Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdro dla żółto - srebrnego Subaru Baja spotkanego dziś w środku lasu. ;)

Widziałem go kilka razy pod ogrodnictwem w Gołębiu. :)

 

Wozidło właściciela. Właściwie codziennie widuje tego "dziwnego Outbacka" w drodze do/z pracy, ale na grzybach się go nie spodziewałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia z wczoraj ok 18:45 spotkana dla spotkanej pary, a gość był w bluzkę subaru :) skrzyżowanie Kołłątaja, a Podwale

 

Pozdrowienia dla załogi jadącej forkiem SH wczoraj ok. 19:45 - 20 Ślężną w stronę bielan wrocławskich były świnki, ale kierownik ewidentnie za bardzo skupiony na jeździe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych dwóch kierowników forków w DC:

- dzisiaj rano, skrzyżowanie Świerszcza z Aleją 4 Czerwca, oświniaczony forek SF

- koło godziny 16:30, Aleja Prymasa, kierownik forka SG XT najpierw wpuścił mnie przed siebie na zwężeniu, a później pomachał ;) Świniacza nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie ja :P SK się zgadza ale zderzaki mam w kolorze :)

Za to ja chyba Cię już ze 2 razy widziałem w ruchu na DTŚ :) Nawet ze 2-3 strony temu pisałem nocne pozdrowienia. :)

 

Akurat nie przeczytałem tych pozdrowień :) Ale dzięki i odwzajemniam! :D

Na DTŚ często śmigam bo mieszkam przy tej trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cOijN. Obświniaczę Foresta jak uporam się z KNOCK SENSOREM:) A rano pewnie jechała moja lepsza połowa z synem i nie skumała kwestii pozdrowienia.:)

 

Ja poruszam się Subarakie w weekendy i wieczorami .

 

 

Pozdrawiam Symaptyczną Panią z czarnego ForesteraII na rej WT .... Mijaną we Wrocławiu wczoraj na Powstańców Śląskich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla niebiesekigo STI my2015 chyba na łódzkich numerach;) na łazienkowskiej

No przeciez to byłem ja:-) tez pozdrawiam.... Z nawigacja na ursynowską na impre jechałem, masz głośny zawór wiec najpierw Cie usłyszałem -) pozdrawiam! A zaparkowałem obok czarnego bloba :-)post-3067-0-98472900-1447624732_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...