Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście wyglądasz sympatyczniej niż Beavis z Twojego awatara, nie widziałem też żadnej broni automatycznej, auto też bez granatnika na dachu, więc może Aflinta nie taki straszny, jak się maluje :biglol:

 

No, toś się @aflinta komplementu doczekał! Miałem łatwiej bo widziałem Cię kiedyś dawno temu "po cywilnemu". Ale jeśli faktycznie forum uznaje avatara za najlepsze przybliżenie osobowości... to chyba przemyślę coś... :unsure::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla spotkanej Imprezy pajac_am pod Fashion House w Sosnowcu o 13:20 w niedzielę :D

Gzie was tam nosi zagranice :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

 

Właśnie żeś mnie uprzedził...

Dzisiejsze, ranne, tradycyjne pozdrowiska dla Legasia kb, z Mikołowa, którego mijam dziennie na 3 górkach w KACE i który do teraz nie potrafi łapy podnieść pomimo, że widzi moją... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla spotkanej Imprezy pajac_am pod Fashion House w Sosnowcu o 13:20 w niedzielę :D

Gzie was tam nosi zagranice :biglol: :biglol: :biglol:

 

Spodziewałem się takiej odpowiedzi  :lol: Tam w SO faktycznie się czułem jak za granicą, w ogóle Sosnowca nie znam. :D

Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowców  ;)
szarej Imprezy hatchback STI(?) na ul. Kobierzyńskiej, tuż przed 18 - ze świnkami, nie zdążyłam pomachać

czarnej Imprezy blob STI na ul. Jana Brożka, ok. 18:15 - nie wiem czy ze świnkami, bo auto było jeszcze na pasie pomiędzy...

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tam w SO faktycznie się czułem jak za granicą, w ogóle Sosnowca nie znam. :D

Somalia !

 

Anty-pozdrowienia dla kierownika żółtego Megane RS czy coś takiego. Mam nadzieję, że gwałtowność ruchów kierownicą nigdy go nie zaprowadzi do rowu. Jeżeli ktoś chce narażać siebie to luz, ale narażanie innych jest niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...