Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

pozdro dla niebiesiej imprezy z okrągłymi oczami na NO , machanej na krakowskiej w drodze do raszyna.

Żona Twoja chyba ostatnio moje podwórko mijała jak przy forku dłubałem, dobrze myślę? ;) Pozdrawiam

 

Raczej tak :) poweim ze ją pozdrawiasz, jak czarne fele to mój. Ja się zawsze patrze ale świnka stoi bez pana jak przejeżdżam :) pozdrawiam

Nasz stoi prawie przy stawach, Twój brat chodził z moja żona do klasy:P

Edytowane przez MateuszWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MarcinLU widzianego dzisiaj w rynku na ul. Malarskiej ok 12:30 oraz dla emti'ego widzianego jak skręcał w ul. Gwarna ok 12.

 

Odpozdrawiam :) i pozdrawiam z wczoraj z Wrocławia z palcu solnego kierownika białego XV na LTM, machane było z ogródka piwnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trema :wacko:  ........chciałbym się przywitać......witam wszystkich jestem Maciek ,od pażdziernika 2012 jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy IV 2.0R  z 2009r, często odwiedzałem tę stronę od tak żeby poczytać coś ciekawego i właśnie dzisiaj postanowiłem się zarejstrować  więc JESTEM tadammmmm :yahoo: .Jeszcze raz wszystkich witam  ;) (przepraszam, nie tu to wpisałem ale już się poprawiam)

Edytowane przez ManUtd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy forek xt koloru brudnego :D ( wyglądał prawie jak czarny )na blachach SK  widziany w Oświęcimiu dziś koło 11- pozdrawiam  :) za kierownicą chyba kierowniczka , jechałem z tyłu i mrugałem światłami ale nie było odp :P ale i tak pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...