Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czerwonego Forestera WPR (świnka była) dzisiaj chwilę po 9:00 na Dźwigowej w W-wie. 

 

Również pozdrawiam. Jechałeś białym legacy/outback? Jeżeli tak, to w ostatniej chwili Cię zauważyłem i nie zdążyłem machnąć. Jeżeli imprezą z awataru, to nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla czerwonego Forestera WPR (świnka była) dzisiaj chwilę po 9:00 na Dźwigowej w W-wie. 

 

Również pozdrawiam. Jechałeś białym legacy/outback? Jeżeli tak, to w ostatniej chwili Cię zauważyłem i nie zdążyłem machnąć. Jeżeli imprezą z awataru, to nie widziałem...

 

 

Jechałem Legacy V a imprezka w garażu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych dwóch kierowników forków w DC:

- dzisiaj rano, skrzyżowanie Świerszcza z Aleją 4 Czerwca, oświniaczony forek SF

- koło godziny 16:30, Aleja Prymasa, kierownik forka SG XT najpierw wpuścił mnie przed siebie na zwężeniu, a później pomachał ;) Świniacza nie widziałem.

To drugie pewnie o mnie.

Odpozdrawiam:)

Świniacze są na lusterkach, ale takie ciemno-żółte, więc mogą się nie rzucać w oczy.

Nie przemykałeś dziś nowolazurową w stronę włoch około 9:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To drugie pewnie o mnie.

Odpozdrawiam:)

Świniacze są na lusterkach, ale takie ciemno-żółte, więc mogą się nie rzucać w oczy.

Nie przemykałeś dziś nowolazurową w stronę włoch około 9:30?

Przemykałem ;) Zapewne dojeżdżałeś do nowolazurowej ulicą Poczty Gdańskiej, widziałem srebrnego forka.

 

Chwilę wcześniej minąłem się z czarnym forkiem, który z Ryżowej skręcał w nowolazurową w przeciwnym kierunku. Pozdrowienie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla posiadaczy Subaru z okolic Karpacza , Szklarskiej , Jeleniej . Tam zdaje się jest jakieś zagłębie Foresterów różnej generacji.

 

d

U nas tam to zagłębie wszelakich subaraków, gacków i imprez również ;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla posiadaczy Subaru z okolic Karpacza , Szklarskiej , Jeleniej . Tam zdaje się jest jakieś zagłębie Foresterów różnej generacji.

 

d

U nas tam to zagłębie wszelakich subaraków, gacków i imprez również ;) Pozdrawiam :)
zdecydowanie :) Pozdrawiam :) Edytowane przez Anna Maszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...