Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla:

- srebrnego oświniaczonego Forka zaparkowanego obok mojej Imprezy na Kocjana

- srebrnego Forka ERW zaparkowanego na Dzielnej

Pozdro dla Kuby i szybkie  gadu gadu  .. Od dawna się zastanawiałem nad tym kto śmiga po moim kwadracie czarny foresterem ..

Melduję że już mój forek już obświniaczony ..

Pozdro

• Upvote 1

Pozdrawiam z Siechnice ok Wrocławia dla kierownika chyba fioletowego bloba na złotej feldze, pomachane :)

Pozdro dla Kuby i szybkie  gadu gadu  .. Od dawna się zastanawiałem nad tym kto śmiga po moim kwadracie czarny foresterem ..

Melduję że już mój forek już obświniaczony ..

Pozdro

Dzięki i wzajemnie :D

Pozdrawiam, dziś widzianych w Świdnicy :D

Zielonego Forka za świnią na klapie na Dąbrowskiego i  też Forka tylko złotego na skrzyżowaniu koło Maca oraz niebieską Imprezę na myjni koło PSB

Pozdrowienia dla subarakow które były na Moto showWarsaw w nadarzynoe, ładny xt stal w lesie czarny dobrze się prezentowal

Pozdrowienia dla subarakow które były na Moto showWarsaw w nadarzynoe, ładny xt stal w lesie czarny dobrze się prezentowal

Odpozdrawiam!

Zwłaszcza forumowicza 'Solberg' 32038142404235257292_thumb.jpg :)

Edited by Knurek

Gdzie go spotkałeś?   :huh:  ;)

Moto show warsaw w hali maximusa w nadarxynie, teraz to centrum ptak i odbywają się różne imprezy , takie kolejne expo

Czarny Forek II że świnią na klapie bagażnika wyprzedził mnie dziś ok. 21.30 na Wisłostradzie na wysokości Nowego Miasta. Mignąłem długimi, ale bez odpowiedzi. Pozdrawiam!

Pozdrawiam kierownika srebrnego oświniaczonego Forka RZE ..... :) mijaliśmy się na ul. lwowskiej.

Pozdrowienia dla kierownika ślicznego Type RA na japońskich blachach, który jechał za mną z Modlinskiej do osiedla BMI na Strumykowej. Zrób geometrię bo wstyd takim czterośladem śmigać :P

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Edited by Łukasz Liwoch

Spokojnie. Nabierzesz doświadczenia :) trzeba wyczuć i raczej nie atakować nowych forków, zanim Ci jako pierwsi nie machną :)

Edited by mRoZiOo
  • Upvote 1

Spokojnie. Nabierzesz doświadczenia :) trzeba wyczuć i raczej nie atakować nowych forków, zanim Ci jako pierwsi nie machną :)

Ja macham każdemu praktycznie i zdarza się, że ktoś odmacha nawet z nowszych :P Ostatnio mnie Pan ścigał dieselkiem forkiem by porozmawiać na światłach chwilę :P Więc machaj, aż ktoś odmacha :P

Ja macham każdemu praktycznie i zdarza się, że ktoś odmacha nawet z nowszych :P Ostatnio mnie Pan ścigał dieselkiem forkiem by porozmawiać na światłach chwilę :P Więc machaj, aż ktoś odmacha :P
Może w tym problem bo mam SBD,ale od przodu tylko wlot

nie machaj, mrugaj... najwyżej pomyślą że na trasie suszą. od marca wszystkie pozdrowienia mogę na palcach jednej ręki zliczyć, trzeba z tym jakoś żyć ;D

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Jedno odmachnięcie wynagradza 100 nieodmachnięć. :)

Ja od maja mialem jedno odmachanie, które zauważyłem i było od załogi rajdowego lanosa podczas rajdu nadwiślańskiego, a mijam jakąś Subaryne praktycznie codziennie, ale nie ma co się załamywać. Od jakiegoś czasu szkole kierowcę czerwonego Forka, którego mijam codziennie rano w drodze do pracy, efekty się w końcu pojawią. ;D

Btw. Pozdrawiam kierownika czerwonej babci wanny, którą mijałem po 20 w Dęblinie przed mostem, nie zdąrzylem mrugnąć, więc posłalem spóźniony błysk awaryjnych. ;)

Pozdrowienia dla Państwa w niebieskim blobie sti :) ,napotkanych niedaleko dworca PKS o 7:15 :)

Pozdro z wczoraj dla Forka na WZ przy Zachodnim jakoś około 19:00.

Pozdrawiam kierowcę imprezy który wyprzedzał mnie na obwodnicy Wrocławia w niedzielę w nocy