Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków:

 

1). pozdrowienia dla czarnego Forestera z żółtymi świnkami, który ok. 13:00 stał pod stołówką Comarchu - podczas posiłku napisałem pozdrowienia na karteczce do włożenia za wycieraczkę, ale gdy z obiadu wyszedłem, już Cię nie było ;-)

 

2).  Pozdrowienia dla ciemnego (czarnego?) Forestera, który ok. 17:00 wyjeżdżał z Borsuczej - białe świnki były :-) Nie machałem, bo właściciel mógł dostać zawału, że już go nawet z Dacii pozdrawiają :biglol:  Mój Leśnik niestety w warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Pozdrawiaj tych co mają świnkę na lusterku bądź klapie. Od momentu kiedy Subaru wypuściło diesle auta tej marki stały się bardzo popularne wśród prawników i lekarzy, a w dużej większości ci ludzie nie czują naszych klimatów :)

Pozdrowienia dla Emila w srebrnym Forku spotkanego wczoraj w Katowicach na ul. Rzepakowej ok 16.30 :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Pozdrawiaj tych co mają świnkę na lusterku bądź klapie. Od momentu kiedy Subaru wypuściło diesle auta tej marki stały się bardzo popularne wśród prawników i lekarzy, a w dużej większości ci ludzie nie czują naszych klimatów :)

Pozdrowienia dla Emila w srebrnym Forku spotkanego wczoraj w Katowicach na ul. Rzepakowej ok 16.30 :)

 

Nic na siłę!

 

Poza tym wydaje mi się, że ta marka jest ceniona m.in. za dyskrecję, którą zapewnia na drodze, przy zachowaniu innych zalet (m.in. niska "skodowość" :rolleyes: ). Można o tym przeczytać m.in. na łamach magazynu Plejady, gdzie ludzie znani (np. artyści, sportowcy), często opowiadają o swoich potrzebach zaspokojonych poprzez zakup akurat tej marki. Raczej ludzie tacy nie spieszą się do klejenia świnek na lusterkach...

 

Osobiście świnkę przygarnąłem, ale taką mini, żeby w oczy nie kłuła. Kto wie o co biega - zauważy, a kto nie wie, niech lepiej patrzy na drogę.

post-13352-0-61585400-1448449039_thumb.jpg

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dzisiaj dla spotkanych w Puławach:
- srebrny (?) Gacek III kombi, z oklejoną klapą
- grafitowy XV na parkingu koło Tesco
- srebrny Bug kombi na parkingu przy Grota-Roweckiego
- srebrny Hawk kombi zaparkowany na Stoku

Edytowane przez dexter4127
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...