Jump to content

Artman84

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Wspaniały

About Artman84

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Górki Wielkie
 • Auto
  Legacy IV kombi 2.0 SOHC
  Legacy IV sedan 2.0 SOHC AT

Recent Profile Visitors

569 profile views
 1. Młody poprosił o bluzę Subaru na urodziny, no to mu kupiłem. Skoro dziecko chce bluzę zamiast jakichś zabawek, to przecież nie będę się sprzeciwiał .
 2. Artman84

  LPG w Subaru

  Niestety nie mam czym się podłączyć, więc jak to sobie poskładam do kupy to i tak czeka mnie wizyta u gazownika...
 3. Artman84

  LPG w Subaru

  Czy ktoś może wymieniał membrany w reduktorze VSI prinsa? Cieknie mi z niego płyn chłodniczy. Dostępne są zestawy naprawcze zawierające całe bebechy i teraz zastanawiam się czy po wymianie samych membran, nie ruszając dyszy trzeba robić jakieś regulacje? Reduktor jak na zdjęciu. Cieknie spod śruby znajdującej się na przeciwko elektrozaworu.
 4. Gratki dla zwycięzców. Mnóstwo fajnych fotek. Szkoda, że rok ma tylko 12 miesięcy...
 5. Wymieniłem tłoczki i wszelkie gumki w zacisku. Stary tłoczek stanął na dębowo i pomógł dopiero klucz do rur żeby go ruszyć, drugi miał już spore wżery. Operacja zakończona sukcesem, nic się nie grzeje, hamuje jak należy
 6. Jak kupowałem swoje Legacy to poprzedni właściciel poinformował mnie, że wymieniał przednia lampę ze względu na takie właśnie uszkodzenie, stara lampę próbowali jakoś tam podklejać i kombinować ale bez lepszych efektów i mieli problem przy każdej wymianie żarówki. Tak że najprostszym i najszybszym ale nie koniecznie najtańszym wyjściem jest chyba wymiana całej lampy na jakąś używkę... Jeżeli chcesz uszkodzony odbłyśnik z prawej lampy na jakieś próby rzeźbienia to daj znać..
 7. Naprawiłem wajhe od ręcznego. Wreszcie trzyma jak się zaciągnie, a nie spada...
 8. Dzisiaj dotarły świńskie ryjki do żonowozu, od @eurojanek
 9. Fakt nakładało się to dość upierdliwie i od początku miałem mieszane uczucia, dlatego zrobiłem to tylko w jednym samochodzie z czystej ciekawosci... Jak będzie git to zrobię też w swoim, jak lipa to preparat do kosza...
 10. Zabezpieczyłem wypolerowane lampy preparatem K2 Lamp protect. Ciekaw jestem czy to coś da, czy za chwilę znowu będzie trzeba polerować... Czas pokaże... Nałożyłem niewidzialna wycieraczkę na szybę czołową.
 11. Światła modził pierwszy właściciel ja kupiłem już od drugiego...
 12. Ringi robią za DRL, po włączeniu świateł mijania gasną.
×
×
 • Create New...