Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla zielonego Forka I wczoraj w Radomiu na 25 Czerwca! była świnia, było mrugane.

pozdrowienia z wtorku dla kierownika/kierowniczki oświniaczonego Legaca WX (albo WN) - zaparkowanego około 12.00 przy szpitalu Medicover.

Kto dzisiaj w Gdańsku po 16-tej skręcał z drogi zielonej w lewo w Gdańską zaje.....m Forkiem Blue Mica GDA... ? Masakra co za cudo  :bowdown:

Pozdrowienia dla kierownika poprzedniego Forka na tablicach CB...... z którym dziś na S11/A2 kilkadziesiąt ładnych kilometrów mykaliśmy za sobą z pięknymi prędkościami. Olej w silniku doszedł do 110 stopni. Wydawało mi się że to był SBD - jeżeli tak to szacun, bo do 160 miałem jeszcze trochę przewagi ale potem aż pod 210 szły łeb w łeb a to prawie 100KM różnicy... Fajnie tak w 2 stfory polecieć...

Pozdrawiam Srebrną Imprezkę przy wjeździe na autostradę węzeł Kostomłoty strąbiony :) i kilka Subarynek w drodze do Karpacza i w samym Karpaczu kierownika srebrnego Legasia odmachane

:)

Pozdrawiam Srebrnego Forka SG oklejonego świniaczami na obu lusterkach z resjatracją CAL .... zaparkowany dzisiaj przed Intelem w Gdańsku o 14:45 z pasażerką w środku ;)

Po wizycie w Łodzi pozdrawiam:

Spotkanych osobiscie : Pana Dziedzica,Cybela, Crazy Ivana i Grzywę ;)

Część tego składu bardzo umiliła środowy wieczer , gdzie można było fajnie na luzie się zapoznać ;)

Poza tym pozdro dla:

- 28.10. :Widoczny na foto Legacy EL ,oswiniaczony, pomachane na światłach :)

- 29.10.ul Zielona ok.13:30 ,obecna Impreza STI sedan, grafitowa,czy inna ciemna,ale nie czarna.

- 28.10. okolice Zielonej ,ok.19:30 (skrzyzowanie z zieloną )BAJA (!) blachy NKE (?)  widziana w okolicy,ok.ale jechała poprzeczną

post-7758-0-65840300-1446233370_thumb.jpg

post-7758-0-19711200-1446233387_thumb.jpg

post-7758-0-46984800-1446233403_thumb.jpg

Pozdrawiam kierownika ze srebrnego WRXa (Dzudok ?), uwidzianego wczoraj, na 3go maja w Jarosławiu. Nie było machane, bo byłem w "nieoznakowanej" Almerze, samochód za tym, który przepuszczał Cię.

Pozdrawiam forka bordowego z świnkami na lusterkach widzianą dzisiaj w chorzowie na ul. Dąbrowskiego

Hemi, odpozdrawiam, okrutnie miło było kolejny raz sie spotkać :D

P.s Dziekujemy za suweniry z Bolesławca :)

• Upvote 1

Pozdrowienia dla widzianego na ul.Bartniczej, a chwilę później zaparkowanego pod naszym blokiem :wub:

post-22826-0-03248700-1446307984_thumb.jpg

Pozdro dla czarnego buga w sedanie z białymi świnkami na lusterku wdzianego wczoraj na skrzyżowaniu Lechicka/wojciechowskiego :)

Pozdrawiam kierowce Legacy IV na szwajcarskich blachach, ktory wital sie ze mna wczoraj wieczorem na Wale Miedzeszynskim :)

Ciekaw jestem czy to byl ktos od nas czy gosc ze Szwajcarii? :)

Pozdrawiam niebieskiego STI widziany na parkingu w Galeria Mokotów wczoraj po 22! Zjeżdżałem za tobą z parkingu i dobrze że wiedziałem że jedno piętro jest w remoncie! Wiesz o co mi chodzi! No tak nie byłem z Forka!

Edited by T1sh0

Dzisiaj, w okolicach Cmentarza Centralnego napotkano:

- czerwony Forek SH diesel

- grafitowy Legaś GT :yahoo:

- srebrny Lanos WRX

- pomarańczowy XV

- niebieski Hawkeye STI

- czarny Forek XT

jakiś zlot czy co? ;)

Jest na forum właściciel niebieskiego Gt-ka który spina po Krośnie ? Przejeżdżałeś nawet przez Pustyny, chętnie bym obejrzał tego klasyka

Pozdro

Pozdro dla załogi białego Forysia, którego mijałem w Zwoleniu koło 12. Trzoda na lusterkach była. ;)

Pozdrowienia dla kierownika ślicznego srebrnego Evo, który majestatycznie przedefilował dzisiaj po 11 przez Kozienice. Kiwka w obie strony jak najbardziej była :-)

Pozdrowienia dla kierownictwa czerwonej imprezy, mijanek dzisiaj w Dywitach. Z powodu zakręcenia odmachałem w ostatniej chwili :).

dacie wiarę, 500km w Dolnośląskie zrobić nie spotkać ani pół Subaru po drodze, przykry dzień :(

PS. nie liczę zaparkowanego w Uciechowie pod cmentarzem zielonego Forka SF bo był tak wieśniacko oklejony że właściciela musiałbym chyba opierniczyć!

Pozdro dla bliźniaka - srebrnego Legacy III, w sobotę na wjeździe do Radomia. Rytuał odprawiony jak należy :)

Pozdrowienia z soboty dla STI na bemowskich blachach z ulicy Stawki i kolejnego niebieskiej imprezy hawkeye spotkanej i puszczonej do ruchu na Anielewicza :)

Pozdrowienia z soboty dla STI na bemowskich blachach z ulicy Stawki i kolejnego niebieskiej imprezy hawkeye spotkanej i puszczonej do ruchu na Anielewicza :)

Odpozdrawiam :D

Odpozdrawiam :D

Tak właśnie myślałem, że to Ty. :)

post-2681-1446459714,2869_thumb.jpg

Pozrawiam ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk