Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla subarakow które były na Moto showWarsaw w nadarzynoe, ładny xt stal w lesie czarny dobrze się prezentowal

Odpozdrawiam!

Zwłaszcza forumowicza 'Solberg' 32038142404235257292_thumb.jpg :)

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Edytowane przez Łukasz Liwoch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Nabierzesz doświadczenia :) trzeba wyczuć i raczej nie atakować nowych forków, zanim Ci jako pierwsi nie machną :)

Ja macham każdemu praktycznie i zdarza się, że ktoś odmacha nawet z nowszych :P Ostatnio mnie Pan ścigał dieselkiem forkiem by porozmawiać na światłach chwilę :P Więc machaj, aż ktoś odmacha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spokojnie. Nabierzesz doświadczenia :) trzeba wyczuć i raczej nie atakować nowych forków, zanim Ci jako pierwsi nie machną :)

Ja macham każdemu praktycznie i zdarza się, że ktoś odmacha nawet z nowszych :P Ostatnio mnie Pan ścigał dieselkiem forkiem by porozmawiać na światłach chwilę :P Więc machaj, aż ktoś odmacha :P
Może w tym problem bo mam SBD,ale od przodu tylko wlot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Jedno odmachnięcie wynagradza 100 nieodmachnięć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od maja mialem jedno odmachanie, które zauważyłem i było od załogi rajdowego lanosa podczas rajdu nadwiślańskiego, a mijam jakąś Subaryne praktycznie codziennie, ale nie ma co się załamywać. Od jakiegoś czasu szkole kierowcę czerwonego Forka, którego mijam codziennie rano w drodze do pracy, efekty się w końcu pojawią. ;D

Btw. Pozdrawiam kierownika czerwonej babci wanny, którą mijałem po 20 w Dęblinie przed mostem, nie zdąrzylem mrugnąć, więc posłalem spóźniony błysk awaryjnych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...