Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Srebrnej Imprezy rej.KTT zamiatającej wczoraj ok. 23 na Drodze Oswalda Balzera z Zielonego Forka Igen, mrugane awaryjnymi było niestety bez odzewu :(

To ja tak ogólnie pozdrawiam srebrnego forka DW który jednak jeździ w okolicach Dąbrowy Górniczej, a parkuje w Gołonogu.

Często widzę i nabieram się, że to forek taty;)

Pozdrowienia dla SUBARU DO LASU I DO BARU. Dzisiaj była akcja z wyciąganiem w Szczyrku SAABA który zaniemógł w tych zimowych warunkach ... A i przy okazji chwila na gadu gadu i wymianę poglądów. Pozdrawiam również kolegę ze srebrnego Forestera II na rej SG mijanego w Szczyrku, który nie odwzajemnił mrugnięć :)

Krk ul. zwierzyniecka przy jubilacie. pozdrowienia dla srebrnej wanny chyba rej. kol

Pozdrowienia dla SUBARU DO LASU I DO BARU. Dzisiaj była akcja z wyciąganiem w Szczyrku SAABA który zaniemógł w tych zimowych warunkach ... A i przy okazji chwila na gadu gadu i wymianę poglądów. Pozdrawiam również kolegę ze srebrnego Forestera II na rej SG mijanego w Szczyrku, który nie odwzajemnił mrugnięć :)

Sam tam dzisiaj rowa zaliczyłem :D Ale i sam wyjechałem.

Przy okazji pozdro na subarynek ze szczyrku od 19:00 do 22:00 z dzisiaj troche tego tam było :)

Pozdrowienia dla srebrnego buga wrx mijanego wczoraj ok 13.50 w Walidrogach pod Opolem :)

Pozdrowienia dla kierowniczki zielonego Yarisa na blachach FG (świnka na lusterku) widzianej w Al. Jerozolimskich.

Pozdrowienia dla szalonego bloba na WM dzis na trasie z minska, głośna bestia :) 

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy, która towrzyszyła mi po północy, w nocy z niedzieli na poniedziałek, na "autostradzie" E40 z Wrocławia do Zgorzelca

Pozdrawiam białego legacy kombi WB, który wjeżdżał przede mną na Jerozolimskie, niedaleko Boscha. Świnki były i na lusterku, i z tyłu.

pozdrowienia dla Paulusa widzianego w forku dzisiaj w chorzowie na gałeczki o 19.

Pozdrowienia z Wrocławia z okolic PKP na Ślężnej ok 18.30 dla Srebrnego OBK :) obtrąbione z Czarnego Bloba 

Pozdrowienia dla szalonego bloba na WM dzis na trasie z minska, głośna bestia :)

Odpozdrawiam.

A Ty co, bałeś się ubrudzić :P Ile można 40 km/h jechać :D

A dźwięk to zasługa Tanabe 3"  :yahoo:

Odpozdrawiam.

A Ty co, bałeś się ubrudzić Ile można 40 km/h jechać :D

A dźwięk to zasługa Tanabe 3" :yahoo:

Z rodziną jechałem grzecznie :)

Z tapatoka

Pozdrawiam białego legacy kombi WB, który wjeżdżał przede mną na Jerozolimskie, niedaleko Boscha. Świnki były i na lusterku, i z tyłu.

Na 99% byłem to ja.  :) Odpozdrawiam oczywiście. 

Sebastian

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych dziś rano w ASO Koper :)

Odpozdrawiam.

A Ty co, bałeś się ubrudzić Ile można 40 km/h jechać :D

A dźwięk to zasługa Tanabe 3" :yahoo:

Z rodziną jechałem grzecznie :)

Z tapatoka

Ja odebrałem autko po 2 miesiącach z serwisu, więc trzeba było przewietrzyć :D

Na 99% byłem to ja.  :) Odpozdrawiam oczywiście. 

Sebastian

Tego dnia miałem jeszcze okazję jechać za fabią sedan WPR ze świnką na klapie (na Okęciu przy P+R Al. Krakowska, skręcałem na pocztę - wysłać swoje świnki-breloczki ;) ), oraz za bordowym Clio z naklejką Sowi Forum Subaru. Z tego co widzę, Sowi ostatnio aktywny na forum był w 2009 :). Pozdrawiam obu :)

Pozdrawiam kierowniczkę z czarnego forka - Szczecin, rondo koło manhattanu, dzisiaj koło 15 :)

Pozdrowienia dla niebieskiego Bloba STI we Wrocławiu na Granicznej ok 12 :) pomrugane :)

Pozdro dla Srebrnego Forka S-Turbo na białej stalowej feldze widzianego często w Łodzi na Gdańskiej : )

Pozdrawiam kierowcę srebrnego buga kombi z fotelami z evo, widzianego przed chwilą na skrzyżowaniu Kopcińskiego - Narutowicza w Łodzi. Akurat pieszo byłem, bo jeszcze w pracy :P

To byłem ja też pozdrawiam :) własnie nie wiedziałem  czy to jakiś znajomy czy z forum :) 

Pozdrowienia dla pilota srebrnego Legacy BH na tablicach ZSZ, który przelatywał dziś w godzinach wczesoporannych przez moje Miastko. Nie zdążyłem zamrugać na rondzie ;)

Pozdrowienia dla skupionego na jeździe kierowcy szarego oświniaczonego Legacy IV WPR widzianego dziś ok. 10:00 na Ostrobramskiej. Ja stałem na lewoskręcie w Zamieniecką, więc nie miałem jak zwrócić na siebie uwagi.