Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

- biały Forek XT rejestracja ES na Powstańców przy Wrocławskiej

- srebrny Forek kilka aut za białym z Kierowniczką którego machałem

- niebieski Blob chyba STi, a na pewno WRX z klaksonami hella za grilem i rejestracją WPI

  stojący na Dźwigowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZDROWIENIA DOLNOSLĄSKIE DZIŚ DLA:

- Srebrny Legacy IV Outback , blachy EL , ok.9:00 autostrada A4 w kierunku Zgorzelca,

- białe STI "lanos" ,ale sedan blachy FG , widziany na A4 ok.14 na A4 leciał w kierunku Zgorzelca,

- niebieski Outback blachy DDZ ,widziany ok.14 w Dzierżoniowie,

- czerwone Libero w Ząbkowicach śl ok.15:30,

- srebrna Impreza GC sedan OSWNIACZONA widziana w Ząbkowicach śl ok.16:30,

- Świdnica:

stały dwie świnie na Wrocławskiej: srebrny Forek II oraz ze 200 m dalej czarny bug NA :)

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla sarej, głupiej, ślepej sraki tego zloma co mi samochod obtarla bo kierownica sie nie chciało szybciej kręcić... Kobieta masakra

 

Ewidentnie nie ma chemii między Wami... :(

 

Z ciekawszych przypadków: szara AR156 z pomarańczową świnką na szybie (na obwodnicy Krakowa). Pozdrawiam bo miganie awaryjnymi nie przyniosło odzewu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla bordowego Forestera (WPR …) dzisiaj ok. 9:00 na zjeździe z obwodnicy (Salomea). Widziałem świnię na klapie. Jechałem srebrną oświniaczoną Vectrą.

Sebastian

Od-pozdrawiam ;) Również Cię widziałem (chyba już nie pierwszy raz). Zamrugałem awaryjnymi na rozjeździe, ale być może już nie zauważyłeś.

 

Jednocześnie pozdrawiam kierownika srebrnego forka, otrąbionego na Puławskiej tuż przy wjeździe na POW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla kierownika oświnionego legasia z rej. TS coś tam, z około 12 spotkanego na ul. Jagielońskiej w Olsztynie i tego samego kierownika spotkanego jeszcze raz na myjni bezdotykowej w Posortach, ale już w towarzystwie dwóch ładnych Pań które także pozdrawiam b.serdecznie :D . Oczywiście wzajemności były ale tylko z kierownikiem ^_^ .

pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...