Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia!

post-486-0-85304400-1446936132_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forestera SG n/a nr rej. DJE zaparkowanegoo na Ułańskiej oraz kilka domów dalej kierownika outbacka 2015 :) Cudny, wielki outback :)

 

Pozdrowienia dla kierownika pierwszego spotkanego Levorga we Wrocławiu dzisiaj pod wiaduktem przy dworcu PKP na Borowskiej, a Swobodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Hiszpanu, odpozdrawiamy całą familią :)

Tak to na 100 % byłem ja. Gapiłem się za tobą i nie mogłem skumać kto to był :P

 

kurde a ja chyba za późno się zjawiłem, albo byłem w złym miejscu i was nie spotkałem

mimo wszystko pozdrawiam, jak również wszystkich kierowców imprez widzianych na torze.

 

pozdro dla lanosa blue mica, mrygałem pod Bieruniem od strony Tychów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrójne pozdrowienia z Wrocławia po 16 ze skrzyżowania w okolicach hali Orbita dla niebieskiej Imprezy Lanosa ze świnką, 200 m dalej na kolejnym skrzyżowaniu z Legnicką dla kolejnej Imprezy niebieskiej lanos i na kolejnym skrzyżowaniu dla kolejnej Imprezy niebieskiej lanos (żadna STI nie była) pierwszy raz na taką skalę miałem deja vu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego oświniaczonego Lanosa WRX na tablicach WE..... , którego mijałem w Kozienicach ul. Warszawska ok. 10.20, jechał w kierunku Warszawy i czarnego Forestera XT na tablicach LU....... jadącego w kierunku Lublina w Kozienicach ok. 10.40. Niestety jechałem czarnym masowym korporacjowozem i kierowcy nie widzieli chyba moich machnięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla posiadaczy Subaru z okolic Karpacza , Szklarskiej , Jeleniej . Tam zdaje się jest jakieś zagłębie Foresterów różnej generacji.

 

d

W Podgórzynie jest firma w której przywracają Subaraki do życia, więc nie ma co się dziwić  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla posiadaczy Subaru z okolic Karpacza , Szklarskiej , Jeleniej . Tam zdaje się jest jakieś zagłębie Foresterów różnej generacji.

 

d

W Podgórzynie jest firma w której przywracają Subaraki do życia, więc nie ma co się dziwić :)
To bardziej spowodowane już jest górami i mocnymi zimami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdro dla srebnego forestera wjeżdżającego dzisiaj na dtś w batorym

Możliwe, że to ja byłem :) Gdybyś więcej szczegółów podał :D

 

Srebrny i miał szare zderzaki. Blachy chyba SK

 

 

To nie ja :P SK się zgadza ale zderzaki mam w kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...