Jump to content

Yaros

Użytkownik
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

About Yaros

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  NDZ
 • Auto
  '03 Forester 2.0X

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. To jest nakładka, trzyma się na kilku spinkach
 2. To dla odmiany coś z zewnątrz
 3. Ma ktoś forka SH i może mi zmierzyć średnicę tych dwóch elementów?
 4. Yaros

  Sprężyny

  Po założeniu podkładek pojeździłeś trochę czy mierzyłeś od razu po montażu? Czasem amortyzator potrzebuje chwili żeby się ułożyć. Masz z tyłu samopoziomujące zawieszenie i jaka grubość sprężyny? Zmierz jeszcze wysokość od środka piasty do rantu błotnika, seryjnie powinieneś mieć 432 mm z przodu oraz 435 mm z tyłu, zobacz jak to u ciebie teraz wygląda.
 5. W którym miejscu się on znajduje? Nie jest to nr 10 albo 12 na schemacie?
 6. Na początek zamień przewód i świecę 4 cylindra z 2 cylindrem, przewody powinny być tej samej długości, potem sprawdź czy wypadanie zapłonu nadal występuje na 4 cylindrze czy na 2.
 7. Felgi to Rota fighter 10 lub jeśli nie chcesz podrób to Volk CE28
 8. Są na aliexpress, ale za ok. 350 zł za sztukę + wysyłka
 9. Szukaj pod nazwą listwa zgarniająca i nie ograniczaj się tylko do outbacka H6, wszystkie legacy oraz outbacki z tej samej generacji mają takie same listwy.
 10. Na forum było kilka h6 ze skrzynią z diesla, co prawda w nowszych budach ale to akurat nie powinno robić różnicy, pamiętaj tylko, że skrzynia z diesla ma dłuższe przełożenia przez co samochód może się wydawać zamulony przy ruszaniu/rozpędzaniu względem skrzyni z benzyniaka.
 11. Jeśli dobrze kojarzę to fotele z legacy IV nie pasują do legacy III, w legacy IV jest inny rozstaw tylnych otworów w podłodze, bodajże taki sam jak w foresterach SH/imprezach GH i nowszych, możliwe, że wystarczy przełożyć szyny ze starych foteli i będzie pasować, podobnie jak tu: https://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?t=1971647
 12. Rączka ręcznego jest klejona na końcu tam gdzie jest mieszek, wykręcaj ją prawo-lewo i klej powinien puścić.
×
×
 • Create New...