Skocz do zawartości

DON Pietro

Nowy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O DON Pietro

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  WWA
 • Auto
  FXT25'04

Ostatnie wizyty

50 wyświetleń profilu
 1. DON Pietro

  Rozgrzewanie

  Doskonale to rozumiem i jestem świadomy tego że wskazówka temp. cieczy mimo tego że pokazuje 90stopni nie oznacza tego że silnik jest rozgrzany. Chodzi mi o to czy silnik składany na kutych tłokach nagrzewa się wolniej ale z tego co napisano wyżej rozumiem że nie ma to znaczenia i robotę robi tu olej.
 2. DON Pietro

  Rozgrzewanie

  Z tym to nie ma nawet co dyskutować Być może przesadzam próbuję jednak wziąć to na chłopski rozum. W takim razie rozumiem że rolę odgrywa tu oliwa, jak się nagrzeje oznacza to że już baba rozgrzana
 3. DON Pietro

  Rozgrzewanie

  A no choćby dlatego że jeśli element jest twardszy to inna jest jego gęstość najprościej mówiąc, a gęstsze materiały nagrzewają się wolniej np. wyżej wymieniony olej.
 4. DON Pietro

  Rozgrzewanie

  Przypadkiem nie jest tak że kute tłoki nagrzewają się wolniej ponieważ siłą rzeczy są twardsze od zwykłych odlewanych? Co za różnica... no chyba jednak jest różnica między kutymi a zwykłymi tłokami, chyba że się mylę. Że silnik trzeba zagrzać przed ostrzejszą jazdą to chyba jasne, o tym że olej nagrzewa się dłużej niż płyn też wiadomo.
 5. DON Pietro

  Rozgrzewanie

  Dobre pytanie. Ile tak naprawdę powinno się rozgrzewać silnik z takimi tłokami i po jakim przejechanym dystansie kute tłoki się dobrze rozgrzeją.
 6. DON Pietro

  Opony A/T do MY'06 17"

  z tego co kojarzę to seryjnie do forka jest 215/55/17. Moim zdaniem idealny rozmiar na zimę. Nie jest aż tak szeroka i wysokość optymalna.
 7. DON Pietro

  trwałość panewek ACL racing w ej207 ?

  u mnie też wjechały kute tłoki i panewki ACL, mam nadzieję że po remoncie wykręcę podobny przebieg Na kolejny remont mnie nie stać więc olej będzie wymieniany podobnie.
 8. DON Pietro

  trwałość panewek ACL racing w ej207 ?

  odświeżę temat pytaniem, ile wytrzymają przy cywilnym użytkowaniu w 2.5 xt ??
 9. DON Pietro

  Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

  Witaj, @DON Pietro parkujesz na ul. Mareckiej ? Widziałem kilka razy, ładnie wygląda Hej szubaru, tak zazwyczaj tam Dziękuję
 10. DON Pietro

  Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

  Yoooooo. Witam wszystkich. A to moja perła
×