Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego Buga z czarna maską, który jechał za moim Forkiem w Kobyłce, w piątek po południu.

 

Straszny dystans zachowywałeś za moim zderzakiem, właśnie od pewnego czasu to zauważyłem u innych kierujących. Czy mój Forek zostawia za sobą taki odorek olejowy już, że wszyscy tak zwalniają?

Edytowane przez qra_633
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy OP48xxx spotkanej wczoraj popołudniu na parkingu pod Biedronką w Kolonii Gosławickiej - miałem niezapowiedzianą wizytę w domu i musialem gnaćdo gości z zakupionymi trunkami - następnym razem z chęcią zamienię dwa słowa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy OP48xxx spotkanej wczoraj popołudniu na parkingu pod Biedronką w Kolonii Gosławickiej - miałem niezapowiedzianą wizytę w domu i musialem gnaćdo gości z zakupionymi trunkami - następnym razem z chęcią zamienię dwa słowa :) .

@@nala@@Mike85,Dorota? :P

Edytowane przez Piaskos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy OP48xxx spotkanej wczoraj popołudniu na parkingu pod Biedronką w Kolonii Gosławickiej - miałem niezapowiedzianą wizytę w domu i musialem gnaćdo gości z zakupionymi trunkami - następnym razem z chęcią zamienię dwa słowa :) .

W imieniu mamusi odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...