Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice 19.10

Pozdrowienia dla srebrnego Forka II gen. SR.... (albo SB....ciemno było) z mnóstwem naklejek z tyłu, i chyba ze świnką, który wyjeżdżał spod NOSPRu. Czyżby ukulturalniająca wizyta na jednym z koncertów ? :)

A swoją drogą obiekt robi wrażenie, szczególnie wewnątrz. :ok:

 

 

Pozdrawiam też właściciela sfatygowanej, srebrnej Imprezy tkwiącej od kilku tygodni przy pl. 

Wolności w Katowicach. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego Forka, widzianego dziś (03.10) w Krakowie na Żmujdzkiej około 16:30 :)

Miejsce i godzina się zgadzają, więc pewnie chodzi o mnie - dzięki i odpozdrawiam! :)  Ale jakoś nie kojarzę, żeby ktoś mi mrugał czy trąbił... Inna sprawa, że w piątek po pracy to mocno zadżumiony bywam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:
 
z ulicy Brodowicza w Krakowie, jakoś między 8:40, a 9:10 (wszystkie trzy); dla kierowców:
pięknie brzmiącej Imprezy (Imprezkę widzę już któryś raz... zawsze skutecznie odciąga uwagę od lekcji...)
Forestera (gen II),
BRZ (na nr R...)
Wszystkie trzy bez świnek... Ktoś stąd???  ;) 

i popołudniu:
ok.16:40, na ul.Konopnickiej (potem Kamieńskiego)
Czarny Forester III z białą świnką na klapie (jechałam za Tobą Mondeo, nie mrugałam, ani nic, bo i tak byś się pewnie nie zorientował) ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i jego pasażera ze srebrnej Imprezy (hawk-eye) nr. rej. DSR xxxxx złapanej na chwilę na rondzie Wiatraczna, dzisiaj ok. godziny 22:30. Byłem incognito bo w BMW 6 grand coupe.

Odpozdrawiamy :) Heh ale za kierka kierowniczka.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kiermana niebieskiego GT-ka, który ma zayebiście ustawione światła :D i którego nie zdążyłem pozdrowić(z powodu oślepienia) dziś o 20:00 na Jankego w Kace.

Dlatego rzecz JASNA pozdrawiam tutaj.


I jeszcze pozdrowienia dla niebieskiego GT-ka kombi z Łodzi oklejonego nalepkami TEIN-a, koło którego zaparkowałem swojego Lanosa dziś k. 14:00 na parkingu Real w Mysłowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTY pozdrowienia dla czarnej imprezy lanosa WSE  teraz z ronda Starzyńskiego w Warszawie, który wymusił wjazd na rondo kolego musiałem przyhamować na rondzie, nie tylko Ty chcesz szybko ronda robić.

 

Pozdrowienia z tych samych okolic dziś wieczorem pl Hallera rondo starzyniaka, dla czarnej imprezy na OP blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

 

z ulicy Brodowicza w Krakowie, jakoś między 8:40, a 9:10 (wszystkie trzy); dla kierowców:

pięknie brzmiącej Imprezy (Imprezkę widzę już któryś raz... zawsze skutecznie odciąga uwagę od lekcji...)

Forestera (gen II),

BRZ (na nr R...)

Wszystkie trzy bez świnek... Ktoś stąd??? ;)

 

i popołudniu:

ok.16:40, na ul.Konopnickiej (potem Kamieńskiego)

Czarny Forester III z białą świnką na klapie (jechałam za Tobą Mondeo, nie mrugałam, ani nic, bo i tak byś się pewnie nie zorientował) ;)

Niebieski BRZ to ja. Również pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ok. 7:20, okolice Tandety: pozdrawiam "bliźniaczego" czarnego Forka II gen. ze świnką po stronie kierowcy, którego miałem przyjemność wpuścić przed siebie w korku :)  Gdzieś tam w międzyczasie wmieszał się między nas srebrny Legacy lub OBK (nie zauważyłem), ale bez świnek. Uciekłeś mi potem, bo mi się zachciało zmienić pas na inny - zawsze ten lewy szedł szybciej, ale widzę, że po wakacjach coś się zmieniło i teraz prawy jest szybszy :angry:  Ale w sumie nieczęsto tamtędy teraz jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...