Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego Legacy IV kombi z żółtą świnką na lusterku mijanego w Mysłowicach Brzęczkowicach przy kościele o 11.45 oraz dla wiśniowego XV na krakowskich numerach spotkanego na DTŚ ok 12.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam chyba chodzi o moje autko mijane w Mysłowicach Brzęczkowicach jechałem na stacje i Lidlla .Nie zwróciłem uwagi bo nie spotkałem jeszcze nikogo tu w okolicy Kosztów ,Brzezinki i Brzęczkowic więc nawet się nie rozglądam . Miło że ktoś mnie zobaczył i odpozrawiam kolege mackos87 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego Lanosa STI z wielkim czarnym spoilerem na tylnej klapie nr rej. KR..... spotkanego w piątek po południu na Zakopiance w kierunku KRK. Mrugane było, wydech pierwsza klasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam chyba chodzi o moje autko mijane w Mysłowicach Brzęczkowicach jechałem na stacje i Lidlla .Nie zwróciłem uwagi bo nie spotkałem jeszcze nikogo tu w okolicy Kosztów ,Brzezinki i Brzęczkowic więc nawet się nie rozglądam . Miło że ktoś mnie zobaczył i odpozrawiam kolege mackos87 :D

To teraz musisz się już rozglądać :) Na Brzęczkach oprócz mojej Imprezy są jeszcze dwie HawkEye kombi srebrna i czarna, ale nie są oświniaczone. Wpadnij kiedyś do Katowic na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka III SBD (złoty chyba, albo brązowy), który stał sobie na poboczu drogi Szczecin -> Stargard w chmurze pary albo i dymu spod maski - jechałem w drugą stronę, więc nie mogłem się zatrzymać :( oby nic poważnego, bo kierowniczka wyglądała na dość... pobudzoną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla załogi czarnego Forka WE bodajże spotkanych wczoraj na Kruczej  i  z dziś dla taxusa (tam gdzie zawsze) i dla kierownika białego STi sedan z czarnych dachem EOP zaparkowanego na Dzielnej.

Odpozdrawiam serdecznie  :D , a propos białego STi to Kierowniczki  ;), w sobotę 3 razy Pawią przejechała miejsca szukając i nie zauważyła

gościa kręcącego się obok 2 Subaraków i machającego  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem się już ze trzy razy ale zawsze coś wypadnie podrodze no i nie mogę dojechać z braku czasu . Ale muszę się kiedyś zmobilizować i dojechać . Ale dzięki za zaproszenie i Pozdrawiam wszystkich . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dziś dla Wszystkich co byli dziś u Czwartka i dla samego Czwartka!!! No i oczywiście pozdrowienia dla Mietka Handlarza, który mnie wylukał przed Arkadią ;) No i pozdrawiam również dziecko z Tatą na przystanku przed Arkadią, które krzyczało" Tato Tato patrz Mikołaj! I to w Subaru!!!" Uśmiechy nas trojga bezcenne :D Za resztę płacę na stacji i u mechaników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro 600 dla chłopaków z sobotniego toru FSO Żerań.

 

IMG_20151205_220656.jpg

Dziękuję i odpozdrawiam :)

pozdro 600 dla chłopaków z sobotniego toru FSO Żerań.

 

IMG_20151205_220656.jpg

Dziękuję i odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...