Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam Kierownika z bugeye wrx wczoraj ok. 18:30 spotkanego na Legnickiej i jechaliśmy w stronę Kazimierza Wielkiego :)

Pozdrowienia dla kierownika zielonego legacy dziś rano w okolicach Okęcia (migane było). Kolega skręcił w 17-go stycznia a my srebrnym pognaliśmy dalej al. Krakowską :)

Pozdrowienia Gdańsk Żabianka - skąd ktoś wiedział że zamienię OBK na Imprezę?

WP 20151124 003

Kraków:

1). pozdrowienia dla czarnego Forestera z żółtymi świnkami, który ok. 13:00 stał pod stołówką Comarchu - podczas posiłku napisałem pozdrowienia na karteczce do włożenia za wycieraczkę, ale gdy z obiadu wyszedłem, już Cię nie było ;-)

2).  Pozdrowienia dla ciemnego (czarnego?) Forestera, który ok. 17:00 wyjeżdżał z Borsuczej - białe świnki były :-) Nie machałem, bo właściciel mógł dostać zawału, że już go nawet z Dacii pozdrawiają :biglol:  Mój Leśnik niestety w warsztacie...

Pozdrowienia z wczoraj dla czarnego oświniaczonego Forestera parkującego na podziemnym pod Galerią Bronowice :)

Pozdrowienia dla kolegi z "firmy" z srebrnego oświniaczenego hawka!

iOIIePd.jpg

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Pozdrawiaj tych co mają świnkę na lusterku bądź klapie. Od momentu kiedy Subaru wypuściło diesle auta tej marki stały się bardzo popularne wśród prawników i lekarzy, a w dużej większości ci ludzie nie czują naszych klimatów :)

Pozdrowienia dla Emila w srebrnym Forku spotkanego wczoraj w Katowicach na ul. Rzepakowej ok 16.30 :)

• Upvote 1

Jak to jest z tym pozdrawianiem? W większości wychodzę na idiotę. Staram się być wierny akcji, ale powoli się zniechęcam. Pozdrawiam w Subaru każdego, a tu w większości kicha.

Pozdrawiaj tych co mają świnkę na lusterku bądź klapie. Od momentu kiedy Subaru wypuściło diesle auta tej marki stały się bardzo popularne wśród prawników i lekarzy, a w dużej większości ci ludzie nie czują naszych klimatów :)

Pozdrowienia dla Emila w srebrnym Forku spotkanego wczoraj w Katowicach na ul. Rzepakowej ok 16.30 :)

Nic na siłę!

Poza tym wydaje mi się, że ta marka jest ceniona m.in. za dyskrecję, którą zapewnia na drodze, przy zachowaniu innych zalet (m.in. niska "skodowość" :rolleyes: ). Można o tym przeczytać m.in. na łamach magazynu Plejady, gdzie ludzie znani (np. artyści, sportowcy), często opowiadają o swoich potrzebach zaspokojonych poprzez zakup akurat tej marki. Raczej ludzie tacy nie spieszą się do klejenia świnek na lusterkach...

Osobiście świnkę przygarnąłem, ale taką mini, żeby w oczy nie kłuła. Kto wie o co biega - zauważy, a kto nie wie, niech lepiej patrzy na drogę.

post-13352-0-61585400-1448449039_thumb.jpg

Edited by WPI

Pozdrowienia dla oliwkowego forka widzianego wczoraj jak wyjeżdżał z katowickiego auchana

Igor .  Dzieki za pozdroofka ... Czasem się kręcę po tym rewirze lub moja druga  połowa :)  

Tradycyjnie pozdrawiam niezliczoną ilość Foresterów mijanych w okolicy Jeleniej...

Pozdrowienia dla niebieskiego Bloba albo Hawka z żółtymi plejadami na boku, którego wypatrzyłem przed chwilą z okna w pracy - a w zasadzie to usłyszałem skubanego, bo bulgotał aż miło :) Złapany na Firlika w Szczecinie

Pozdrowienia dla dziewczyny w oswiniaczonym foresterze mijanej dzisiaj o 8 rano w Radomiu na 25 czerwca.

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego/lub grafitowego XV mijanego dzisiaj ok. 14.30 w Nidzicy.

Rzeszów , godzina 8.50 obok Galerii Rzeszów.

Widziany niebieski WRXa (chyba i chyba bug) na złotych szprychach z naleśnikiem z tyłu. Rejestracja NNM jakoś tak.

Witka była  :) Pozdrawiam - Subarak wyglądał bardzo ładnie! 

Pozdrawiam kolezanke machajaca mi dzisiaj z bialego s3 na samochodowej. Na poczatku nie zajarzylem widzac osobe machajaca z innego samochodu niz subaru;)

pozdrowionka z A4/Gliwice dla czarnej Imprezy GH na gliwickich tablicach, którą obtrąbiłem czarnym Forkiem SH :)

idealna droga i warunki żeby sobie pomachać ;)

Edited by cOijN

Pozdro od mojej kobiety dla niebieskiej Imprezy STI, którą dzisiaj spotkała na parkingu pod Zieloną Galerią w Puławach. ;)

Edited by dexter4127

Pozdrawiam imprezę gt czerwoną zaparkoqana w Raszynie na pruszlowskiej nieopodal rondka

Piesze pozdrowienia dla kierowcy nowego, czarnego Forka na tablicach WN ze świnką na lusterku, widzianego na Migdałowej w Warszawie. Samochód stał na parkingu a ja byłem pieszo z psem, więc potrzeby machania nie było, ale pozdrowienia szczere.

Pozdrowienia dla Państwa z forysia II generacji, którzy towarzyszyli mi w drodze od Placu Legionów aż do Borowskiej :)

Bardzo miło było na forestera popatrzeć :)

Pozdrowionka dla kierowcy ciemnoniebieskiego (chyba) forka II na A4 ok 22.40 przed Katowicami. Pomrugalismy kierunkami. Dzieki za ustapienie :-)

Pozdrowienia dla kierowcy bordowego Outbacka MY01 rej. WPR widzianego około południa przy myjni Karcher w Legionowie

Pozdro z dzisiaj dla spotkanych w Puławach:
- srebrny (?) Gacek III kombi, z oklejoną klapą
- grafitowy XV na parkingu koło Tesco
- srebrny Bug kombi na parkingu przy Grota-Roweckiego
- srebrny Hawk kombi zaparkowany na Stoku

Edited by dexter4127

Pozdrowienia od Zielonego Forestera II  dla Pani w Czarnym XV na rej SH..... Wczoraj pod Silesią ok 18;30 .. Zdaję się nie skumała kwestii machania i mrugania.. ;)