Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Żółte zainstalowałem. Nie jeździłem jeszcze na tych tulejach po bezdrożach, ale jest sympatycznie na asfalcie nawet przy niewielkich nierównościach.

Pokonywanie łuków sprawia teraz o wiele więcej przyjemności. Wcześniej dla usprawnienia wstawiłem rozpórkę na przód i efekt był o wiele mniej odczuwalny. jeżdżę na felgach 16, przy 17 czy 18 żółte tuleje mogą powodować dyskomfort.

Martwi mnie jedynie trochę brak integracji sworznia z poli w przypadku tylnej tulei wahacza. może to powodować po czasie skrzypienie?  Na razie zawieszenie pracuje cicho, słychać jedynie chlapnięcie opony przy nierównościach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz go wygooglowałem, w sumie pierwsze co znalazłem to gościa ze SWAGTV, pokazuje jak go nakładać, no i dodaje że z tym woskiem jest dożywocie. Nie zdołamy go zużyć :)

Ja lece od paru lat na collonite 476, pół roku wytrzymuje na powierzchniach poziomych, na bocznych trochę dłużej. Ale samochód garażuje, być może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ewemarkam napisał:

Teraz go wygooglowałem, w sumie pierwsze co znalazłem to gościa ze SWAGTV, pokazuje jak go nakładać, no i dodaje że z tym woskiem jest dożywocie. Nie zdołamy go zużyć :)

Ja lece od paru lat na collonite 476, pół roku wytrzymuje na powierzchniach poziomych, na bocznych trochę dłużej. Ale samochód garażuje, być może dlatego.

Jeśli mówisz o Soft99, to nie wytrzyma roku, trzeba nakładać dwa razy. Ale z wydajnością to prawda, ciężko się go pozbyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ewemarkam napisał:

Teraz go wygooglowałem, w sumie pierwsze co znalazłem to gościa ze SWAGTV, pokazuje jak go nakładać, no i dodaje że z tym woskiem jest dożywocie. Nie zdołamy go zużyć :)

Ja lece od paru lat na collonite 476, pół roku wytrzymuje na powierzchniach poziomych, na bocznych trochę dłużej. Ale samochód garażuje, być może dlatego.

Ja używam tego fusso 99 dwa razy w roku. Na wiosne i na jesien. I po 6-8 myciach tego woskowego ślizgu już nie ma i przydałoby odtworzyć.

To i tak super efekt moim zdaniem jak na wosk do aplikacji w domu. No ale nie na rok. 

Edytowane przez dirkdiggler
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnie woskowane z czasem się zatykają i wymagają mycia specjalnym typem szamponu w celu przywrócenia właściwości. Ja osobiście mam nieco inne podejście, ale też skuteczne.

12mc na Fusso to z palcem w nosie przy odpowiednim pielęgnowaniu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...