Jump to content

Kubexx

Użytkownik
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kubexx

 1. No niestety nie dam rady. Panie i Panewki, oficjalnie od 27.05 nie jestem już posiadaczem imprezy. Poszła w dobre ręce i trwa inwestowanie w nią. Myślę, że nawet nowy użytkownik się może niedługo tu uaktywnić :) Bardzo mi było miło was poznać, spotkać na zlotach i przegadać kupę czasu, aktualnie poszukuję bardziej ekonomicznego auta, ale jak się odbiję finansowo to chciał bym wrócić do subaru. Ale to już z turbo burbo pod maską :) Ofc jak mnie nikt nie wygoni to jak już coś kupię to postaram się podjechać na spoty :)
 2. Szukam zestawu naprawczego do 2 tłoczka w imprezie hawk eye 2.0R. Jak patrzę, to są zestawy do TOK i NIS. Czy TOK oznacza Tokkico a NIS ... ?
 3. Przyznać się, kto wczoraj silnik rozwalił na szarych szeregów ?
 4. To wypije w urodziny wasze zdrowie Czy ty przypadkiem nie ustawiałeś się kiedyś z takim samym lanosem jak twój pod światem win na dąbrowskiego ?
 5. Ma ktoś pożyczyć poprzeczki do relingów?
 6. Panowie okolice nowego Sącza, Gorlic, potrzebuję wyważania dynamicznego kół, bo u kumpla strasznie już biją przy 100 km/h a akurat tu na ślub przyjechaliśmy
 7. Niby tak, ale te poduchy Monroe mają taki talerzyk na którym się te sprężyny opierają, a nie bezpośrednio na konstrukcji. Poduchy powinny być inne, ale już zostawiłem tak jak zmontowałem. Stoi wyżej trochę wyżej niż był. Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak wyglądają oryginalne poduchy to mogę wrzucić później fotę.
 8. Pytanie za ile taka przyjemność Ja nie mam co ryzykować, wypalone mam plastiki lamp od wewnątrz i czas z tym coś zrobić. Pytanie, gdzie dostanę nowy odbłyśnik i czy coś przy okazji grzebać przy soczewce ? czy jej pod żadnym pozorem nie dotykać ?
 9. mówisz o colcie ? No tak patrzę na to zdjęcie u góry i nie jestem pewien
 10. Jak sądzicie, z czarnym lakierem taki przyciemniony wkład by dobrze wyglądał ?
 11. Cześć Kupiłem wczoraj całe zawieszenie tyle do imprezy 2.0 160 KM w kombi. Jakie moje zdziwienie było, jak wyciągnąłem amora i przy skladaniu wszystkiego okazało się, że nowe poduchy ( Monroe MK291L oraz R) wyglądem odbiegają od tych będących dotychczas. Po rozmowie z sprzedawcą twierdził, ze tak jest w katalogu i jakimś crosie ( czymkolwiek to jest). Podawał mi później różne nr poduch ale żadne nie pasowały wyglądem jak porównywałem zdjęcia z tym co miałem zaznaczone. Ostatecznie zamontowałem wszystko, ale stoi strasznie wysoko po montażu. Nie miałem okazji się jeszcze przejechać bo.... zostawiłem klucze od auta u kumpla w garażu Według katalogu Iparts, te kupione poduchy są do forka i legasia, jednak szukając na iparts poduch po modelu auta, pokazuje poduchy KYB o bardzo podobnej konstrukcji ( KYB SM8101) jak te Monroe. I teraz pytanie, czy jest szansa, że tył usiądzie po paru KM czy czeka mnie wymiana poduch ?
 12. wal prosto na king cross bo ja jeszcze musze parę miejsc zaliczyć
 13. Termin I 14.10 br 1.Przemorg2. IIkuba3. Samedi 4. Chudy 5. Rafaelo 6.Kubex Lub Termin II 21.10.br 1 Przemorg2. IIkuba3.Samedi 4. Prudek5. Chudy 6. Rafaelo 7.Kubex Chłopaki a co wy na to by zagadać z jakąś hamownią i zobaczyć wykresy z naszych aut ?
 14. Jutro ktoś reflektuje na klasyki nocą albo marszałkowską? :-D
 15. Ale tu cisza Panuje Panowie jakiś spocik w tygodniu ? dawno się nie widzieliśmy, może czwartek cars& coffe ?
×
×
 • Create New...