Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Knurek1111 napisał(a):

 

To pewnie rowerzysta i wie, że tylną oponę zakłada się na przód odwracając kierunek obrotów ;)

@Fala jak to jest, powiedz nam ?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Knurek1111 napisał(a):


A tutaj już kpiny… ;) 

 

Wręcz przeciwnie. Miałem takie opony, natomiast nigdy nie stosowałem patentu, o którym wspomniałeś...znaczy, oczywiście zamieniało się przód z tyłem jak tył był już zajeżdżony, ale to tylko w ramach oszczędności anie szeroko pojętego "performance" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oktan napisał(a):

@Fala jak to jest, powiedz nam ?  :)

Bez znaczenia, bo Fala zawsze zapindala :D

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Knurek1111 napisał(a):


A tutaj już kpiny… ;) 

Niektórzy w rowerach MTB rzeczywiście zakładali opony w odwrotnym kierunku do właściwego dla lepszej trakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamW202 napisał(a):

Niektórzy w rowerach MTB rzeczywiście zakładali opony w odwrotnym kierunku do właściwego dla lepszej trakcji...

Nie o to biega...ja miałem takie opony, które fabrycznie były tak właśnie opisane. Postaram się zdobyć info w tym temacie...no chyba, że mi skleroza na mózg wali i coś konfabuluję :unsure:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał(a):

Nie o to biega...ja miałem takie opony, które fabrycznie były tak właśnie opisane. Postaram się zdobyć info w tym temacie...no chyba, że mi skleroza na mózg wali i coś konfabuluję :unsure:

 

Tak se przecież gaworzymy na okoliczność niewłaściwego założenia opon na samochód. Ew. dworujemy z tych, którzy lubią kombinować na zasadzie: skoro działa w rowerze to w samochodzie na pewno też :P

 

A przy okazji pozdrawiam tych, którzy w zeszłym tygodniu pozdrowili moją żonę w XV wraz z koleżankami, gdzieś między Bielskiem Białą a Nitrą na Słowacji. Koleżanki nie mogły uwierzyć, że nie chodzi o brak koła / otwarty bagażnik / torebkę na dachu itd...

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 07:53, Neutrino33 napisał(a):

Nie o to biega...ja miałem takie opony, które fabrycznie były tak właśnie opisane. Postaram się zdobyć info w tym temacie...no chyba, że mi skleroza na mózg wali i coś konfabuluję :unsure:

saguaro 

2021 Vittoria Saguaro Side_0.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pięknego czarnucha STI, trafionego wczoraj w podziemiach na Jana Kazimierza w stolicy.

Zdjęcie niewyraźne, ręce mi się trzęsły z wrażenia...

Słyszałem jak odjeżdżał.... miód dla uszu 

20230505_195525_HDR.jpg

Edytowane przez Subary
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj S8 od strony Białegostoku ku Warszawie zmierzała ciężarówka z wieeelką świnką wymalowaną palcem na przybłoconych tylnych drzwiach.

Pozdrowienia dla Kierownika tudzież Osoby Trzeciej, która ją stworzyła :thumbup:

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rosaskc napisał(a):

Pozdrowienia dla niebieskiego uturbionego GC na czerwonych numerach z woli :) Nie wiem, czy to GieTek po małych modach czy TypeRA, ale wyglada obłędnie!

Chyba był później w Poweronie pod Grodziskiem.

Ojczulek odstawiał tam moją Imprezę i mi o nim opowiadał.

Jeśli to ten sam oczywiście:)

Edytowane przez Zajonc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przed chwili...

NiE POZDRAWIAM Kierowniczki czarnego Forestera SJ na blachach WK (całe szczęście bez świnek), które na czerwonym świetle przejechało pomiędzy pieszymi przechodzącymi na zielonym po pasach. Wszystko to w Warszawie w Al. Niepodległości.  WSTYD!!!

Edytowane przez KPR
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika pomarańczowego XV, który na światłach na AK dzisiaj około 19 kiwał z uznaniem na mojego forka, świeżo po detailingu  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

Chyba też się z Szarym Mnichem wybiorę bo po (moim) przedemerytalnym szarganiu go po budowach wnętrze (jego) mam tak zakurzone, że wymiękam.

Ale Ty nie masz czerwonych chlapaczy jak @Aga:P

Więc mniejszy splendor. :OO:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orear napisał(a):

nie masz czerwonych chlapaczy

No a jak wiadomo czerwony to kolor magiczny. Lakier czerwony i samochód jest szybszy. Chlapacze czerwone i samochód ma lepsze zdolności terenowe. Żadne przeszkody mu niestraszne, nawet te przy trasie... 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...