Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdro dla żółto - srebrnego Subaru Baja spotkanego dziś w środku lasu. ;)

Widziałem go kilka razy pod ogrodnictwem w Gołębiu. :)

Edited by suberet

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy Hawka, która mijała mnie dziś około 20:30 w Rybarzowicach...akurat ja sobie biegałem :) .

Ładnie gada...rejestracja STA...

Pozdro dla żółto - srebrnego Subaru Baja spotkanego dziś w środku lasu. ;)

Widziałem go kilka razy pod ogrodnictwem w Gołębiu. :)

Wozidło właściciela. Właściwie codziennie widuje tego "dziwnego Outbacka" w drodze do/z pracy, ale na grzybach się go nie spodziewałem. :D

Pozdrawiam kierownika srebrnego forka SG na rej. RP. Minelismy się w Jw,na Grunwaldzkiej. Były kiwki.

Edited by Masu

Pozdrawiam beżową imprezę którą puszczalem do ruchu dzis na ul. Piatkowskiej, kiwane bylo i swiniak na klapie :-D

Oraz nowa STI kolo uniwersytetu ekonomicznego oklejona w konie :-D

To nie ja :P SK się zgadza ale zderzaki mam w kolorze :)

Za to ja chyba Cię już ze 2 razy widziałem w ruchu na DTŚ :) Nawet ze 2-3 strony temu pisałem nocne pozdrowienia. :)

Pozdrówka dla zielonego Forka S-Turbo

Pozdrowienia z wczoraj ok 18:45 spotkana dla spotkanej pary, a gość był w bluzkę subaru :) skrzyżowanie Kołłątaja, a Podwale

Pozdrowienia dla załogi jadącej forkiem SH wczoraj ok. 19:45 - 20 Ślężną w stronę bielan wrocławskich były świnki, ale kierownik ewidentnie za bardzo skupiony na jeździe :P

Pozdrowienia z przedwczoraj dla czarnego Forestera zlokalizowanego w Gdańsku w pobliżu ulicy Elektryków i klubu B90 :)

Pozdrawiam rownież wspomnianego srebrnego którego czasem mijam ..

@diamond a Ty gdzie masz świnki? ;)

pozdrawiam obmachanego OBKa w Dąbrowie dzisiaj ok 9.

Pozdrowienia dla załogi oświniaczonego grantowego Legacy IV kluczącego Mostem Łazienkowskim dziś przed piątą. Mrugałem awaryjnymi, ale bez odzewu.

Pozdrowienia dla spotkanych dwóch kierowników forków w DC:

- dzisiaj rano, skrzyżowanie Świerszcza z Aleją 4 Czerwca, oświniaczony forek SF

- koło godziny 16:30, Aleja Prymasa, kierownik forka SG XT najpierw wpuścił mnie przed siebie na zwężeniu, a później pomachał ;) Świniacza nie widziałem.

Pozdrowienia dla czarnego Forka II i srebrnego Legasia IV, które dzisiaj obstawiły z obu stron moją Evelinkę na parkingu w mojej nowej pracy :) widać Ciemna Strona Mocy przyciąga ;)

To nie ja :P SK się zgadza ale zderzaki mam w kolorze :)

Za to ja chyba Cię już ze 2 razy widziałem w ruchu na DTŚ :) Nawet ze 2-3 strony temu pisałem nocne pozdrowienia. :)

Akurat nie przeczytałem tych pozdrowień :) Ale dzięki i odwzajemniam! :D

Na DTŚ często śmigam bo mieszkam przy tej trasie :)

cOijN. Obświniaczę Foresta jak uporam się z KNOCK SENSOREM:) A rano pewnie jechała moja lepsza połowa z synem i nie skumała kwestii pozdrowienia.:)

Ja poruszam się Subarakie w weekendy i wieczorami .

Pozdrawiam Symaptyczną Panią z czarnego ForesteraII na rej WT .... Mijaną we Wrocławiu wczoraj na Powstańców Śląskich..

A dziś pozdrowienia dla pary z podwójnie oświniaczonego czerwonego Legacy LU na trasie Łazienkowskiej na wysokości Saskiej.

Pozdrawiam kierownika białego GTka na złotej feldze we Wrocławiu na Nadodrzu (Pl. Staszica) i kierowniczkę nowego czarnego Forysia na Borowskiej

Pozdro dla kierwnika czarnego forka z boxem na dachu na rej. KR co mi dzisiaj machnął jak go mijalem w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Pozdrowienia z wczoraj ok. 20 z Konstancina dla załogi niebieskiego Forka SG. Ładny skrót przy wyjeździe w lewo ;)

Pozdrówka dla Legacy IV SBD parkującego, jak się okazuje w naszej okolicy.

Pozdrowienia z dziś, g. 12:08, spod reala na Okęciu - dla bordowego forka na białych felgach, świnki były. Musiałeś odjechać chwilę przed tym jak zaparkowałem na Twoim miejscu ;)

Pozdrowienia dla kierowcy legacy mijanego na wjeździe do Międzyrzecza dzisiejszym popołudniem

pozdro dla niebiesekigo STI my2015 chyba na łódzkich numerach;) na łazienkowskiej

pozdro dla niebiesekigo STI my2015 chyba na łódzkich numerach;) na łazienkowskiej

No przeciez to byłem ja:-) tez pozdrawiam.... Z nawigacja na ursynowską na impre jechałem, masz głośny zawór wiec najpierw Cie usłyszałem -) pozdrawiam! A zaparkowałem obok czarnego bloba :-)post-3067-0-98472900-1447624732_thumb.jpg