Jump to content

Kubexx

Użytkownik
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Dobry

About Kubexx

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Auto
  Subaru impreza wagon 2.0 R

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. No niestety nie dam rady. Panie i Panewki, oficjalnie od 27.05 nie jestem już posiadaczem imprezy. Poszła w dobre ręce i trwa inwestowanie w nią. Myślę, że nawet nowy użytkownik się może niedługo tu uaktywnić :) Bardzo mi było miło was poznać, spotkać na zlotach i przegadać kupę czasu, aktualnie poszukuję bardziej ekonomicznego auta, ale jak się odbiję finansowo to chciał bym wrócić do subaru. Ale to już z turbo burbo pod maską :) Ofc jak mnie nikt nie wygoni to jak już coś kupię to postaram się podjechać na spoty :)
 2. Szukam zestawu naprawczego do 2 tłoczka w imprezie hawk eye 2.0R. Jak patrzę, to są zestawy do TOK i NIS. Czy TOK oznacza Tokkico a NIS ... ?
 3. Przyznać się, kto wczoraj silnik rozwalił na szarych szeregów ?
 4. To wypije w urodziny wasze zdrowie Czy ty przypadkiem nie ustawiałeś się kiedyś z takim samym lanosem jak twój pod światem win na dąbrowskiego ?
 5. Panowie okolice nowego Sącza, Gorlic, potrzebuję wyważania dynamicznego kół, bo u kumpla strasznie już biją przy 100 km/h a akurat tu na ślub przyjechaliśmy
 6. Niby tak, ale te poduchy Monroe mają taki talerzyk na którym się te sprężyny opierają, a nie bezpośrednio na konstrukcji. Poduchy powinny być inne, ale już zostawiłem tak jak zmontowałem. Stoi wyżej trochę wyżej niż był. Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak wyglądają oryginalne poduchy to mogę wrzucić później fotę.
 7. Pytanie za ile taka przyjemność Ja nie mam co ryzykować, wypalone mam plastiki lamp od wewnątrz i czas z tym coś zrobić. Pytanie, gdzie dostanę nowy odbłyśnik i czy coś przy okazji grzebać przy soczewce ? czy jej pod żadnym pozorem nie dotykać ?
 8. mówisz o colcie ? No tak patrzę na to zdjęcie u góry i nie jestem pewien
 9. Jak sądzicie, z czarnym lakierem taki przyciemniony wkład by dobrze wyglądał ?
 10. Cześć Kupiłem wczoraj całe zawieszenie tyle do imprezy 2.0 160 KM w kombi. Jakie moje zdziwienie było, jak wyciągnąłem amora i przy skladaniu wszystkiego okazało się, że nowe poduchy ( Monroe MK291L oraz R) wyglądem odbiegają od tych będących dotychczas. Po rozmowie z sprzedawcą twierdził, ze tak jest w katalogu i jakimś crosie ( czymkolwiek to jest). Podawał mi później różne nr poduch ale żadne nie pasowały wyglądem jak porównywałem zdjęcia z tym co miałem zaznaczone. Ostatecznie zamontowałem wszystko, ale stoi strasznie wysoko po montażu. Nie miałem okazji się jeszcze p
 11. wal prosto na king cross bo ja jeszcze musze parę miejsc zaliczyć
×
×
 • Create New...