Jump to content

BazaN

Użytkownik
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BazaN

 1. Yokohama BluEarth-Winter V906 225/60 R17 Co powiecie o takich oponach do OBK?
 2. https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-kombi-gd-2-0-4x4-wyprawowe-ID6E7pmd.html?
 3. @ipsx82Ale co, nie było chętnych świadków? Czy na jakiej podstawie umożrzono?
 4. Auta na rynek pewnie w Dubaju czy gdzieś tam, nie skażone wymogami EU. Pozostały w produkcji w swojej najdoskonalszej formie, po co zmieniać ideał.
 5. I czy ktoś kojarzy, żeby w jakimś ("cywilizowanym") kraju stać przed przejściem i czekać lub by samochody omijały rower na lusterka?
 6. Choroba zakaźna, tylko nieliczni są odporni.
 7. Tylko po wymianie jest dobrze. Tak po 20-30 kkm znowu trzęsie przy hamowaniu z wyższych prędkości.
 8. Ogrzebie z prośbą o pomoc. Mam OBK 2010 3,6 od kupna zrobiłem z 80kkm i już 3 raz muszę wymienić tarcze bo się krzywią ( nie katuję i lubię hamować silnikiem, klocki praktycznie wytrzymują tyle co tarcze ). Co założyć by mieć spokój? A może coś tam jest nie tak?
 9. Pozdrawiam dzisiaj ze Świebodzic (mrówka) .
 10. A w Waszych miastach też stoją "kiwałki" przy przejściach dla pieszych? Podjeżdżam czekam aż ruszy, a tam jak już myśl wykona obieg to macha ręką " no jedź". Stoi tak tylko sobie.
 11. Pozdrawiam z okolic Wojcieszowa
 12. Mam nadzieję, że to były wyjątkowo niesprzyjające warunki, a 99% jednak ustepujesz pieszemu?
 13. U mnie były mapy EU, ale jednostki się nie zmieniły. Natomiast zdarzały się zawiechy kamery. Wróciłem do ori softu bo navi jest i tak straszne, wolę stabilną pracę. Może kwestia kopi.
 14. Wałbrzych, wczoraj. Pozdrawiam
 15. Pozdro dla OBK III z małą tablicą rej. z drogi 375, pomykał ze Starych Bogaczowic na Strugę- zawieszenie ledwo wyrabiało (jechałem naprzeciw zielonym OBK IV)
 16. To był moment, a ja byłem kierowcą. Wprowadziłem zamieszanie, sorki. Jak najbardziej mogło być to. Widzę że nawet miejsce się zgadza.
 17. Dzięki, poproszę żonę by dołączyła
 18. Był zmierzch, kręta droga. Zestaw jechał w przeciwnym kierunku, ale barwy były na pewno takie. Jutro będę wracając mocno się rozglądał. Może uległem złudzeniu zobaczyłem to co chciałem
 19. Pozdrawiam takie coś na lawecie między Kłodzkiem a Nowa Rudą dziś ok. 18tej.
 20. Na pewno ciepła bardziej dokucza.
 21. Ciekawa Toyota, jest potencjał https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-toyota-corolla-1980-4age-ID6Dnj5G.html#gallery-grid
 22. Ale nie wiem kim był koleś z traktora Na poważnie to nie rozumiem policji dlaczego takie historie nadal się zdarzają. Powinno być to jakoś bezwzględnie karane.
 23. Pozdrawiam z Ludwikowidz Kłodzkich
 24. W tej lampie jest tylko obrysowe bez pozycyjnego? Pewnie można rozkleić klosz i wyjąć ten pomarańczowy element, ale czy taka rzeźba ma sens
×
×
 • Create New...