Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Haaa szkoda ze odbiles w prawo cZlowiek by sie poganial:))

Pozdrowienia dla czerwonego Forestera WPR (świnka była) dzisiaj chwilę po 9:00 na Dźwigowej w W-wie. 

Pozdrowienia dla czerwonego Forestera WPR (świnka była) dzisiaj chwilę po 9:00 na Dźwigowej w W-wie. 

Również pozdrawiam. Jechałeś białym legacy/outback? Jeżeli tak, to w ostatniej chwili Cię zauważyłem i nie zdążyłem machnąć. Jeżeli imprezą z awataru, to nie widziałem...

Również pozdrawiam. Jechałeś białym legacy/outback? Jeżeli tak, to w ostatniej chwili Cię zauważyłem i nie zdążyłem machnąć. Jeżeli imprezą z awataru, to nie widziałem...

Jechałem Legacy V a imprezka w garażu  ;)

Pozdrowienia dla @@DerickB. Zaparkowałeś koło mnie na Jerozolimskich 134 koło godziny 14-15 ;)

Edited by Bednarcm

Pozdrawiam jeszcze raz kolegę z czarnego Forestera Gen 3   na rej SK ..  Były kiwki i mrugnięcie na DTS ok 19...

Diamond

. jutro obświniaczę forestera .....

pzdr

Pozdrowienia dla @@DerickB. Zaparkowałeś koło mnie na Jerozolimskich 134 koło godziny 14-15 ;)

Odpozdrawiam, specjalnie zaparkowałem obok czerwonego brata ;-)

Wysłane z mojego SGP521 przy użyciu Tapatalka

Szary Forek III pod pływalnią w Międzyrzeczu w piątek 13.11. wieczerem ?

Pozdro dla szarej imprezy STI spotykanej dziś przy zlotym groszu w Poznaniu. Jakie one są ładne :-D

Pozdrowienia dla spotkanych dwóch kierowników forków w DC:

- dzisiaj rano, skrzyżowanie Świerszcza z Aleją 4 Czerwca, oświniaczony forek SF

- koło godziny 16:30, Aleja Prymasa, kierownik forka SG XT najpierw wpuścił mnie przed siebie na zwężeniu, a później pomachał ;) Świniacza nie widziałem.

To drugie pewnie o mnie.

Odpozdrawiam:)

Świniacze są na lusterkach, ale takie ciemno-żółte, więc mogą się nie rzucać w oczy.

Nie przemykałeś dziś nowolazurową w stronę włoch około 9:30?

To drugie pewnie o mnie.

Odpozdrawiam:)

Świniacze są na lusterkach, ale takie ciemno-żółte, więc mogą się nie rzucać w oczy.

Nie przemykałeś dziś nowolazurową w stronę włoch około 9:30?

Przemykałem ;) Zapewne dojeżdżałeś do nowolazurowej ulicą Poczty Gdańskiej, widziałem srebrnego forka.

Chwilę wcześniej minąłem się z czarnym forkiem, który z Ryżowej skręcał w nowolazurową w przeciwnym kierunku. Pozdrowienie było :)

Pozdrowienia z wczoraj - Blue City około 18:30. Dynamiczna Pani Kierowniczka Forka ;)

post-13094-0-89717200-1447837994_thumb.jpg

Pozdro dla czarne forka turbo stojącego w korku w Łodzi na Kopcińskiego przy Narutowicza :)

pozdrowienia dla Dzierżoniowa i czarnego OBK SBD stojącego na terenie firmy Orion ;)

Pozdrowienia dla posiadaczy Subaru z okolic Karpacza , Szklarskiej , Jeleniej . Tam zdaje się jest jakieś zagłębie Foresterów różnej generacji.

d

U nas tam to zagłębie wszelakich subaraków, gacków i imprez również ;) Pozdrawiam :)

Pozdrowienia dla posiadaczy Subaru z okolic Karpacza , Szklarskiej , Jeleniej . Tam zdaje się jest jakieś zagłębie Foresterów różnej generacji.

d

U nas tam to zagłębie wszelakich subaraków, gacków i imprez również ;) Pozdrawiam :)
zdecydowanie :) Pozdrawiam :) Edited by Anna Maszak

Pozdrowienia dla kierownika bmw E46 spotkanego dziś przy Hali Kupców "Perła" swinia na klapie :)

Tychy. Pozdro dla mega wysokiego kierownika bialej turbowanny na blachach PO :)

Pozdrawiam kierownika/czkę ślicznego, czarnego Forka na rej. RJA :D, zaparkowanego na os. Kopernika w J-w. Wracałem piechtolotem przez blokowiska i tak się ucieszyłem widząc znajomy wóz, po sąsiedzku.

Pozdrowienia dla czarnego BRZ-ta na gdańskich numerach, który pokazał mi tylne lampy dziś wieczorem na A1. :) Nawet nie zdążyłem mrugnąć długimi. ;)

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki beżowego Forestera, spotkanego dziś ok 7:15 w Piasecznie na Powstańców Warszawy.

Świnia na lusterku była, więc i kiwka była :D

Pzdr

Karol

Pozdrawiam załogę srebrnego Forka przy którym stanąłem na parkingu Magnolii we Wrocławiu, nie miałem jak pogadać bo się mocno spieszyłem :)

Pozdrowienia dla Sailingman-a, spotkanego przy okazji wymiany opon na zimowe.

Dziękuję za miłą pogawędkę na tematy około motoryzacyjne :)

Witam.

Pozdrawiam kierownika białej Imprezy "Lanosa" z różowymi świniakami z dzisiaj z Olsztyna ul. Dąbroszczaków.

Pozdrawiam

sebxyz

Edited by sebxyz

Pozdro dla zalogi szarego Forka ciagnacego lawete w strone Rzeszowa :) Obwodnica Krk, okolo 12.30. Przy okazji dla wlasciciela czarnego Forka przy AutoParts na Zakopiance :)