Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Aga napisał:

Ubezpieczyłam Forka, gdybym wiedziała że to tak drogo, to chyba bym go nie kupiła :lol:

Aga, gratki z zakupu i żeby się sprawował....

 

P.S. Ubezpieczanie Subaru czasami mam wrażenie że jest z grupy Premium.... a i silnik przynajmniej H8 ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, gratki z zakupu i żeby się sprawował....
 
P.S. Ubezpieczanie Subaru czasami mam wrażenie że jest z grupy Premium.... a i silnik przynajmniej H8
Kiedyś pytałem znajomego agenta ubezpieczeniowego. Generalnie jest tak że są traktowane jak samochody "sportowe". I to wszystkie, nawet taki mój Forester.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewemarkam napisał:
13 minut temu, Tommi1 napisał:
Aga, gratki z zakupu i żeby się sprawował....
 
P.S. Ubezpieczanie Subaru czasami mam wrażenie że jest z grupy Premium.... a i silnik przynajmniej H8 emoji6.png

Kiedyś pytałem znajomego agenta ubezpieczeniowego. Generalnie jest tak że są traktowane jak samochody "sportowe". I to wszystkie, nawet taki mój Forester.

Dokładnie tak jak piszesz samochody spoertowe, nawet forek na "gnojówkę" jest tak samo traktowany....

 

P.S. OC za 3 letniego MB 400km jest takie samo jak za 9 letniego STI.... paranoja/ znaczy Polska... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommi1 napisał:

Dokładnie tak jak piszesz samochody spoertowe, nawet forek na "gnojówkę" jest tak samo traktowany....

 

P.S. OC za 3 letniego MB 400km jest takie samo jak za 9 letniego STI.... paranoja/ znaczy Polska... ;)

OC? a co w tym dziwnego? :)

gdybyś o AC pisał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, VEC napisał:

OC? a co w tym dziwnego? :)

gdybyś o AC pisał ;) 

AC też nie wychodzi jakoś kosmicznie a 3-4 lat temu jak chciałem AC na swojego 11-12 letniego GD to dużo mniej nie wychodziło.

Bo STI bylo zakwalifikowane do samochodów sportowych o "podwyższonym ryzyku" tak mi to zostało przedstawione.  :( dlatego miał tylko ekstra szyby ubezpieczone hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem świeczki, nie obyło się bez niespodzianek po jednej stronie i to z tej gdzie najłatwiejszy dostęp, wsuwki przewodów które wchodzą na główki swiec zostały mi na nich. Myślałem że będę musiał zamawiać odrazu kable, ale opanowane i wszystko gra :thumbup:

 

IMG_20200805_172752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Infra napisał:

Kończąc... a może zaczynając ;) w kwestii built not bought.... Tak aktualnie wygląda serducho Świni, FB20 + turbo Garret MGT2259S, FMIC i gumy Turboworks, BOV HKS G176, orurowanie plus pełny przelot - custom ;) 

 

116837619_234007441031137_44456221344248665_n.jpg

 

Znów uświniony błotem, tym razem jak zaciągnie wody to H6 turbo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yaros napisał:

 

Bez, to lusterko z Citroena C6 zdrutowane do oryginalnego mocowania.

 

O wygląda jak "oryginalne" Subaru z US.

Te same co był w US w Subaru w Europie był chyba w Leksusie.

Gdzieś miałem spisane modele jak kupowałem sobie takie lusterko.

 

Wpinałeś się do gotowej wiązki od lusterka? Złącze pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FilipeK napisał:

pierwsze co to do psychologa :D @Infra już chyba ma dość off roadu na pare lat :D 

Zależy czy zdecyduje sięna opuszczenie fury do asfaltu czy zostawi zawias jak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Zależy czy zdecyduje sięna opuszczenie fury do asfaltu czy zostawi zawias jak jest :D

zostaje jak jest, właśnie zbieram na ATki :P specjalnie FMICa daliśmy wyżej, żeby się można było taplać :) Foresterka kocham za wielozadaniowość - szybki na asfalcie, daje fun w terenie a jak trzeba to zawiezie całą rodzinę nad morze. No, Your Impreza can't do this :P Np dzisiaj goniłem EVO, ale na światłach się gapił, że nie mógł uciec XD

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Np dzisiaj goniłem EVO, ale na światłach się gapił, że nie mógł uciec XD

Nie no bez przesadyzmu, On na pewno wiedział, że się ścigacie? :D Jak evo to bo byle mapie miało pewnie 400HP, to gdzie tu porywnywać do 250 konnego Forka :D 

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...