Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy odwiedzili drift open w Krakowie  ;) 

 

sobota:

niebieski blob STI (blachy SZO....)

czerwona wolnossąca Imprezka (blachy KR...)

niebieski legacy/outback(??) na złotych felgach (stojący przy wejściu)

 

niedziela:

biały hatchback w omalowaniu Subaru (blachy KR...)

granatowy outback

Forester (chyba srebrny, albo jakiś taki podobny...) 

 

 

Tylko Forek miał świnkę na lusterku  ;)

Jak ktoś jeszcze był, a nie napisałam (nie widziałam auta) - również pozdrawiam  ;)  

Odpozdrawiam, miałem właśnie pisać, bo zdaje się że Cie widziałem jak Celiną wyjeżdżałaś w sobote po zakończeniu, moja biała stała pod PK :)

 

prawdopodobnie mnie - byłam całą sobotę i całą niedzielę (przy okazji promując budowę toru) :P

ale tego, że Celinkę ktoś tu rozpozna to bym się nie spodziewała... ale miło  ;) 

trzeba było zaczepić, zatrzymać  ;):P  bo ja niestety mam dar do nierozpoznawania ludzi...  :( 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam kierowce klasyka, ktory zaparkowal wczoraj ok. 18 przy boisku na ul.Koncertowej. Tez grasz w Lidze Ursynowa?

Dzięki, odpozdrawiam :) Niestety nie gram, przyjechałem widzieć się ze znajomymi, którzy w niej pykają ;) btw. nie widziałem innej świnki tam ? Czyżbym się nie rozglądał ? :P 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie mnie - byłam całą sobotę i całą niedzielę (przy okazji promując budowę toru) :P

ale tego, że Celinkę ktoś tu rozpozna to bym się nie spodziewała... ale miło  ;) 

trzeba było zaczepić, zatrzymać  ;):P  bo ja niestety mam dar do nierozpoznawania ludzi...  :(

Byłem zupełnie incognito, żadnego forumowego dodatku :) Spoko, ja ludzi najczęściej po samochodach kojarzę, na ulicy jakbym spotkał to na pewno bym nie ogarnął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prawdopodobnie mnie - byłam całą sobotę i całą niedzielę (przy okazji promując budowę toru) :P

ale tego, że Celinkę ktoś tu rozpozna to bym się nie spodziewała... ale miło  ;) 

trzeba było zaczepić, zatrzymać  ;):P  bo ja niestety mam dar do nierozpoznawania ludzi...  :(

Byłem zupełnie incognito, żadnego forumowego dodatku :) Spoko, ja ludzi najczęściej po samochodach kojarzę, na ulicy jakbym spotkał to na pewno bym nie ogarnął :D

 

oj tam  :P i tak trzeba było zaczepić  ;)  

 

No po autach ok (sama tak też mam), ale właśnie nie spodziewałabym się tego, że Celicę ktoś tu rozpozna....  :P  ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam użytkownika RadziejS z czarnego forka turbo. Machałem Ci jak wyjeżdżałem z błotnej w Raszynie. Ja byłem w firmowej skodzie fabii kombi. :)

Serdecznie odpozdrawiam. Zorientowałem się, że jest machane w ostatniej chwili i podniosłem już rękę ale raczej nie zauważyłeś. Tak coś sądziłem, że to musisz być Ty (potem jeszcze awaryjki zauważyłem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subary ze świnką widziane w Karpaczu i okolicach w dniach 15 - 25 września.

Srebrna Impreza oklejona na niebiesko-biało-czerwono  z boxem na dachu  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ul. Cegielniana, piątek, ok. 18:00: pozdrawiam obtrąbionego i obmachanego (ze wzajemnością) Forumowicza ze świnką na srebrnym lusterku :)  Kto zagląda w moje rejony, przyznać się! :P Twarz wydała mi się znajoma, ale z moją (nie)pamięcią do twarzy to różne "zwidy" można mieć  :unsure:   Wracałeś może od gazowników z m-Gas???

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ul. Cegielniana, piątek, ok. 18:00: pozdrawiam obtrąbionego i obmachanego (ze wzajemnością) Forumowicza ze świnką na srebrnym lusterku :)

Lusterko jest czarne, ale auto srebrne ;)

Wracałeś może od gazowników z m-Gas???

Nie mam gazu, ale pracuję w pobliżu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kraków, ul. Cegielniana, piątek, ok. 18:00: pozdrawiam obtrąbionego i obmachanego (ze wzajemnością) Forumowicza ze świnką na srebrnym lusterku :)

Lusterko jest czarne, ale auto srebrne ;)

Wracałeś może od gazowników z m-Gas???

Nie mam gazu, ale pracuję w pobliżu.

 

Ooooo, sam Wielki Moderator Aflinta mi się "trafił"! :bowdown:  Dobrze, dobrze, znajomości trzeba mieć wszędzie ;)

A istotnie, nie pamiętałem koloru lusterka, ale auto na pewno srebrne, więc ekstrapolowałem - jak widać błędnie.

Skoro pracujesz w pobliżu, to będziemy się zapewne często widywać, bo ja w pobliżu mieszkam :) 

Na szczęście wyglądasz sympatyczniej niż Beavis z Twojego awatara, nie widziałem też żadnej broni automatycznej, auto też bez granatnika na dachu, więc może Aflinta nie taki straszny, jak się maluje :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...