi się takie marzą :-p @Yaros wymieniles sama ramkę?

Samą ramkę, licznika nie trzeba wyciągać.

4 minuty temu, yaroz napisał:

Może, ja mam MY 04, trójramienna kierownica z manetką tempomatu, te nowsze pokrętła nawiewów, no i ramka zegarów z srebrnymi ringami. Brakuje mi jedynie regulacji czasówki wycieraczek przednich na manetce.

Manetka z regulacją to świetna rzecz, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka produkcji przedlifta dostawała część gratów z polifta. Stąd różnice jak ramka zegarów, pokrętła, kierownica itp.
Nie tyle gratów z polifta, tylko w połowie 2004 był mały lift i wprowadzili nowe części. Głownie w środku, czyli inna kierownica, pokrętła czy fotele skórzane, ale też trochę innych drobiazgów jak np. inne tylne ramię wycieraczki. W polifcie część tych zmian zachowali a część zmienili jeszcze raz jak np. fotele czy podłokietnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

. W polifcie część tych zmian zachowali a część zmienili jeszcze raz jak np. fotele czy podłokietnik.

Albo jeszcze dodatkowe haczyki w bagażniku czy też takie śmieszne relingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek odebrałem subarynę z Jarcaru w Józefowie, gdzie z rzeczy wartych wspomnienia wymienili mi sondę lambda. Od jakiegoś czasu borykałem się z lekkim spadkiem mocy na niskich obrotach (brak efektu BRUBARU :biglol:). Teraz potForek odzyskał pazur :ok:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...