Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, niezrównowaŻona napisał(a):

Hej, hej, pozdrawiam wszystkich Subarowiczów z Impact CEE w Poznaniu, gdzie na stoisku Orlenu zobaczyłam takie oto cudo :wub:

20230510_184646.jpg

20230510_184507.jpg

20230510_184423.jpg

Się pozdrawia z Poznania, na targi mam tak ze cztery minuty spacerem ;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sartek napisał(a):

Się pozdrawia z Poznania, na targi mam tak ze cztery minuty spacerem ;)

No to do piątku rano jesteśmy "sąsiadami" :D

Jutro jak stoisko Orlenu będzie czynne, postaram się chociaż wsiąść do tej bestyjki :superhero:

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szürkebarát napisał(a):

Ach ten słynny minimalizm amerykański!

 

Tu nie chodzi o to czy minimalizm czy nie. Po prostu tak jest, że niektóre stany nie wymagają tablicy z przodu i ja tego nie bronię, ale nie biję się z tym, bo tak jest i tyle.

I zwyczajnie część aut nie ma miejsca na tablicę na zderzaku. Więc jak sprowadzisz auto do Polski to albo wiercisz w zderzaku blachowkrętem i jakoś tak to mocujesz żeby nie zwiało, albo posiłkujesz się innymi sposobami. Jedni wożą tablicę za szybą, a inni gdzieś z boku zderzaka.

A inni mają taką malutką właśnie, jak widać jakiś odblaskowy hologram tam jest więc widocznie legalne i urzędnik to klepnął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak to dobrze, że jeszcze istnieją na świecie klepiący urzędnicy :biglol: .

 

Przypomina mi się scena z filmu "Moja macocha jest kosmitką" kiedy po zakupach (na śniadanie) ona przy kasie wyjmuje banknot 1000 dolarowy a oniemiała kasjerka pyta "nie ma pani mniejszego banknotu?" i wtedy kosmitka wyjmuje z The Torebka banknot również 1000 dolarowy tylko... dużo mniejszy :biglol: .

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Orear napisał(a):

 

Tu nie chodzi o to czy minimalizm czy nie. Po prostu tak jest, że niektóre stany nie wymagają tablicy z przodu i ja tego nie bronię, ale nie biję się z tym, bo tak jest i tyle.

I zwyczajnie część aut nie ma miejsca na tablicę na zderzaku. Więc jak sprowadzisz auto do Polski to albo wiercisz w zderzaku blachowkrętem i jakoś tak to mocujesz żeby nie zwiało, albo posiłkujesz się innymi sposobami. Jedni wożą tablicę za szybą, a inni gdzieś z boku zderzaka.

A inni mają taką malutką właśnie, jak widać jakiś odblaskowy hologram tam jest więc widocznie legalne i urzędnik to klepnął. 

Nie ma czegoś takiego jak tablice w skali 60% - są albo zwykle, albo krótkie, albo kwadratowe. Wszystko inne to pełen nielegal
Tez nie wiem po ki ciul te europejskie tablice są takie ogromne, no ale takie są i jest obowiązek ich mocowania z przodu auta (nie za szybą...) i robienie tu jakichś kombinacji to typowe polactwo. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem skoro to nie Wasze, ani moje auto. :biglol: Ja tylko napisałem jeden z powodów dla którego można by wybrać taką tablicę. ;)

Ta dyskusja się na forum już przewijała setki razy i zawsze kończy się tak jak w komentarzach na Stop Cham. 

Ja przyjmuję pogląd, że od weryfikowania prawa są inni, uprawnieni ludzie, a nie ja więc skoro ktoś mu tę malutką blaszkę klepnął to znaczy, że może tak jeździć. A to, że z taką jeździ to jak napisałem, auto nie ma dedykowanego miejsca więc trzeba sobie radzić.

Swoją drogą komentowanie na zasadzie - przyczepię się i wyśmieję bo ktoś ma inaczej niż ja jest kompletnie bezzasadne. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mu nic nie klepnął, to jest jakaś blaszka z Allegro, równie dobrze mógłby sobie kartkę przykleić (co tez kiedys widziałem…). Jak nie ma miejsca na tablice, to powinien auto dostosować żeby było, przynajmniej pod te krótsze, jeśli nie chce/nie może - nie powinno to auto po prostu przejść przeglądu, a nie mieć jakieś druciarskie kombinacje porobione. 
Problemu nie ma, komentujemy czyjeś buractwo i tyle, przecież nie polecę na niego teraz donieść do urzędu komunikacji :rolleyes:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...