Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, skwaro napisał:

VPR100

też tak miałem w Golfie V Gti i też się wyleczyłem. A 98 akurat jest wszędzie, nawet na zadupiach, w których odpoczywam nad morzem (wioska 50 osób) :) a że moje daily to zawsze jest fura również do zabawy to w 95 się nigdy nie bawiłem i nie będę. Tak jak ja nie piję Królewskiego to i Świni nie będę polewał byle czego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem w Golfie V Gti i też się wyleczyłem. A 98 akurat jest wszędzie, nawet na zadupiach, w których odpoczywam nad morzem (wioska 50 osódefault_cool.png a że moje daily to zawsze jest fura również do zabawy to w 95 się nigdy nie bawiłem i nie będę. Tak jak ja nie piję Królewskiego to i Świni nie będę polewał byle czego

Jedź za granicę i pogadamy default_smile.png

 

P. S. VPower z Shella jakościowo jest taki sam albo nawet lepszy niż PB98 z innych stacji, tylko ma 95 nie 98 oktanów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Infra napisał:
za granicę mam diesla V6 default_biglol.gif

Dlatego piszę że ja nie zamierzam wsiadać w nic na gnojówkę, bo Forek jest fajniejszy na alpejskich drogach, stąd wolę PB95 default_smile.png

 

Tak dla przypomnienia:

 

Edytowane przez skwaro
  • Super! 7
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby środek lata, a bałwanek :biglol:

20200803_230430.thumb.jpg.ad7b01b77be3da3fba02d3bf256b73cc.jpg

20200803_230445.thumb.jpg.bab765ae502be06f966b8bca3154725e.jpg

 

Co do samego pucowania. Pierwszy raz od kąd jestem w posiadaniu jakiejkolwiek samochodu, to po umyciu wziąłem i elegancko wszystko sobie do sucha przetarłem szmatkami :upside-down-face_1f643-small:nie było dla mnie zdziwieniem, że oglądając w końcu auto z tak bliska ma tyle wizualnych drobnicowych defektów, że głowa mała :biglol:, ale szacunek do ludzi, którzy tak pucują ze szmatkami po każdym myciu. Nawet wlew paliwa w końcu wyczyściłem :biglol:

20200804_000132.thumb.jpg.124620ac3ef112e92c1e55134b47770f.jpg

 

Do brzegu. Dzisiaj pół dnia odkurzanie, pucowanie, sprzątanie... Efekt wow dla mnie jest :dance:

 

 

Edytowane przez Kiwi 4ester
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechał, 10 min i wyjechał. Diagnosta pod wrażeniem, bo 20 lat na karku, a tu buda zdrowa, silnik suchy, wszystko w pełni sprawne. Jedyne zastrzeżenie :mały luz na prawym sworzniu, a że uszkodzona guma na nim, to na dniach się wymieni i będzie bajka. 

IMG_20200805_091733.jpg

  • Super! 11
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2020 o 09:43, Infra napisał:

Mój Prosiak lepszy niż Porsze :D

Nie, no Infra zaczyna Cię ponosić :biglol:. Najpierw Tajki, później harem a teraz Prosiak lepszy niż Porsze...

 

P.S. Dawaj namiary na tego doktora ;) chcę takie same tabsy :biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Nie, no Infra zaczyna Cię ponosić :biglol:. Najpierw Tajki, później harem a teraz Prosiak lepszy niż Porsze...

 

P.S. Dawaj namiary na tego doktora ;) chcę takie same tabsy :biglol:

To kwestia gustu :) Nigdy nie lubiłem Porsche i dalej nie lubię. Wolę built not bought niż kupić gotowca w skórach z 3 do sety. Co prawda takiem GT2 RS bym nie pogardził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Infra napisał:

To kwestia gustu :) Nigdy nie lubiłem Porsche i dalej nie lubię. Wolę built not bought niż kupić gotowca w skórach z 3 do sety. Co prawda takiem GT2 RS bym nie pogardził :D

Nie migaj się, dawaj namiar na doktora :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Infra napisał:

To kwestia gustu :) Nigdy nie lubiłem Porsche i dalej nie lubię. Wolę built not bought niż kupić gotowca w skórach z 3 do sety. Co prawda takiem GT2 RS bym nie pogardził :D

A jeździłeś kiedtś jakimś? :upside-down-face_1f643-small:

W tym built not bought to chodzi o własnoręczne dłubanie przy furze. Bo jak zlecasz mody mechanikowi i tylko wykladasz kase to tak jakbys odhaczał pozycje w specyfikacji wozu w skórach z 3s do sety, tylko rozwleczone w czasie ;) Wiadomo, że nie odlejesz własnoręcznie korpusu turbo, ale zamontować możesz :superhero:

 

 

:clinking-glasses:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

To kwestia gustu :) Nigdy nie lubiłem Porsche i dalej nie lubię. Wolę built not bought niż kupić gotowca w skórach z 3 do sety. Co prawda takiem GT2 RS bym nie pogardził :D

Kwestia gustu, aczkolwiek Prosiak to Porsche. Zastanów się nad swoimi podświadomymi pragnieniami :P:mrgreen:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, VEC napisał:

A jeździłeś kiedtś jakimś? :upside-down-face_1f643-small:

W tym built not bought to chodzi o własnoręczne dłubanie przy furze. Bo jak zlecasz mody mechanikowi i tylko wykladasz kase to tak jakbys odhaczał pozycje w specyfikacji wozu w skórach z 3s do sety, tylko rozwleczone w czasie ;) Wiadomo, że nie odlejesz własnoręcznie korpusu turbo, ale zamontować możesz :superhero:

 

 

:clinking-glasses:

Coś tam swojego też włożyłem w ten build... ale łatwo oceniać na forum :)

14 minut temu, Aga napisał:

Kwestia gustu, aczkolwiek Prosiak to Porsche. Zastanów się nad swoimi podświadomymi pragnieniami :P:mrgreen:

 

Zawsze chciałem Hundaja Elantrę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

Coś tam swojego też włożyłem w ten build... ale łatwo oceniać na forum :)

Zawsze chciałem Hundaja Elantrę...

ocenić mogę tyle, że jesteś pozytywny zajawkowicz, ale na forum 126p też pewnie znajdzie się kilka postów o pokrewieństwie, a może nawet wyższości Fiata nad Porsche :mrgreen: Grunt żeby uczucie nie przesłaniało istoty rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommi1 napisał:

Nie, no Infra zaczyna Cię ponosić :biglol:. Najpierw Tajki, później harem a teraz Prosiak lepszy niż Porsze...

 

P.S. Dawaj namiary na tego doktora ;) chcę takie same tabsy :biglol:

Dobrze, że nie sygnowane logiem STI bo jeszcze mocniej by robiło PUK PUK w bani :D 

png-clipart-mitsubishi-motors-green-mdma-pill-testing-2c-b-ecstasy-pill-grass-color.png

Edytowane przez FilipeK
  • Super! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczyłam Forka, gdybym wiedziała że to tak drogo, to chyba bym go nie kupiła :lol:

 

Przy okazji dowiedziałam się, że składka była jakby niezapłacona... No ale nieważne, teraz Forek ma full pakiet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...