Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto na Skoroszewskiej parkuje w garażu podziemnym srebrnego Forka ze świniakami i paralotnią (chyba) na klapie? Pozdrawia sąsiad z zielonego forka :)

Moi:)

Zazwyczaj parkuję w drugiej części garażu, ale tym razem była podmiana z żonowozem.

Zdarzyło nam się minąć gdzieś na drodze, ale nigdy w budynku:)

Odpozdrawiam

 

P.S.

Tak, na klapie to paralotnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemianowice Śl - 9.30

Pozdrowienia dla czarnobrunatnej (chyba) Imprezy kombi SY***** ze świnką na lusterku zaparkowanej pod fryzjerem na Niepodległości. :)

Katowice - 15.15

No i także dla ciemnozielonej Astry SK ***** ze świnką na klapie, za którą jechałem za NOSPRem ciemnozielonym Ignasiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozdrowienia dla @Masu - to było spotkanie z wykopem ;)Widzę, że świnki w avatarze dwie - jak na samochodzie. Przypadek..? :ph34r:

Odpozdrawiam już z Jarosławia. Tak jest, trzoda się zgadza. Zarówno z avatara, jak i klapy, na Forusiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z jakimś miesięcznym poślizgiem pozdrawiam kierownika srebrnej turbowanny ze świnką kórego czasem widuję zaparkowanego, przy Samochodowej, machałam z Audika białego- kierownik odmachał :)

Oraz dla Pana który wsiadał do czarnego WRX's na Kruczej, chyba 4 grudzień :) świnka była ale zauważyłam już pozniej jak juz minęłam i nie zagadałam, jedyny mój radosny pisk Subaraczek potwierdza, że jestem Swoja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pozdrawiałem dwa Forysie i jedną Imprezkę WRX. Zero odzewu. Wzrok w nieskończoność i tyle. Smutno mi się zrobiło.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ż

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żal.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pozdrawiałem dwa Forysie i jedną Imprezkę WRX. Zero odzewu. Wzrok w nieskończoność i tyle. Smutno mi się zrobiło.

 

 

 

A miały "świnki"? Z moich obserwacji wynika, że nie zawsze jest to zła wola tylko człowiek skupia się na prowadzeniu i nie zawsze widzi, że jest pozdrawiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pomarańczowego XV wzorowo oświniaczonego, dzisiaj ok. 8:00 na Rondzie Daszyńskiego.

Sebastian

 

chyba mijałem tego samego 10 minut później na Żwirki :) nie było jak pozdrowić, więc robię to tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto na Skoroszewskiej parkuje w garażu podziemnym srebrnego Forka ze świniakami i paralotnią (chyba) na klapie? Pozdrawia sąsiad z zielonego forka :)

Moi:)

Zazwyczaj parkuję w drugiej części garażu, ale tym razem była podmiana z żonowozem.

Zdarzyło nam się minąć gdzieś na drodze, ale nigdy w budynku:)

Odpozdrawiam

 

P.S.

Tak, na klapie to paralotnia

 

Ok, no właśnie z ulicy kojarzę. W ładnym stanie ten forek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika szarego  Forka I ze świnką spotkanego na odcinkowym pomiarze prędkości w Tomaszowie Maz. chyba po 15 ( w sumie godziny zobaczymy na mandacie :) ) a potem znów Forka chyba zielonego w Radomiu  przed 17 wjeżdżającego w ul. Czarneckiego a na zakończenie srebrnego Legasia kombi na Willowej w Lublinie po 18 :)

Edytowane przez Marcin LU
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zielonego forka na chyba różowych felgach pozdrawiamy razem z Żoną, dziś po 20 na Jerozolimskich za Leroyem. Fajnie burczał

Pomarańczowych :) To ja, pozdrawiam :)

 

 

Nie wiem czy to możliwe żeby był jeszcze inny zielony Forek I Turbo na pomarańczowych felgach w Wawie... jeśli nie, to czyżbyś pracował na Iłżeckiej? bo widzę takiego codziennie pod firmą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...